Внаслідок аварії на підстанції шахти у Дніпропетровській області 135 шахтарів виявили заблокованими на глибині понад 1300 метрів.
Про це повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.
Порятунок шахтарів
Задля порятунку людей застосували складну технологію створення штучного навантаження шахтної кліті, яка дозволила безпечно підняти гірників на поверхню.
Рятувальна операція / фото ДСНС
Авіарію вдалося ліквідувати завдяки спільній роботі гірничорятувальників, фахівців підприємства й інших підрозділів ДСНС.
Шахтарі / фото ДСНС
По завершенню рятувальних робіт усіх 135 шахтарів повернули на поверхню цілими й неушкодженими.
У Кам’янському 34-річний чоловік незаконно заволодів вантажівкою роботодавця та продав його в іншому регіоні.
Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області.
Ще у січні керівник попрохав працівника відігнати КАМАЗ на СТО для планового техогляду та ремонту. Однак чоловік, скориставшись відсутністю контролю з боку роботодавця, доручення не виконав, а вантажівку продав у Київській області.
Після цього чоловік на роботу не повернувся, але й це не допомогло. Зрештою правоохоронці розшукали викрадений транспортний засіб та повернули власнику.
Фігуранту повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.
З 1 квітня в Дніпропетровській області стартує нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Це щорічний захід, спрямований на збереження рибних запасів під час їхнього розмноження.
Про це повідомляє Дніпропетровський рибоохоронний патруль.
Зміна правил для рибалок з 1 квітня
Дозволяється лише любительська риболовля з використанням вудок з не більше ніж двома гачками на одного рибалку або спінінгів з однією штучною приманкою. Рибалити можна тільки з берега та за межами спеціально визначених місць для нересту. Список цих місць можна знайти за посиланням.
Забороняється будь-який інший спосіб риболовлі, окрім зазначеного вище. Також не можна перевищувати дозволену добову норму вилову, яка становить 3 кілограми риби та 1 штуку.
Крім того, заборонено використовувати будь-які транспортні засоби, включаючи човни з моторами, у заборонених місцях та на нерестовищах протягом періоду нересту. Виняток становлять лише судна, які використовуються рибоохоронними органами та іншими державними установами.
Тривалість заборони відрізняється залежно від водойми:
з 1 квітня до 10 червня – у всіх водосховищах;
з 1 квітня по 20 травня – у всіх інших річках та їх кореневих водах;
з 1 квітня по 30 червня – в придаткових водах.
Крім того, відповідно до Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних об’єктах України забороняється добування водних живих ресурсів.
Порушення правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності.
У Кам’янському 34-річний чоловік незаконно заволодів вантажівкою роботодавця та продав його в іншому регіоні. Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області. Ще […]
З 1 квітня в Дніпропетровській області стартує нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Це щорічний захід, спрямований на збереження рибних запасів під час їхнього розмноження. […]
Двоє мешканців Кам’янського постануть перед судом за підозрою у шахрайстві. Зловмисники обманювали громадян, пропонуючи послуги з продажу дров та ремонту квартир. Про це повідомляє Головне […]
За останній тиждень у Дніпропетровській області зафіксували зменшення захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції – кількість хворих зменшилась на 19,6% і становить 15,9 тисячі осіб. […]
За тиждень інспектори Дніпропетровського рибоохоронного патруля зафіксували 57 порушень у сфері рибальства, завдавши збитків на суму понад 590 тисяч гривень. Протягом семи днів виведено з […]