У Вільногірську бахмутяни отримали продуктову допомогу 

Наталія Філоненко 18:00, 21 Травня 2024
Гуманітарна допомога бахмутянам
Гуманітарна допомога бахмутянам / фото Вільногірськ IN.UA

Сьогодні, 21 травня, біля Вільногірської міської ради вимушені переселенці з Бахмутської громади отримали гуманітарну допомогу від Центру підтримки бахмутян. 

Більше на Вільногірськ IN.UA

Гуманітарна допомога бахмутянам 

Біля міськради Вільногірська вимушені переселенці з Бахмута та району отримали допомогу. Це пакунок продуктів, у який увійшли:

 • олія;
 • макарони;
 • печиво;
 • мука;
 • цукор; 
 • згущене молоко;
 • консервований горошок;
 • сардини;
 • крупи;
 • тушкованка.

Продуктові набори отримали 10 переселенців. 

«Продуктова допомога нам звісно потрібна, вона завжди для переселенців актуальна. За цей час, поки ми живемо у Вільногірську ми  за допомогою небайдужих чимало вже собі придбали. Їм за це дяка», –  ділиться бахмутянка Оксана.

У Вільногірську проживає 15 родин з Бахмутської громади.  Це 38 людей, які вимушено залишили свої будинки через російську агресію. 

Відомо, що Центр підтримки бахмутян до Вільногірська приїхав вдруге. Потреби переселенців центр допомоги виявляє через телеграм канал. Там вони публікують психологічні тренінги, які люди можуть відвідати. 

Також на каналі можна дізнатися про юридичну підтримку. Є в ньому номери телефонів гарячої лінії.

В цьому телеграм каналі надають інформацію з усіх питань, каже староста Клинівського старостинського округу Юлія  Смолярчук.

«Ми все тримаємо на контролі. Максимально інформуємо людей через соцмережі. Як тільки ми будемо мати резерв, ми обов’язково привеземо гуманітарну допомогу знову у Вільногірськ. Ми пам’ятаємо про всіх наших бахмутян і готові завжди допомагати»  – запевняє староста Юлія Смолярчук. 

В майбутньому Центр допомоги співпрацюватиме з міжнародною організацією з міграції, вони пропонують надати центру непродовольчу допомогу. Це матраци, подушки, постільна білизна. Саме для такої допомоги створили анкети, де переселенці відмічали потребу в речах. Ті люди, які зареєструвалися, можуть у майбутньому отримати речі за потребами.

Читайте також:

Підписуйтесь

Останній день для оновлення даних у ТЦК: на що чекати військовозобовʼязаним після 16 липня

Альона Щекодіна 18:00, 15 Липня 2024
Резерв + / фото ілюстративне

Вже завтра, 16 липня, останній день, коли військовозобовʼязані повинні оновити свої дані у ТЦК та СП. Тим, хто цього не зробить, загрожує штраф

Детальніше про те, як це зробити та що чекатиме тих, хто не оновить дані — читайте в матеріалі Вільногірськ IN.UA

Оновлення даних до 16 липня

18 травня 2024 року в Україні набув чинності новий закон “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, головною особливістю якого стала необхідність всім військовозобов’язаним, резервістам та призовникам оновити свої військово-облікові дані. На це законом їм відведено 60 днів — до 16 липня.

Тих, хто дані не оновить, будуть штрафувати. Нові суми штрафів значні: від 17 000 до 25 000 гривень для фізичних осіб та від 34 000 до 59 000 гривень для посадових і юридичних осіб.

Як оновити свої дані

Оновити свої дані можна трьома способами:

 • у ТЦК та СП;
 • у ЦНАПі;
 • у застосунку “Резерв+”.

Читайте також:

Підписуйтесь

Скільки раз з початку 2024 року лунав сигнал повітряної тривоги на Дніпропетровщині

Дмитро Скопіч 17:00, 15 Липня 2024
Повітряна тривога / фото ілюстративне

З початку 2024 року на Дніпропетровщині пролунало понад 1200 повітряних тривог. Їх сумарна тривалість склала понад 44 дні.

Про це повідомили журналісти “Суспільного

Повітряна тривога на Дніпропетровщині

За даними застосунку “Тривога”, які були опубліковані 12 липня 2024 року, з початку 2024 року на Дніпропетровщині було зафіксовано 1256 тривог, а сумарна тривалість склала 44 дні. Лідерами серед місяців є травень — 229 тривог та червень — 228 тривог. Найменше тривог лунало в лютому — 149. Середня тривалість тривог становить 49 хвилин.

В липні станом на 15 липня 2024 року було оголошено 97 тривог. Найбільша кількість була зафіксована 1 липня, коли відбулося 10 тривог. Найчастіше цей сигнал було чутно о 15:00 та 23:00.

Кількість тривог з 24 лютого 2022 року

З початку повномасштабного вторгнення в Україну на Дніпропетровщині було зафіксовано понад 3903 тривог. Відомо, що кількість діб, в яких була оголошена хоча б одна тривога, досягла 857 з 873. Максимальна кількість днів підряд без тривог на Дніпропетровщині не перевищувала 2.

Читайте також:

Підписуйтесь

Останній день для оновлення даних у ТЦК: на що чекати військовозобовʼязаним після 16 липня

Вже завтра, 16 липня, останній день, коли військовозобовʼязані повинні оновити свої дані у ТЦК та СП. Тим, хто цього не зробить, загрожує штраф Детальніше про […]

Скільки раз з початку 2024 року лунав сигнал повітряної тривоги на Дніпропетровщині

З початку 2024 року на Дніпропетровщині пролунало понад 1200 повітряних тривог. Їх сумарна тривалість склала понад 44 дні. Про це повідомили журналісти “Суспільного“ Повітряна тривога […]

17:00, 15.07.2024 Дмитро Скопіч

В Україні планують ввести новий порядок виплат грошового забезпечення родинам військових

В Україні планують ввести новий порядок виплат грошового забезпечення родинам військових на випадок полону або зникнення безвісти. Про це розповів народний депутат Олексій Гончаренко в […]

16:00, 15.07.2024 Дмитро Скопіч

Антон Боклаг: як працює депутат Вільногірської міської ради

Депутати місцевої ради це люди, які представляють інтереси мешканців громади у міській раді та безпосередньо впливають на прийняття рішень, що стосуються її функціонування. Депутати всіх […]

У Дніпрі допомагатимуть жінкам з інвалідністю: як саме

Організація Fight For Right розпочала набір учасниць до груп психологічної підтримки у Дніпрі. Проєкт спрямований на допомогу внутрішньо переміщеним жінкам з інвалідністю та тим, хто […]