23-річна Сєда Варданян викладає вже п’ятий рік у Вільногірському 3-му ліцеї і вважає свою діяльність справою всього життя. Класна керівниця 4-Б класу вже понад рік ділиться в мережі своїм досвідом роботи сучасного вчителя, здобуваючи популярність серед педагогів і батьків.
Напередодні Дня вчителя, який традиційно відзначають у першу неділю жовтня, журналісти Вільногірськ IN.UA поринули у світ сучасного вчителя разом із Сєдою Варданян.
Вчителька, що веде вчительський блог в Тік Tok
Молода та креативна вчителька проводить майстер-класи і вебінари для колег, допомагаючи їм удосконалювати навички та впроваджувати нові технології в навчальний процес. Сєда також розробляє інтерактивні ігри та завдання, які роблять навчання цікавим і ефективним для дітей.
Вона веде педагогічні сторінки в соцмережах, ділячись практичними порадами. Разом з учнями Сєда запустила вчительський блог у TikTok, де вже понад рік має свою аудиторію. Сьогодні в них більше 400 підписників. Вчителька зазначає, що це люди, яким цікаво спостерігати за вчительським життям та розвитком дітей. Серед підписників є також батьки та педагоги закладу. В її відео вже понад 10 000 уподобайок, а перегляди досягають 82 000.
«В мене понад 30 учнів, яких я однаково люблю. Нещодавно я запросила учнів у дослідницьку лабораторію. Де вони ставали чародіями зі світу добра. Саме так вони вивчали та експериментували з кольорами. Вивчали різні барвники. Як на мене, урок пройшов цікаво, але працювати ще є над чим», – ділиться молода викладачка Сєда.
Саморозвиток молодої вчительки
Сєда активно залучається до освітніх проєктів на національному та міжнародному рівнях, зосереджуючи увагу на розвитку інновацій у навчанні.
«Я активно залучена до створення безпечного середовища в школах, зокрема через Національний антибулінговий урок «НЕ ЦЬКУЙ». Мої інноваційні підходи в навчанні отримали визнання на конкурсі «EDU Fest Dnipro», де я здобула II місце», – пригадує вчителька початкових класів Сєда Варданян.
Сєда живе для дітей і з дітьми. Вона готує «чарівне зілля» для гарного настрою, ходить на туристичні походи у вихідні та знімає мотиваційні відео.
«Що класного в роботі вчителя? Бути класним керівником неймовірних та талановитих дітей, у яких чудові тямущі батьки. Мені з цим пощастило. І до цього ж мати 56 днів відпустки. Коли з першого дня ти вже рахуєш дні до зустрічі з моїми учнями. Оце і є щастя, коли ти відчуваєш себе на своєму місці», – поділилася Сєда.
Вчителька також пишається тим, що стала частиною «СУТО» – платформи, яка допомагає освітянам постійно розвиватися онлайн.
«Це не просто місце для навчання – це справжня спільнота однодумців, яка підтримує кожного на шляху до самореалізації. Цей проєкт відкриває нові можливості для співпраці з педагогами з різних міст, країн, допомагаючи їм досягати нових висот у своїй діяльності», – зауважує Сєда.
Напередодні Дня вчителя в ліцеях та інших освітніх закладах педагоги отримують привітання від учнів та батьків. Вчителі також вітають один одного з професійним святом.
«Ми щодня творимо маленькі дива, вкладаючи душу у наших дітей. Наша робота нелегка, але кожна посмішка, кожне досягнення учнів – це наша найбільша нагорода. Бажаю вчителям натхнення, сил і нескінченної віри в те, що ми змінюємо світ», – привітала колег Сєда Варданян.
Читайте також:
- Жінка в ЗСУ: історія вільногірської вчительки, яка пішла захищати Україну
- Родинна династія: мати та син навчають дітей Вишнівського ліцею
Підписуйтесь