У Вільногірську відновлюватимуть ліфт у багатоповерхівці по Центральній вулиці

Олександра Зоз 18:25, 10 Червня 2024
У Вільногірську відновлюватимуть ліфт, привезли необхідне обладнання
У Вільногірську відновлюватимуть ліфт, привезли необхідне обладнання/ фото Вільногірськ IN.UA

В одному з під’їздів багатоповерхівки, по вулиці Центральна 81, встановлять новий ліфт українського виробника. Його вартість близько 795 тисяч гривень. 

Подробиці у матеріалі Вільногірськ IN.UA

Неробочий ліфт у Вільногірській багатоповерхівці міняють на новий 

30 квітня підприємство «Олександріяліфт» та «Жилкомсервіс» уклали договір на капітально-відновлювальні роботи ліфта за адресою вулиця Центральна 81, розповів директор приватного підприємства «Олександріяліфт» Олександр Трембач.

Відомо, що ліфт у під’їзді не працював чотири місяці. Замінити деталі було неможливо, тому міськрада виділила гроші на придбання нового ліфту. 

«Там старе обладнання, яке наразі вже неможливо придбати. До повномасштабного вторгнення лебідку, вузли можна було придбати лише у Білорусі. Зараз немає ні можливості, ні бажання з ними працювати. Через це потрібно замінювати все. Ліфт буде українського виробництва», — зазначає директор ПП «Олександріяліфт» Олександр Трембач.

Наразі нове обладнання вже у Вільногірську. Співробітники приватного підприємства готуються до демонтажу старого ліфта. Потім монтуватимуть новий. Роботи мають завершити за 40 днів. 

Обладнання вже у Вільногірську
Обладнання вже у Вільногірську/ фото Вільногірськ IN.UA

На початковому та середньому етапі працюватимуть 4-5 спеціалісти. На налагоджувальних роботах — 2-3 працівники. 

За даними головного інженера «Жилкомсервісу» Віталія Федоренка, на закупку обладнання та встановлення ліфта з міського бюджету виділили близько одного мільйона триста тисяч гривень. Федоренко каже, що поточні ремонти ліфтів у місті відбуваються постійно, а от заміна всього обладнання — вперше. Наразі у Вільногірську 32 ліфти, усі придатні до експлуатації.

Читайте також:

Підписуйтесь

Останній день для оновлення даних у ТЦК: на що чекати військовозобовʼязаним після 16 липня

Альона Щекодіна 18:00, 15 Липня 2024
Резерв + / фото ілюстративне

Вже завтра, 16 липня, останній день, коли військовозобовʼязані повинні оновити свої дані у ТЦК та СП. Тим, хто цього не зробить, загрожує штраф

Детальніше про те, як це зробити та що чекатиме тих, хто не оновить дані — читайте в матеріалі Вільногірськ IN.UA

Оновлення даних до 16 липня

18 травня 2024 року в Україні набув чинності новий закон “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, головною особливістю якого стала необхідність всім військовозобов’язаним, резервістам та призовникам оновити свої військово-облікові дані. На це законом їм відведено 60 днів — до 16 липня.

Тих, хто дані не оновить, будуть штрафувати. Нові суми штрафів значні: від 17 000 до 25 000 гривень для фізичних осіб та від 34 000 до 59 000 гривень для посадових і юридичних осіб.

Як оновити свої дані

Оновити свої дані можна трьома способами:

  • у ТЦК та СП;
  • у ЦНАПі;
  • у застосунку “Резерв+”.

Читайте також:

Підписуйтесь

Скільки раз з початку 2024 року лунав сигнал повітряної тривоги на Дніпропетровщині

Дмитро Скопіч 17:00, 15 Липня 2024
Повітряна тривога / фото ілюстративне

З початку 2024 року на Дніпропетровщині пролунало понад 1200 повітряних тривог. Їх сумарна тривалість склала понад 44 дні.

Про це повідомили журналісти “Суспільного

Повітряна тривога на Дніпропетровщині

За даними застосунку “Тривога”, які були опубліковані 12 липня 2024 року, з початку 2024 року на Дніпропетровщині було зафіксовано 1256 тривог, а сумарна тривалість склала 44 дні. Лідерами серед місяців є травень — 229 тривог та червень — 228 тривог. Найменше тривог лунало в лютому — 149. Середня тривалість тривог становить 49 хвилин.

В липні станом на 15 липня 2024 року було оголошено 97 тривог. Найбільша кількість була зафіксована 1 липня, коли відбулося 10 тривог. Найчастіше цей сигнал було чутно о 15:00 та 23:00.

Кількість тривог з 24 лютого 2022 року

З початку повномасштабного вторгнення в Україну на Дніпропетровщині було зафіксовано понад 3903 тривог. Відомо, що кількість діб, в яких була оголошена хоча б одна тривога, досягла 857 з 873. Максимальна кількість днів підряд без тривог на Дніпропетровщині не перевищувала 2.

Читайте також:

Підписуйтесь

Останній день для оновлення даних у ТЦК: на що чекати військовозобовʼязаним після 16 липня

Вже завтра, 16 липня, останній день, коли військовозобовʼязані повинні оновити свої дані у ТЦК та СП. Тим, хто цього не зробить, загрожує штраф Детальніше про […]

Скільки раз з початку 2024 року лунав сигнал повітряної тривоги на Дніпропетровщині

З початку 2024 року на Дніпропетровщині пролунало понад 1200 повітряних тривог. Їх сумарна тривалість склала понад 44 дні. Про це повідомили журналісти “Суспільного“ Повітряна тривога […]

17:00, 15.07.2024 Дмитро Скопіч

В Україні планують ввести новий порядок виплат грошового забезпечення родинам військових

В Україні планують ввести новий порядок виплат грошового забезпечення родинам військових на випадок полону або зникнення безвісти. Про це розповів народний депутат Олексій Гончаренко в […]

16:00, 15.07.2024 Дмитро Скопіч

Антон Боклаг: як працює депутат Вільногірської міської ради

Депутати місцевої ради це люди, які представляють інтереси мешканців громади у міській раді та безпосередньо впливають на прийняття рішень, що стосуються її функціонування. Депутати всіх […]

У Дніпрі допомагатимуть жінкам з інвалідністю: як саме

Організація Fight For Right розпочала набір учасниць до груп психологічної підтримки у Дніпрі. Проєкт спрямований на допомогу внутрішньо переміщеним жінкам з інвалідністю та тим, хто […]