Співає французькою: вільногірка отримала п’ять Гран-прі за творчий рік

Наталія Філоненко 11:28, 10 Травня 2024
Співає французькою
Марія Перепечкіна співає французькою/ фото Владислава Перепечкіна

Одинадцятирічна учасниця міжнародних фестивалів та конкурсів Марія Перепечкіна отримала п’ять найвищих нагород у пісенних конкурсах естрадного співу. Дівчина — солістка студії естрадного співу Олега Ярошенка. Пісні виконує французькою.

Про творчість Марії Перепечкіної — у матеріалі Вільногірськ IN.UA

Вільногірка співає французькою

Марія Перепечкіна навчається у четвертому ліцеї Вільногірська. Крім навчання дівчина щодня співає. Відвідує студію естрадного співу Олега Ярошенка. Вчитель каже, Марія виконує пісні низьким та глибоким тембром. 

«Марія неймовірно талановита дівчина. За творчий рік отримала п’ять гран-прі. Такого не було у нашому колективі за 30 років. Якби був конкурс «Голос країни» вона  була б вже там і перемогла, однозначно», — розповідає керівник студії естрадного співу Олег Ярошенко.

Любов до французьких пісень Марії прищепили її рідні. Мову вдосконалює з викладачем французької.

«Може це Божий дар. Моя дитина має світлу душу. Коли їй виповнився рік, вона вже співала пісеньку й приспів чітко виспівувала з неї. Її бабуся любить французький шансон, а прадідусь грав на баяні. Й рідні чоловіка теж мали хист до музики», — ділиться мама Марії Владислава Перепечкіна. 

У листопаді 2022 року Марія Перепечкіна брала участь у міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Dance Song Fest 2022». За підтримки батьків зняла відеокліп, у якому співала французькою. З ним отримала диплом лауреата конкурсу 1-го ступеня. 

Марія
Марія з керівником студії та вокалістами/ фото Владислава Перепечкіна

Серед здобутків вокалістки Гран-прі четвертого Міжнародного конкурсу Сучасного мистецтва у номінації естрадного вокалу (Харків 2024), а також диплом Лауреата Гран-прі Премії Київського фестивалю «Гармонія».

«Я ніколи не забуду першу репетицію з Марією. Вона тоді ще навчалася у третьому класі. Ми готувалися до шкільного концерту. Коли вона заспівала, в мене пішли мурахи й побігли сльози радості чути неймовірне поєднання краси та сили голосу в такій маленькій дитині», — ділиться освітянка Наталія.

Марія Перепечкіна мріє співати на великій сцені оперного театру. А також — влаштувати власні художні виставки. Дівчинка з п’яти років малює технікою пастель та живопис.

Малюнок Марії Перепечкіної
Малюнок Марії Перепечкіної/ фото Владислава Перепечкіна 

Читайте також:

Вільногірськ живе тут – Facebook, Telegram, Instagram

«Я не можу сидіти на місці»: вільногірка захоплюється танцями

Наталія Філоненко 16:28, 29 Травня 2024
Вільногірська вчителька Ольга Левковець / фото Ольга Левковець

Жителька Вільногірська Ольга Левковець цьогоріч стала «Учителем року». Крім основної роботи в ліцеї, жінка викладає українську мову у центрі «Змістовно». А також вчить рідної мови переселенців у клубі «Ріка». Активна Ольга також займається танцями, джампінгом та ходить на High Heels – один з напрямків сучасного танцю.

Більше розповіла журналістам Вільногірськ IN.UA викладачка міського ліцею Ольга Левковець.

«Тільки той, хто постійно розвивається, йде у ногу з часом»: вільногірська вчителька

Ольга Левковець з Вільногірська дуже любить вчитися має багато хобі. Вона викладає українську мову та літературу у місцевому ліцеї. Вважає, що така непосидючість та звичка всього навчатися з дитинства.

«Я не можу сидіти на місці. Мені подобається рухатися вперед. Я в цьому році отримала нагороду «Учитель року», хочу сказати, що мені приємно, і я вдячна за таку високу нагороду. Це був, як-то кажуть, вибір народу», – ділиться викладачка мови та літератури Ольга Левковець.

Працює у центрі «Змістовно», де викладає українську мову для дітей від 5 років до 17 річних, ті, які вже закінчують школу і готуються до НМТ. Ще Ольга викладає українську мову у клубі «Ріка» для переселенців.

«Війна, спалені міста, розруйновані будинки. Все життя, яке мали люди, воно зникло. В них його відібрали. І, прилаштовуючись вже в іншому місті, приїжджаючи сюди, шукаючи тут свого захисту і порятунку, вони знаходяться його у  клубі «Ріка. Я неодноразово чула від своїх учнів у клубі таку фразу: ми хочемо говорити українською мовою. Ми хочемо говорити грамотно, чисто», – каже викладачка.

У клубі, де викладає Ольга,  не тільки мову вивчають та літературу. Вони говорять про книжки, обговорюють фільми, спілкуються, товаришують. Вони вже стали справжньою сім’єю, каже жінка.

Натхнення у великій кількості хобі

Хобі допомагає Ользі розвиватися духовно, розповідає жінка.

«Сучасні діти потребують сучасних вчителів. Тільки той, хто постійно розвивається, йде у ногу з часом, і живе тут і зараз, тільки той і може навчати сучасних», – радить  викладачка.

Колектив «Фламінго»
Колектив «Фламінго» / фото Ольга Левковець

Ольга танцює у колективі «Фламінго» у групі танцюючих мам. Займається джампінгом — стрибає на черевиках з пружинами. Від цього отримує радість та  енергію. Ходить на High Heels – один з напрямків сучасного танцю, який танцюють на високих підборах.

Ольга Левковець на заняттях з джампінгу
Ольга Левковець на заняттях з джампінгу / фото Ольга Левковець

«Ну і, звісно ж, я хочу сказати, що за кожною успішною вчителькою стоїть обов’язково родина, яка її підтримує. Знаєте, є така приказка. За кожною успішною вчителькою стоїть чоловік, який допомагає їй спонсорувати всю цю справу і хобі. Так от, це дійсно так. Моя родина в мене вірить. Мій чоловік мій перший слухач всіх моїх курсів. І якби не допомагала мені моя родина, то, може, нічого б не було. А от завдяки сину і чоловікові я розвиваюся і професійно зростаю», – ділиться викладачка Ольга Левковець.

Ольга з сином Артемом
Ольга з сином Артемом / фото Ольга Левковець

Ще Ольга Левковець керівник методичної спільноти вчителів-філологів, вчитель вищої категорії та класний керівник.

Читайте також:

Підписуйтесь

«Ми з тобою прожили немало»: Вільногірська поетеса пише зворушливі рядки 

Наталія Філоненко 19:00, 28 Травня 2024
Вільногірка Тетяна Василенко пише зворушливі вірші
Вільногірка Тетяна Василенко пише зворушливі вірші / фото Вільногі