В Україні відкрили реєстрацію на продуктові набори: хто і як може отримати допомогу

Олександра Зоз 15:30, 6 Березня 2024
Допомога переселенцям
Допомога переселенцям / скріншот сторінки єДопомога

Допомогу можуть отримати переселенці та інші українці, які опинилися у складних обставинах. Заяву на отримання продуктових наборів можна залишити на платформі єДопомога.

Про це повідомили представники «Дія».

єДопомога у 2024 році

Для того, щоб залишити заявку на допомогу, необхідно:

  • перейти на платформу єДопомога та серед категорій обрати «Отримати допомогу»;
  • зареєструватись – вказати номер телефону, ПІБ та місто перебування;
  • розповісти про себе (багатодітна мама або пенсіонер).

Коли запит виконає волонтер, прийде сповіщення. Щоб його побачити необхідно регулярно перевіряти електронний кабінет та мобільний телефон.

Важливо, що час обробки заяви залежить від того, коли знайдеться благодійник, готовий надати допомогу. Якщо заява залишається неопрацьованою протягом тривалого часу, це означає, що поки немає благодійника, який міг би допомогти.

єДопомога: що це і для кого

В Україні працює гуманітарна платформа, де люди можуть попросити допомоги або надати її.
Заяву можуть оформити українці, які не мають можливості придбати продукти, засоби гігієни, товари першої необхідності, паливо, для заправки авто, щоб виїхати у безпечне місце, чи заправити генератор.

Наразі працює два види допомоги: допомога з рук в руки та допомога онлайн.

З рук у руки

Людина залишає заявку, в якій описує яка саме допомога потрібна. На заявку реагує благодійник, який готовий допомогти. Можливість та швидкість допомоги залежить від того, куди її потрібно передати.

Щоб допомагати із рук в руки, потрібно:

  • обрати заявку потребуючої родини та обрати потреби з якими ви хочете допомогти;
  • дочекатись, коли потребуючий надасть вам свої контакти для зв’язку та подальшої координації;
  • доставити потребу особисто або поштою.

Підтримка через сервіс онлайн

Людина залишає заявку де описує свої потреби. Благодійник, який готовий допомогти, сплачує Передплату єДопомога на продукти, ліки, засоби гігієни, паливо. Людина, яка залишила заявку, отримає смс з кодом Передплати. Код можна пред’явити на касі в магазині партнерів платформи.

Код слугуватиме підтвердженням оплати за необхідні товари. Партнери платформи вказані на сайті у розділі Магазини-партнери.

Щоб допомагати онлайн, потрібно:

  • обрати заявку потребуючої людини на сайті;
  • обрати суму на яку ви хочете допомогти та сплатити Передплату єДопомога;
  • отримати чек покупки в особистому кабінеті.

Авторка тексту: Катерина Палій

Читайте також:

Вільногірськ живе тут –  підписуйтесь на наш Facebook та Telegram

Історія адвент-календаря

Буянова Єва 14:00, 24 Листопада 2024
Історія адвент-календаря/ фото Freepik

Історія адвент-календаря дуже довга. Адвент-календар — це не лише святковий атрибут, а й багатовікова традиція, яка допомагає відчути магію очікування Різдва. Його історія бере початок у XIX столітті, а сьогодні він став символом тепла та радості, додаючи кожному дню грудня трохи святкового настрою.

Більше на Вільногірськ.IN.UA

Адвент-календар — це спеціальний календар для відліку днів до Різдва, зазвичай із 1 по 24 грудня. Його основна мета — створити атмосферу очікування свята через щоденні маленькі сюрпризи, завдання чи подарунки.

Історія адвент-календарів почалася в Німеччині в середині XIX століття. Спочатку батьки малювали 24 лінії або вішали 24 картини, щоб діти могли відстежувати дні до Різдва, стираючи лінії щодня. У скандинавських країнах використовували свічку, поділену на 24 частини, або прикрашали ялинку, додаючи іграшки чи біблійні вірші.

Перший фабричний адвент-календар створив Герхард Ланг у 1908 році, а раніше його мати виготовила картонний календар зі смаколиками. У 1920 році з’явилися календарі з дверцятами, за якими ховалися сюрпризи.

Сучасні адвент-календарі майже втратили релігійне значення, залишивши лише відлік днів до Різдва. Вони стали універсальними, підходять для будь-якого віку та формату, а також перетворилися на популярний інструмент маркетингу.

Види адвент-календарів:

  • смачні;
  • косметичні;
  • парфумерні;
  • інтерʼєрні;
  • із корисними речами;
  • із завданнями 

Читайте також:

Підписуйтесь

Яке сьогодні свято: 25 листопада – 1 грудня

Буянова Єва 11:05, 24 Листопада 2024
Яке сьогодні свято/ фото Freepik

Яке сьогодні свято? З 25 листопада по 1 грудня світ святкує низку важливих подій, які об’єднують традиції, культуру та історію різних країн. Ці дні приносять не лише урочисті моменти, а й можливість глибше поринути у багатство святкових традицій. Від міжнародних днів пам’яті до національних свят — кожне з цих свят нагадує про важливі моменти у житті людства. 

Більше на Вільногірськ.IN.UA

25 листопада – Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками

Його оголосила Генеральна Асамблея ООН ще 1999 року. Відтоді уряди багатьох країн світу та різноманітні організації привертають увагу до цієї проблеми з метою боротьби проти такого явища як насильство.

26 листопада – Всесвітній день оливок

Всесвітній день оливи, проголошений ЮНЕСКО у 2019 році, щорічно відзначається 26 листопада. Оливкова гілка здавна символізує мир, мудрість і гармонію, що робить це дерево значущим для всього світу. ЮНЕСКО закликає відзначати цей день через дебати, конференції, семінари та культурні заходи, підкреслюючи соціальну, культурну й екологічну цінність оливок.

27 листопада – День шпильок і голок

День шпильок та голок, який відзначається щорічно 27 листопада, має подвійне значення. Це день пам’яті історичного пролетарського бродвейського мюзиклу, а також нагадування про поширені фізичні відчуття, відомі як “поколювання”. Це унікальне поєднання культури та обізнаності про здоров’я дає можливість замислитися як над питаннями соціальної справедливості, так і над особистим добробутом. 

28 листопада – Всесвітній день милосердя

28 листопада відзначають Всесвітній день милосердя, присвячений цінностям ненасильства й співчуття, що беруть початок у релігійній спадщині Індії. Заснований поетом і активістом Прітішем Нанді, цей день спонукає замислитися над цими принципами та надихає на зміни у світі.

29 листопада – Всесвітній день мурахоїдів

29 листопада відзначають Всесвітній день мурахоїдів і таманду. Ці унікальні ссавці з незвичайними мордочками та пухнастими хвостами заслуговують уваги через свою екологічну роль і загрози, які їм загрожують.

30 листопада – Міжнародний день спідниці

Цей день вважається неофіційним святом дизайнерів і всіх, хто працює у світі моди. Його ідея виникла як реакція на обмеження, показані у фільмі La Journée de la jupe. Тоді навіть звернулися до міністра освіти Франції з проханням дозволити носити спідниці у школах.

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

СНІД (синдром набутого імунодефіциту) — це пізня стадія інфекції, спричиненої вірусом ВІЛ, який послаблює імунну систему, роблячи її вразливою до інфекцій і пухлин. За своєчасного лікування СНІД можна уникнути, проте ВІЛ і досі вражає мільйони: зараз у світі налічується близько 38 мільйонів інфікованих. Щороку 1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, нагадують про важливість боротьби з цією епідемією та підвищують обізнаність людей.

Підписуйтесь

Історія адвент-календаря

Історія адвент-календаря

Історія адвент-календаря дуже довга. Адвент-календар — це не лише святковий атрибут, а й багатовікова традиція, яка допомагає відчути магію очікування Різдва. Його історія бере початок […]

14:00, 24.11.2024 Буянова Єва
Яке сьогодні свято

Яке сьогодні свято: 25 листопада – 1 грудня

Яке сьогодні свято? З 25 листопада по 1 грудня світ святкує низку важливих подій, які об’єднують традиції, культуру та історію різних країн. Ці дні приносять […]

11:05, 24.11.2024 Буянова Єва
Дніпровський академічний театр драми та комедії

Дніпровський академічний театр драми та комедії: які вистави можна переглянути протягом тижня

Дніпровський академічний театр драми та комедії запрошує глядачів поринути у світ мистецтва та емоцій. Протягом тижня на сцені театру можна побачити захопливі вистави для поціновувачів […]

15:30, 23.11.2024 Буянова Єва
Топ-5 книжок для зимових вечорів

Топ-5 книжок для зимових вечорів: підбірка

Топ-5 книг для зимових вечорів — це ідеальний вибір для тих, хто хоче зануритися в атмосферу затишку та захопливих історій. Ми зібрали добірку, яка подарує […]

14:00, 23.11.2024 Буянова Єва

Президент позбавив нагород зрадників України: хто увійшов в список

Верховна Рада схвалила ініційований президентом України Володимиром Зеленським законопроєкт, який передбачає позбавлення державних нагород осіб, засуджених за тяжкі злочини, дії проти національної безпеки чи міжнародного […]

12:00, 22.11.2024 Бойцун Дмитро