Команда

Команда Вільногірськ IN.UA

Нумо знайомитись

Вільногірськ IN.UA – перше незалежне медіа розвитку Вільногірської громади. Це майданчик, де висвітлюються події, заходи, підіймаються проблеми та шукаються варіанти їх вирішення. Ми пишемо новини про місто, район та Дніпропетровську область, а також про жителів міста та переселенців, для яких Вільногірськ став другим домом. Ми спонукаємо мешканців брати участь у житті громади заради позитивних змін. Медіапортал створений Громадською організацією «Бахмутська Фортеця» у 2024 році, є початком мережі сайтів платформи «Бахмут IN.UA».

Наша команда

керівниця проєкту

Альона Щекодіна

В медіа з 2015 року. Живу у Вільногірську з початку повномасштабного вторгнення. Втілюючи соціальні проєкти тут, зрозуміла, що громаді не вистачає сучасного та якісного медіа. Вірю, що разом з командою створимо онлайн ресурс для висловлення, розвитку, пошуку рішень та об'єднання містян.

головна редакторка

Ганна Бокова

Працюю в онлайн медіа з 2011 року, з 2016 року на посаді редакторки. Вважаю, що незалежні місцеві медіа допомагають людям впливати на рішення в громаді та сприяють зміцненню демократії в Україні.

випускова редакторка

Олександра Зоз

В журналістиці з 2015 року. Працюю на медіапорталі Вільногірськ IN.UA з моменту його заснування. Переселенка, яка бачила війну на власні очі, та частина душі якої залишилася в українському Сєвєродонецьку. Прагну до того, щоб мій життєвий та професійний досвід ніс користь жителям Вільногірської громади.

журналістка

Наталія Філоненко

В команді з січня 2024 року, а до цього - 20 років працювала в освіті. Команда Вільногірськ IN.UA мені дає можливість бути автором інформаційних матеріалів. Хочу, щоб мої дії були корисними суспільству. Люблю подорожі з рідними людьми. В них з'являються нові емоції. Моя сім'я дає мені сили відчувати життя і розуміння того для чого я живу.

Вікторія

СММ-менеджерка

Вікторія Пасайлюк

В команді з лютого 2024 року. В журналістиці та мережах понад 5 років. Найбільше у своєму житті люблю тексти та музику. Тому прозаїчні тексти виливаються в статті та пости, а віршовані - в пісні. За фахом журналістка.