
На станції Вільногірськ у грудні курсуватиме низка рейсів далекого сполучення — з Івано-Франківська, Дніпра, Львова, Трускавця та Самара-Дніпровського.
Про це йдеться на сайті перевізника.
Розклад потягів на грудень

Підписуйтесь

На станції Вільногірськ у грудні курсуватиме низка рейсів далекого сполучення — з Івано-Франківська, Дніпра, Львова, Трускавця та Самара-Дніпровського.
Про це йдеться на сайті перевізника.

Підписуйтесь

У час, коли навколо освітніх випробувань, як-от НМТ, вирують дискусії, а майбутнє часто здається непевною стежкою, важливо знаходити історії, які надихають та додають віри. Історія двох випускниць з Лихівки, Олександри Вихрист та Софії Мостики, саме з таких.
Це не просто історія про іспити чи випускний вечір, це 14 років щоденної праці, відданості мрії та вмінню бути різнобічно розвиненими особистостями.
Про це йдеться у Facebook Новини Лихівської громади.
Усе почалося коли зовсім маленькими дівчатками, у трирічному віці, батьки вперше привели Олександру та Софію до танцювального колективу “Фламінго”. З того часу репетиції стали невід’ємною частиною їхнього життя.
Минуло 14 років. Ці червневі дні стали для дівчат особливим рубежем – вони успішно завершили навчання та гідно склали НМТ, відкривши собі двері до омріяної вищої освіти.
І одразу ж після випускного вечора вони вирушили на свій наступний випускний – звітній концерт зразкового танцювального колективу “Фламінго”. Там, разом із іншими випускниками колективу, Олександра та Софія востаннє на цій сцені демонстрували свої вміння та отримали документи, що засвідчують їхню майстерність у мистецтві танцю.

Олександра та Софія – це особистості, чиї інтереси виходять далеко за межі танцювального майданчика. Вони були активними учасницями шкільної волейбольної команди, де командний дух гартує характер. Та успішно реалізовували себе в індивідуальних творчих напрямках.
Олександра протягом багатьох років опановувала мистецтво живопису у Вільногірській школі мистецтв. Її роботи – це не просто вправи з малювання, це частина культурного ландшафту селища, яку щодня можуть бачити місцеві жителі.

Софія ж знайшла своє покликання у музиці. Вона блискуче закінчила школу мистецтв, оволодівши грою на фортепіано та гітарі.

Поєднувати навчання, спорт, мистецтво та успішне складання НМТ – завдання не з легких. У їхній історії справджується народна мудрість: “Під лежачий камінь вода не тече”. За їхніми успіхами стоїть титанічна щоденна робота, підтримка батьків та віра в себе.
“Ми вдячні і Олександрі, і Софії за те, що вони багато років щедро ділилися із нами своїми талантами та дарували нам тепло своїх сердець. І ми щиро бажаємо їм впевнено крокувати до своєї мети, ніколи не сумніватися у власних силах і завжди залишатися вірним собі. І нехай усе задумане вами, дівчатка, здійсниться!”, – йдеться у дописі.
Читайте також:
Підписуйтесь

19 червня у Саксаганській громаді відбувся Дружній турнір зі спортивної риболовлі, який об’єднав ветеранів та членів їхніх родин з усієї Дніпропетровської області. Захід став важливою подією для спілкування, відпочинку та психологічного розвантаження захисників.
Про йдеться на Facebook Новини Лихівської громади.
Команда Лихівської селищної територіальної громади продемонструвала високу майстерність та справжній командний дух. За результатами змагань ветерани здобули найвищу відзнаку турніру – “Гроза водойми” (Абсолютний чемпіон) за найбільшу загальну вагу улову.
До складу команди увійшли:

Окрім риболовлі, організатори підготували насичену програму: дитячі локації, творчі майстер-класи, інтерактивні розваги та частування польовою кухнею. Розпочався захід із вшанування пам’яті Героїв, які віддали життя за Україну.
“Саме такі заходи сприяють соціальній адаптації ветеранів, допомагають відновлювати внутрішні сили та зміцнюють звʼязки між громадами Дніпропетровщини”, – йдеться у дописі.
Читайте також:
Підписуйтесь