Дитячі садки, ліцеї, державні установи, виконком, міський парк та вулиці Вільногірська знаходяться під охороною. У місті працює служба «Союз-ТР», яка наразі опікується 21 установою.
Про охоронну службу, її функції та обов’язки розповів редакції Вільногірськ IN.UA начальник охоронної служби Руслан Лаврінчук.
Охоронна компанія Вільногірська
«Союз-ТР» — охоронна служба Вільногірська, головний офіс якої знаходиться у Дніпрі. Фінансується вона з міського бюджету. Має два підрозділи: піший патруль, який слідкує за порядком у міському парку та територією поряд з ним, а також група швидкого реагування, яка постійно знаходиться у місті й виїжджає на всі виклики.
На адресу, де спрацювала сигналізація, охоронці прибувають за чотири хвилини. У цьому їм допомагають два легкових авто.
«Я хочу, щоб у нашому місті був порядок. Наша мета – безпечне місто», — розповідає начальник охоронної служби Вільногірська Руслан Лаврінчук.
Чи знають вільногірці про службу охорони
Мешканка Вільногірська Олена каже, співробітники охоронної служби допомагали їй дістатися потяга у пізній час.
«Потяг відправлявся під час комендантської години, саме тому хлопці з охорони пару разів супроводжували мене на машині до залізничного вокзалу», — розповідає Олена.
А от місцевий житель Олександр Кришталь вважає, що охоронці мають недостатньо повноважень.
«На мою думку, у працівників охорони не вистачає певних повноважень для затримання правопорушників. Хлопці працюють загалом оперативно, але не завжди можуть вчасно реагувати на інше порушення, бо чекають патруль поліції», — розповідає Олександр.
Які задачі виконують охоронці Вільногірська
Охоронці затримують правопорушника та викликають наряд поліції. По приїзду патрульні складають протокол та акт передачі.
Найчастіше порушення, розповідає Руслан Лаврінчук, — вживання містянами алкоголю у міському парку.
Робота у службі охорони
При прийнятті на роботу перевагу надають чоловікам, які мають військовий досвід.
«Якщо до мене прийшла людина комісована зі служби в ЗСУ за станом здоров’я, після поранення або з інших причин — віддам перевагу їй», — говорить Лаврінчук.
Першочергово начальник служби особисто проводить співбесіду. Далі на кандидата чекає медична комісія, де обов’язково необхідно пройти психіатра, психолога та нарколога.
Вакансії оновлюються майже щомісяця, каже Руслан, бо не кожен витримує напружений ритм та графік роботи.
«Строкову військову службу не проходив за станом здоров’я. Але в лютому 2022 року, добровольцем потрапив до лав ЗСУ у 60-ту бригаду. Коли здоров’я «скінчилося», мене перевели до батальйону резерву. Звідти комісували. У такий важкий для країни час дуже складно всидіти на місці, тому приєднався до лав служби охорони міста, щоб приносити користь наскільки у мене є можливість», — ділиться працівник групи швидкого реагування служби охорони Артем Глиняний.
У вільний від роботи час охоронці відвідують тренажерну залу та займаються боксом, щоб підтримувати гарну фізичну форму.
Звернутися до служби охорони можна за телефоном: +380 (98) 898 2699.
Читайте також:
- Гінекологічне відділення у Вільногірську: діагностика новим обладнанням
- «Відчуття, що він йде поряд зі мною»: чиїм ім’ям назвали одну з вулиць у Вільногірську
Вільногірськ живе тут – підписуйтесь на наш Facebook та Telegram