
У Вільногірську стартує безкоштовна група “Самодопомога+”, яка допоможе мешканцям справлятися з важкими емоціями, зменшити душевний біль та навчитися жити спокійніше.
Про це повідомили на сторінці Центру Життєстійкості у Facebook.
Як взяти участь
Центр життєстійкості КНП “ЦНПМ” ВМР ДО за підтримки Департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради запрошує мешканців до участі у групі “Самодопомога+”.
Протягом 5 сесій учасники отримають знання та практичні навички, які допоможуть:
- справлятися з важкими емоціями;
- відчіплятися від нав’язливих думок;
- зменшити душевний біль;
- жити більш повноцінним та спокійним життям.
Для тих, хто не готовий працювати в групі, доступна індивідуальна форма інтервенції. Участь безоплатна.
Реєстрація за телефоном: +380 67 914 51 82.
Читайте також:
Підписуйтесь





