Де шукати мотивація для підготовки до НМТ: поради 

Єва Буянова 11:00, 16 Березня 2025
Мотивація для підготовки до НМТ/ фото ілюстративне, Pexels

Підготовка до Національного мультипредметного тесту — це марафон, що вимагає витривалості, дисципліни та внутрішнього натхнення. Проте мотивація для підготовки до НМТ може згасати, особливо коли матеріалу багато, а сил обмаль, тому важливо пам’ятати, що кожна година навчання — це інвестиція у майбутнє, а наполегливість і віра в себе допоможуть досягти успіху.

Як зберегти бажання вчитися і не зійти з дистанції – читайте на Вільногірськ.IN.UA

Сформулюйте свою мету

Насамперед визначте, чому для вас важливо добре скласти НМТ. Чітке усвідомлення своєї мети допоможе тримати фокус і зберігати мотивацію. Це може бути бажання вступити до омріяного університету, отримати високий бал для навчання на бюджеті або просто довести собі, що ви здатні подолати цей виклик.

Розбийте навчання на етапи

Великий обсяг матеріалу може лякати, тому краще ділити його на невеликі частини. Наприклад, щодня опрацьовуйте окрему тему або тип завдань. Кожен успішно виконаний етап стане вашим маленьким досягненням і додатково мотивуватиме рухатися далі.

Створіть комфортні умови для навчання

Важливо, щоб місце підготовки було зручним і сприяло концентрації. Оберіть тиху локацію без зайвих відволікаючих факторів, підготуйте всі необхідні матеріали та подбайте про хороше освітлення. Якщо вам комфортніше навчатися з музикою чи в іншому середовищі, експериментуйте, щоб знайти оптимальний варіант.

Дотримуйтеся чіткого розкладу

Мотивація не завжди буде на високому рівні, і саме дисципліна допоможе не зійти з дистанції. Чіткий графік навчання допоможе уникнути хаосу, тримати темп і не залишати все на останні дні. Навіть якщо вам не хочеться вчитися, звичка дотримуватися розкладу дозволить рухатися вперед, навіть коли ентузіазм зникає.

Шукайте натхнення

Іноді для збереження мотивації варто звернутися до історій успіху. Дивіться відео або читайте інтерв’ю студентів, які успішно склали НМТ та вступили до бажаного вишу. Це додасть вам віри у власні сили та допоможе подолати труднощі на шляху до мети.

Читайте також: 

Підписуйтесь

Україців, які продають товари через інтернет можуть змусити платити податки

Анастасія Гришкова 13:04, 9 Травня 2025
Податки / ілюстративне фото, Rexels

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує громадян, що продаж товарів через інтернет із метою отримання прибутку підлягає оподаткуванню. Якщо така діяльність носить системний характер, вона розцінюється як підприємницька, а отже, вимагає реєстрації як суб’єкта господарювання.

Про це повідомили на сторінці Вільногірської міської ради.

У яких випадках треба реєструватися як ФОП

Зазначається, що важливо розрізняти поодинокий продаж вживаних речей, який не є об’єктом податкового контролю, та регулярну торгівлю однорідним асортиментом товарів через платформи на кшталт OLX, Prom.ua або соціальні мережі.

У разі здійснення підприємницької діяльності, громадяни зобов’язані:

  • зареєструватися як ФОП;
  • використовувати зареєстровані РРО/ПРРО для розрахунків;
  • дотримуватись вимог податкового законодавства.

Підписуйтесь

Переробні підприємства можуть отримти грант на суму 8 мільйонів гривень

Анастасія Гришкова 11:08, 9 Травня 2025
Гранти на розвиток / ілюстративне фото, Rexels

Мінекономіки схвалило нову хвилю фінансування в межах програми “Гранти для переробних підприємств”. Гранти загальною сумою понад 100 мільйонів гривень отримають 21 компанія, яка працює або планує розвиватися у переробній галузі.

Про це повідомили на сторінці Кам’янської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

Гранти для переробних підприємств

Серед отримувачів — виробники харчових продуктів, текстилю, кормів для тварин, медичних товарів, електрообладнання, безпілотників, а також підприємства з дерево- та металообробки.

Максимальна сума гранту — 8 мільйонів гривень. Отримати фінансування можуть підприємці, які:

  • вже працюють у переробній галузі та планують масштабування;
  • планують реалізувати новий проєкт з переробки (КВЕД С).

Грантові кошти можуть бути спрямовані на:придбання, доставку та запуск нового обладнання;розширення або модернізацію виробничих потужностей.

Умови програми

Співфінансування: 50/50 — для більшості підприємств; 80/20 — для виробників безпілотників, поліграфії та бізнесів у зонах бойових дій. Створення щонайменше 5 нових робочих місць. Бізнес має працювати не менше 3 років, щоб компенсувати суму гранту через податки.

Як подати заявку

1. Подати заявку через портал “Дія”.

2. Пройти перевірку банком.

3. Отримати погодження Мінекономіки та Державної служби зайнятості.

4. Отримати фінансування.

Подати заявку можна через портал Дія.

Читайте також:

Підписуйтесь

Україців, які продають товари через інтернет можуть змусити платити податки

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує громадян, що продаж товарів через інтернет із метою отримання прибутку підлягає оподаткуванню. Якщо така діяльність носить системний характер, […]

Переробні підприємства можуть отримти грант на суму 8 мільйонів гривень

Мінекономіки схвалило нову хвилю фінансування в межах програми “Гранти для переробних підприємств”. Гранти загальною сумою понад 100 мільйонів гривень отримають 21 компанія, яка працює або […]

Травень у винограднику: як правильно доглядати за лозою, щоб зібрати щедрий врожай

Травень — один із найважливіших місяців для догляду за виноградом. Саме в цей період формується основа майбутнього врожаю: рослина активно нарощує зелену масу, закладає суцвіття […]

Коли садити полуницю навесні для врожаю

З приходом весни тисячі українців вирушають на дачі й городи, аби розпочати новий сезон вирощування ягід, овочів і зелені. Як правильно обрати час для весняної […]

Коли садити розсаду у відкритий ґрунт у 2025 році

З потеплінням українці деякі готуються до висаджування розсади у відкритий ґрунт. Але щоб отримати щедрий урожай, важливо не поспішати — дата висадки має значення. Коли […]