«Місто засинає, прокидається Мафія»: редакція Вільногірськ IN.UA запрошує на вечори настільних ігор

Наталія Москаленко 18:35, 7 Листопада 2024
Мафія
Мафія / фото Вільногірськ IN.UA

Редакція Вільногірськ IN.UA стала майданчиком для інтелектуально-психологічної гри “Мафія”, в якій взяли участь студенти групи А-222 фахового коледжу Вільногірська. Учасники поринули в атмосферу інтриг і стратегічних маневрів, намагаючись викрити мафію та захистити мирних жителів. Після першої зустрічі, зважаючи на позитивні відгуки учасників, вирішили продовжити таку форму дозвілля. 

Більше на Вільногірськ IN.UA

Гра супроводжувалася активними обговореннями, підозрілими поглядами та цікавими ситуаціями, що додавали азарту і напруги. У той час свічки, смаколики та “вбивства” під час гри створювали додаткову атмосферу таємничості.

“Коли я приходив на гру, я очікував простеньку обстановку, декілька людей і просто гра. Але наша група отримала максимально атмосферну гру” — висловив свою думку Сергій та подякував за важливу для дозвілля молоді ініціативу. 

Сподіваюся, що ми ще будемо так збиратися і буде приходити більше людей. Тоді можна було б і в інші ігри пограти.” –  на останок додала ще одна гостя вечора Уляна. 

“Все дуже сподобалося, дякую, що закликали, було приємно поспілкуватися з такими гарними людьми!” — поділився своїми враженнями один з гравців Ерік.

Окрім гри, учасники взяли участь у розіграші призів. Ерік отримав стильний шопер від редакції Вільногірськ IN.UA.

Команда організаторів, редакція Вільногірськ IN.UA, анонсувала створення Клубу любителів настільних ігор. Там проходитимуть заходи в майбутньому, які зможуть відвідувати усі охочі. Щоб стати частиною спільноти, заповнюйте анкету.“Мафія — це лише початок, і ми маємо багато ідей для майбутніх ігор та заходів.  Наша мета — створити комфортне та дружнє середовище, де кожен зможе відпочити, розслабитися та знайти нових друзів. Слідкуйте за новинами на нашому сайті та долучайтеся до нашої спільноти!”, – керівниця проєкту Альона Щекодіна.

Читайте також:

Підписуйтесь

Як отримати свідоцтво про смерть людини, яка померла на окупованій території

Анастасія Гришкова 15:10, 3 Липня 2025
як отримати свідоцтво про смерть / ілюстративне фото, Rexels

Щоб отримати свідоцтво про смерть людини на тимчасово окупованій території потрібно звернутися до суду із заявою про встановлення факту смерті. Подати її можна до будь-якого суду України, незалежно від місця проживання.

Про це повідомила завідувачка сектору “Вільногірське бюро правничої допомоги” Наталія Чернявська.

Як подати заяву

Це можна зробити й онлайн — через систему “Електронний суд”.

До заяви варто додати докази: свідчення очевидців, медичні довідки, фото чи відео з місця поховання.

Справи про смерть на окупованих територіях розглядаються у пріоритетному порядку. Судовий збір у таких випадках не сплачується. Після рішення суду необхідно звернутися до відділу ДРАЦС (РАЦС). Там на підставі рішення суду зареєструють смерть і видадуть свідоцтво.

Наталія Чернявська наголошує: отримати свідоцтво про смерть без звернення до суду неможливо, якщо людина померла на окупованій території.

У разі потреби — можна звернутися за безоплатною правовою допомогою.

  1. Якщо смерть сталася у зоні бойових дій — може знадобитися допомога поліції.
  2. Якщо людина померла за кордоном — слід звернутися до консульства.
  3. Якщо потрібна лише інформація про смерть, а не документ — можна отримати витяг про смерть.

Читайте також:

Підписуйтесь

Постраждалі від рф можуть отримати фінансову допомогу: перелік категорій

Анастасія Гришкова 11:57, 3 Липня 2025
фінансова допомога / ілюстративне фото, Rexels

Українці які постраждали внаслідок збройної агресії можуть отримати фінансову допомогу від держави.

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.

Хто може отримати допомогу

Родини загиблих та постраждалих від злочинів ворога — цивільні працівники, енергетики, комунальники, працівники органів місцевого самоврядування, лікарі та усі, хто виконував свою роботу під обстрілами, ризикуючи життям.

Ті, хто отримав поранення, каліцтво чи захворювання внаслідок бойових дій, обстрілів, а також родини загиблих, мають право на одноразову грошову допомогу.

Розмір виплат

  • 1 мільйон гривень — у разі загибелі людини;
  • 800 тисяч гривень — для тих, хто отримав інвалідність I групи;
  • 500 тисяч гривень— для тих, хто отримав інвалідність II групи;
  • 200 тисяч гривень— для тих, хто отримав інвалідність III групи.

Подати заяву можна через ПФУ — особисто або онлайн.

Читайте також:

Підписуйтесь

Як отримати свідоцтво про смерть людини, яка померла на окупованій території

Щоб отримати свідоцтво про смерть людини на тимчасово окупованій території потрібно звернутися до суду із заявою про встановлення факту смерті. Подати її можна до будь-якого […]

Постраждалі від рф можуть отримати фінансову допомогу: перелік категорій

Українці які постраждали внаслідок збройної агресії можуть отримати фінансову допомогу від держави. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України. Хто може отримати допомогу Родини загиблих […]

В Україні ветерани можуть отримати до 1,6 мільйона гривень на власну справу

В Україні ветерани та ветаранки, а також родини загиблих захисників можуть отримати фінансування на власну справу. Це стало доступним за програмою “Варто РОБИти СВОЄ 2.0”. […]

Платники податків Дніпропетровщини поповнили держбюджет на понад 22 мільярди гривень з початку року

З початку 2025 року платники податків Дніпропетровської області спрямували до загального фонду державного бюджету майже 22,2 мільярда гривень податків, зборів та обов’язкових платежів. Про це […]

У Вільногірській ЦМЛ відтепер приймає лікар-ендокринолог

У Вільногірській центральній міській лікарні тепер працює лікарка-ендокринолог — Лариса Коваль. Про це йдеться у сюжеті Вільногірської міської ради. Лікар-ендокринолог приймає в ЦМЛ “У своїй […]