Сьогодні було людно біля ПКіС «Металург». Вільногірці зібралися на Церемонію прощання з Володимиром Костюшиним. Багато жителів прийшли, щоб провести його в останню путь, висловлюючи вдячність за його мужність і звитягу.
Більше на Вільногірськ IN. UA
Звістка про загибель військового надійшла до Вільногірська цими вихідними. Володимир Костюшкин — житель села Кринички.
Під час Церемонії прощання виступив секретар міської ради Вільногірська Антон Боклаг, який вшанував пам’ять загиблого героя та висловив співчуття рідним і близьким Володимира. Після виступу священник провів молитви за упокій душі, і на обличчях присутніх відобразилися горе та скорбота за великим втраченим героєм.
Старший солдат Володимир Костюшин мобілізувався до війська на початку вересня 2024 року. А загинув 1 листопада 2024 року під час бойового завдання у районі населеного пункту Шипилівка Сєвєродонецького району Луганської області, залишившись вірним Україні до останнього подиху.
ЖИТТЄВИЙ ШЛЯХ ВІЙСЬКОВОГО
Володимир народився 16 вересня 1970 року в селі Кринички. Після закінчення Вільногірської середньої школи №1 та місцевого технікуму, він пройшов армійську підготовку і розпочав свою трудову діяльність у ТОВ «Вільногірське скло». Більшу частину життя він присвятив праці у сфері ЖКГ, де його знали як висококласного слюсаря та гарного спеціаліста.
Вдома Володимира згадують як люблячого батька і чоловіка. Він любив сільське життя, природу і риболовлю. Його пам’ятатимуть як оптимістичну і добру людину. У Володимира залишилися дружина Наталя, та син Владислав.
Редакція Вільногірськ IN.UA приносить свої співчуття рідним та друзям загиблого. Вічна пам’ять нашому герою та захиснику.
Вікторія Осіпова – вокалістка та музикантка, уродженка Вільногірська та вихованка музичної школи.
Більше про музичний шлях Вікторії – читайте на Вільногірськ.IN.UA
Початок музичної історії
Вікторія Осіпова почала займатися вокалом ще в три роки, коли тітка взяла її із собою на заняття. Викладачка помітила її талант і запропонувала спробувати заспівати пісню. Вже в чотири роки вона вперше виступила на сцені з сольною піснею, а в п’ять змінила викладача та почала займатися у Студії естрадного співу під керівництвом Олега Ярошенка.
“Навчатися в музичній школі мені порадив керівник Олег Ярошенко, адже він затверджував, що інструмент та знання сольфеджіо обовʼязкові для вокаліста, тому в першому класі, мама відвела мене в музичну школу на фортепіано”, – розповідає дівчина.
Дівчина зізнається, що найбільше в музичній школі їй подобалися заняття з фортепіано. Хоча в дитинстві вона була трохи лінивою та часто гнівалася на себе, коли довго не могла вивчити якийсь твір, проте завершення роботи над ним завжди приносило їй справжнє задоволення.
“Я насолоджувалася тим, як у мене виходить грати, і пишалася собою,” — ділиться вона. — “Вважаю, що сольфеджіо обов’язково має бути в музичній школі. Так, це складний предмет, і комусь він може здаватися зайвим, але без нього ми не зрозуміємо значення нот, скрипковий і басовий ключі та багато іншого.”
Послідовниця музичного мистецтва зазначає, що в навчанні завжди є якісь виклики, особливо якщо хочеться професійно оводолодіти ремеслом, потрібно наполегливо прямувати до своєї мети.
“Я роблю так: якщо бачу перешкоду, йду все одно, як би складно не було, нехай не вийде, нічого, спробуємо ще раз але ніколи не здаватись, тільки тоді буде результат”, – стверджує дівчина.
Концерти та досягнення
З раннього дитинства дівчина активно брала участь у конкурсах та фестивалях. У перші роки її зусилля відзначали лише нагородами за участь, але з часом усе змінилося. Вона багато працювала над собою, і це дало свої результати.
“У 9 років я отримала своє перше 1 місце, а далі нагороди ставали тільки вищими. Згодом почала отримувати Гран-прі. Фестивалів було безліч, навіть зараз і не пригадаю всіх, але один залишився в пам’яті назавжди. Я співала пісню “Ой у вишневому саду”, і під час мого виступу всі члени журі плакали. Тоді я отримала Гран-прі. Саме в той момент я усвідомила, що хочу, аби мої пісні так само торкалися душ кожного слухача. Я зрозуміла, що можу це робити, бо співаю душею та серцем, проживаючи кожну ноту”, – ділиться Вікторія.
Вокалістка та музикантка зазначає, що завжди треба пишатися собою та навіть найменшими досягненнями.
“Я пишаюсь усіма своїми досягненнями: і маленькими, і великими, вони всі роблять з мене справжнього артиста”, – зазначає дівчина.
Музика в житті
На сьогоднішній день дівчина черпає натхнення з прикладу Дмитра Монатіка. Вона захоплюється його історією, сповненою викликів та наполегливості.
“Я знаю його життєвий шлях, наскільки він був непростим: скільки кастингів він проходив, скільки разів йому відмовляли. Але він не здавався і йшов далі, поки не досягнув таких висот. Моя мета така сама – йти невеликими, але впевненими кроками вперед, щоб у майбутньому хтось так само брав приклад із мене”, – зізнається дівчина.
Плани на майбутнє
Дівчина впевнено пов’язує своє життя з музикою, адже зараз навчається у «Київському національному університеті культури і мистецтв» на кафедрі естрадного співу.
“Я вже точно знаю, що моя дорога – це музика. У майбутньому я планую продовжувати сольну кар’єру, писати власні пісні, популяризувати українське мистецтво та стати відомою співачкою України. А можливо, одного дня я представлю Україну на Євробаченні”, – ділиться вона своїми амбітними планами.
Дівчина переконана, що музика має неймовірну силу впливу на людину.
“Музика – це щось дивовижне. Вона лікує, заспокоює, дарує радість. Якщо ви вже зробили перші кроки у світі музики – це чудово! Ніколи не здавайтеся, не опускайте руки. Працюйте над собою, долайте власні помилки, і тоді у вас обов’язкововсе вийде. Несіть музику в своєму серці”, – закликає вона всіх, хто мріє про творчий шлях.
У Вільногірську невідомі здійснили підпал будок для тварин, встановлених місцевими зоозахисниками. Інцидент стався у п’ятницю, 10 січня, та викликав обурення серед мешканців та громадських активістів, які негайно звернулися до правоохоронних органів.
Журналісти Вільногірськ IN.UA з’ясували подробиці цього випадку поліції.
Деталі події
Прес-секретарка поліції Кам’янського району Олена Тімченко підтвердила, що інформація про підпал дійсно надходила.
На місце події виїжджав наряд поліції. Крім того, було зареєстровано звернення від очевидців, які повідомили правоохоронцям деталі події.
В поліції запевнили, що зараз триває перевірка по даному зверненню. Жертв серед тварин вдалося уникнути, тож вони не постраждали.
Раніше редакція Вільногірськ IN.UA повідомляла, що у соціальних мережах з’явилися інформація про випадки отруєння собак у місті.
Волонтери, очевидці та зоозахисники закликають до активних дій, адже жорстоке поводження з тваринами є порушенням закону.
Чому такі ситуації продовжують траплятися, і яка реакція поліції — читайте у матеріалі “Отруєння безпритульних тварин у Вільногірську”.
Вікторія Осіпова – вокалістка та музикантка, уродженка Вільногірська та вихованка музичної школи. Більше про музичний шлях Вікторії – читайте на Вільногірськ.IN.UA Початок музичної історії Вікторія […]
У Вільногірську невідомі здійснили підпал будок для тварин, встановлених місцевими зоозахисниками. Інцидент стався у п’ятницю, 10 січня, та викликав обурення серед мешканців та громадських активістів, […]
Програма “Енергетична стійкість для бізнесу” офіційно завершена. Ініціатива була спрямована на підтримку малого та середнього бізнесу в умовах енергетичних викликів. Журналісти Вільногірськ IN.UA дізналися, чи […]
У комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі на відділенні пауерліфтингу пройшов меморіальний турнір, присвячений пам’яті легендарної людини, чемпіона та рекордсмена світу, майстра спорту України міжнародного класу, воїна […]
Вільногірськ багатий на талановиту молодь, і однією з таких яскравих особистостей є Владислав Шульжик. Художник, виплеканий вільногірською художньою школою, він став справжнім прикладом для наслідування […]