«The stars lab»: фінальна зустріч молодіжної організації Вільногірська

Наталія Філоненко 13:13, 31 Травня 2024
Фінальна зустріч молодіжної організації Вільногірська
Фінальна зустріч молодіжної організації «The stars lab» Вільногірська / фото Вільногірськ IN.UA

Вчора, 30 травня, у кав’ярні Вільногірська провели фінальну зустріч учасників інноваційної організації «The stars lab». Молодіжна організація започаткована у 2023 році. Ним керує учень місцевого 4 ліцею за підтримки співорганізаторів. Голова ради лідерів, дев’ятикласник Єгор Цівка зібрав команду однодумців з учнів та вчителів. 

Більше на Вільногірськ IN.UA

Фінальна зустріч учасників проєкту

«The stars lab» – молодіжна організація місцевого ліцею, яка змінює стару систему навчання та заохочує до участі в інноваційних проєктах. Заснована з метою об’єднати найталановитіших школярів. Це майданчик для втілення сміливих ідей.

Молодіжна організація «The stars lab»
Молодіжна організація «The stars lab» / фото Вільногірськ IN.UA

Цілий рік учасники виконували різні завдання. Монтували відео у нових програмах до «Адвент календаря», де учні та вчителі отримували побажання та поради до Нового року. Також охочі долучалися до розробки «Новорічного квесту». Бонусом був купон, який звільняв учнів від виконання домашніх завдань. Єгор протягом року навчав учнів користуватися інноваційними програмами та використовувати в роботі штучний інтелект. Юний керівник  дарував стікерпаки за власною розробкою та доступи до платформ з навчання. 

Купон, який звільняв учнів від виконання домашніх завдань
Купон, який звільняв учнів від виконання домашніх завдань / фото скрін Вільногірськ IN.UA

«Надзвичайно креативний лідер учнівського самоврядування, який зміг втілити в життя декілька інноваційних проєктів. Він показав, як можна працювати в команді. Вважаю старт вдалий. Тому Єгора попереду чекає багато ще блискучих проєктів», – ділиться філологиня Тетяна Роскокоха. 

Графічний дизайнер Єгор Цівка на фінальній зустрічі нагадав про історію створення проєкту.  Учасники ділилися досягненнями навчального року. Кожен розповів про цікаві моменти в роботі. 

Єгор Цівка
Єгор Цівка / фото Вільногірськ IN.UA

«Моя мета була показати учням, що система навчання може бути сучасною. Надати можливість кожному проявити креатив. Я думаю всі учасники  отримали задоволення від роботи. Бажаю всім учням Вільногірська не бути відстороненим, а завжди діяти», – каже Єгор. 

По завершенню всіх учасників та вчителів нагородили подарунками від спонсорів. Співорганізаторам Єгор подарував «Зірку досягнень». Це пін у формі зірки не лише відзначає досягнення, а й символізує прагнення до більшого. Це, як нагадування, що кожен може змінити світ, якщо вірити у себе та працювати наполегливо.

Співорганізатори проєкту Наталія Філоненко та Тетяна Роскокоха / фото Вільногірськ IN.UA

«Я бажаю Єгору подальшого розвитку. В наступному році зібрати ще більшу команду. Я дякую йому за приємні подарунки та тепле спілкування», – каже семикласниця Анастасія Куликова.

Читайте також:

Дев’ятикласник з Вільногірська заробляє графічним дизайном

Медіа розвитку нашої громади: у Вільногірську офіційно презентували сайт

Підписуйтесь

Останній день для оновлення даних у ТЦК: на що чекати військовозобовʼязаним після 16 липня

Альона Щекодіна 18:00, 15 Липня 2024
Резерв + / фото ілюстративне

Вже завтра, 16 липня, останній день, коли військовозобовʼязані повинні оновити свої дані у ТЦК та СП. Тим, хто цього не зробить, загрожує штраф

Детальніше про те, як це зробити та що чекатиме тих, хто не оновить дані — читайте в матеріалі Вільногірськ IN.UA

Оновлення даних до 16 липня

18 травня 2024 року в Україні набув чинності новий закон “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, головною особливістю якого стала необхідність всім військовозобов’язаним, резервістам та призовникам оновити свої військово-облікові дані. На це законом їм відведено 60 днів — до 16 липня.

Тих, хто дані не оновить, будуть штрафувати. Нові суми штрафів значні: від 17 000 до 25 000 гривень для фізичних осіб та від 34 000 до 59 000 гривень для посадових і юридичних осіб.

Як оновити свої дані

Оновити свої дані можна трьома способами:

  • у ТЦК та СП;
  • у ЦНАПі;
  • у застосунку “Резерв+”.

Читайте також:

Підписуйтесь

Скільки раз з початку 2024 року лунав сигнал повітряної тривоги на Дніпропетровщині

Дмитро Скопіч 17:00, 15 Липня 2024
Повітряна тривога / фото ілюстративне

З початку 2024 року на Дніпропетровщині пролунало понад 1200 повітряних тривог. Їх сумарна тривалість склала понад 44 дні.

Про це повідомили журналісти “Суспільного

Повітряна тривога на Дніпропетровщині

За даними застосунку “Тривога”, які були опубліковані 12 липня 2024 року, з початку 2024 року на Дніпропетровщині було зафіксовано 1256 тривог, а сумарна тривалість склала 44 дні. Лідерами серед місяців є травень — 229 тривог та червень — 228 тривог. Найменше тривог лунало в лютому — 149. Середня тривалість тривог становить 49 хвилин.

В липні станом на 15 липня 2024 року було оголошено 97 тривог. Найбільша кількість була зафіксована 1 липня, коли відбулося 10 тривог. Найчастіше цей сигнал було чутно о 15:00 та 23:00.

Кількість тривог з 24 лютого 2022 року

З початку повномасштабного вторгнення в Україну на Дніпропетровщині було зафіксовано понад 3903 тривог. Відомо, що кількість діб, в яких була оголошена хоча б одна тривога, досягла 857 з 873. Максимальна кількість днів підряд без тривог на Дніпропетровщині не перевищувала 2.

Читайте також:

Підписуйтесь

Останній день для оновлення даних у ТЦК: на що чекати військовозобовʼязаним після 16 липня

Вже завтра, 16 липня, останній день, коли військовозобовʼязані повинні оновити свої дані у ТЦК та СП. Тим, хто цього не зробить, загрожує штраф Детальніше про […]

Скільки раз з початку 2024 року лунав сигнал повітряної тривоги на Дніпропетровщині

З початку 2024 року на Дніпропетровщині пролунало понад 1200 повітряних тривог. Їх сумарна тривалість склала понад 44 дні. Про це повідомили журналісти “Суспільного“ Повітряна тривога […]

17:00, 15.07.2024 Дмитро Скопіч

В Україні планують ввести новий порядок виплат грошового забезпечення родинам військових

В Україні планують ввести новий порядок виплат грошового забезпечення родинам військових на випадок полону або зникнення безвісти. Про це розповів народний депутат Олексій Гончаренко в […]

16:00, 15.07.2024 Дмитро Скопіч

Антон Боклаг: як працює депутат Вільногірської міської ради

Депутати місцевої ради це люди, які представляють інтереси мешканців громади у міській раді та безпосередньо впливають на прийняття рішень, що стосуються її функціонування. Депутати всіх […]

У Дніпрі допомагатимуть жінкам з інвалідністю: як саме

Організація Fight For Right розпочала набір учасниць до груп психологічної підтримки у Дніпрі. Проєкт спрямований на допомогу внутрішньо переміщеним жінкам з інвалідністю та тим, хто […]