Студія естрадного співу Вільногірська відсвяткувала ювілей

Наталія Філоненко 14:16, 9 Травня 2024
Керівник студії естрадного співу Олег Ярошенко
Керівник студії естрадного співу Олег Ярошенко / фото Вільногірськ IN.UA

Студії Олега Ярошенка виповнилося 30 років. Ювілейний концерт святкували у місцевому палаці культури. 

Більше у матеріалі Вільногірськ IN.UA

Керівник студії Олег Ярошенко понад сорока років в музиці

55 річний керівник зразкової студії естрадного співу Олег Ярошенко надихається музикою понад сорока років. Грати почав на фортепіано з п’яти років, співає з шести. У 1973 році закінчив Вільногірську музичну школу по класу баян. Володіє інструментами такими, як баян, акордеон, труба та гітара. Ці навички здобув самостійно.

Відзнака Олега Ярошенко
Відзнака Олега Ярошенко / фото Вільногірськ IN.UA

«Музика для мене це життя. Як і палац культури мій другий дім де я можу реалізовувати всі свої творчі плани»,  – ділиться керівник студії.

30 років  відзначила студія вже у квітні цьогоріч. Ювілейний концерт святкували в палаці культури. А починалось все у 1994 році, тоді Олегу керівництво палацу запропонували створити вокальну студію. Перший концерт студії був на День Зв’язківця та з нагоди святкування Дня Металурга. Вже навесні наступного року студія з шести вокалістів провела свій перший звітний концерт. 

Зараз вихованців під керівництвом Олега до 12 учнів. Виконують естрадний вокал. Віддають перевагу українським пісням. Заняття діти відвідують майже щодня. Солісти та вже випускники мають здобутки на міжнародних та Всеукраїнських конкурсах. 

Нагороди вихованців студії
Нагороди вихованців студії / фото Вільногірськ IN.UA

«У мене була така учениця, Оля Мішагіна, то вона брала участь навіть у конкурсі «Нова хвиля» в одинадцятому році, який проходив у Ялті. І серед дітей з 8-ми до 14 років посіла п’яте місце. В тому ж році брала участь в «Голос країни діти» »,  – розповідає Олег. 

Олег Ярошенко пишається своїми вихованцями. Результатом праці вважає оплески глядачів. 

«Оплески можуть бути повсякденними, а якщо вже звучать оплески з емоціями зі свистом, то вже ми розуміємо, що ми на правильному шляху. Тому йдемо далі до вершин»,  –  ділиться керівник студії естрадного співу Олег.

На сьогодні солістка студії естрадного співу Марія Перепєчкіна знову стала володаркою двох гран-прі, у двох фестивалях у Харкові та Києві.

 «В мене є така солістка, Марія, яка за творчий рік отримала 5 гран-прі. Такого не було в нашому колективі за 30 років. Якби був конкурс «Голос країни» вона  була б вже там і перемогла, однозначно»,  – каже Олег.

Читайте також:

Вільногірськ живе тут – Facebook, Telegram, Instagram

«Я не можу сидіти на місці»: вільногірка захоплюється танцями

Наталія Філоненко 16:28, 29 Травня 2024
Вільногірська вчителька Ольга Левковець / фото Ольга Левковець

Жителька Вільногірська Ольга Левковець цьогоріч стала «Учителем року». Крім основної роботи в ліцеї, жінка викладає українську мову у центрі «Змістовно». А також вчить рідної мови переселенців у клубі «Ріка». Активна Ольга також займається танцями, джампінгом та ходить на High Heels – один з напрямків сучасного танцю.

Більше розповіла журналістам Вільногірськ IN.UA викладачка міського ліцею Ольга Левковець.

«Тільки той, хто постійно розвивається, йде у ногу з часом»: вільногірська вчителька

Ольга Левковець з Вільногірська дуже любить вчитися має багато хобі. Вона викладає українську мову та літературу у місцевому ліцеї. Вважає, що така непосидючість та звичка всього навчатися з дитинства.

«Я не можу сидіти на місці. Мені подобається рухатися вперед. Я в цьому році отримала нагороду «Учитель року», хочу сказати, що мені приємно, і я вдячна за таку високу нагороду. Це був, як-то кажуть, вибір народу», – ділиться викладачка мови та літератури Ольга Левковець.

Працює у центрі «Змістовно», де викладає українську мову для дітей від 5 років до 17 річних, ті, які вже закінчують школу і готуються до НМТ. Ще Ольга викладає українську мову у клубі «Ріка» для переселенців.

«Війна, спалені міста, розруйновані будинки. Все життя, яке мали люди, воно зникло. В них його відібрали. І, прилаштовуючись вже в іншому місті, приїжджаючи сюди, шукаючи тут свого захисту і порятунку, вони знаходяться його у  клубі «Ріка. Я неодноразово чула від своїх учнів у клубі таку фразу: ми хочемо говорити українською мовою. Ми хочемо говорити грамотно, чисто», – каже викладачка.

У клубі, де викладає Ольга,  не тільки мову вивчають та літературу. Вони говорять про книжки, обговорюють фільми, спілкуються, товаришують. Вони вже стали справжньою сім’єю, каже жінка.

Натхнення у великій кількості хобі

Хобі допомагає Ользі розвиватися духовно, розповідає жінка.

«Сучасні діти потребують сучасних вчителів. Тільки той, хто постійно розвивається, йде у ногу з часом, і живе тут і зараз, тільки той і може навчати сучасних», – радить  викладачка.

Колектив «Фламінго»
Колектив «Фламінго» / фото Ольга Левковець

Ольга танцює у колективі «Фламінго» у групі танцюючих мам. Займається джампінгом — стрибає на черевиках з пружинами. Від цього отримує радість та  енергію. Ходить на High Heels – один з напрямків сучасного танцю, який танцюють на високих підборах.

Ольга Левковець на заняттях з джампінгу
Ольга Левковець на заняттях з джампінгу / фото Ольга Левковець

«Ну і, звісно ж, я хочу сказати, що за кожною успішною вчителькою стоїть обов’язково родина, яка її підтримує. Знаєте, є така приказка. За кожною успішною вчителькою стоїть чоловік, який допомагає їй спонсорувати всю цю справу і хобі. Так от, це дійсно так. Моя родина в мене вірить. Мій чоловік мій перший слухач всіх моїх курсів. І якби не допомагала мені моя родина, то, може, нічого б не було. А от завдяки сину і чоловікові я розвиваюся і професійно зростаю», – ділиться викладачка Ольга Левковець.

Ольга з сином Артемом
Ольга з сином Артемом / фото Ольга Левковець

Ще Ольга Левковець керівник методичної спільноти вчителів-філологів, вчитель вищої категорії та класний керівник.

Читайте також:

Підписуйтесь

«Ми з тобою прожили немало»: Вільногірська поетеса пише зворушливі рядки 

Наталія Філоненко 19:00, 28 Травня 2024
Вільногірка Тетяна Василенко пише зворушливі вірші
Вільногірка Тетяна Василенко пише зворушливі вірші / фото Вільногірськ IN.UA

Понад сорока років Тетяна Василенко пише поезію. Першим, хто зачаровувався віршами був її чоловік. У родині Тетяни всі любили читати. Мали велику бібліотеку. Також Тетяна має хобі в’язання та шиття. Власноруч створювала костюми для солістів хору підприємства де працювала.

Спогадами з журналістами Вільногірськ IN.UA поділилася учасниця міського співочого колективу Тетяна Василенко

Вільногірка пише зворушливі вірші

Тетяна Василенко учасниця єдиного народного ансамблю  на Дніпровщині серед колективів Палаців культури  «Господиня гарная».

Тетяна Василенко з колективом
Тетяна Василенко з колективом / фото Вільногірськ IN.UA

Окрім таланту співати, 77 річна жінка вже понад сорока років пише вірші. Написаними творами ділиться з  друзями. Раніше читала вірші своєму чоловіку. У родині Василенків всі люблять читати. Навіть чоловік Тетяни запропонував колись дружині з кожної зарплатні купувати по дві книжки. Так у родині  створилася велика бібліотека. Діти та онуки Тетяни обожнюють читати, тому такі досвідчені, каже поетеса Тетяна.

«Я пам’ятаю, написала вірш, винесла Івану Кириловичу, кажу, на, прочитай. Він прочитав. Сльоза покотилася. Каже, ні, бабуля, до весни і все», – згадує Тетяна Василенко.

20 травня чоловіка Тетяни не стало. Він відчував, що піде.

«Ми з тобою прожили немало. І не завжди шлях життєвий був легким. Та скажу тобі, я добре знала, по життю ти будеш лиш моїм.

Що не зрадиш, не знайдеш другої, не залишиш з дітьми сам на сам. Що не допустиш такого болю, я ж на зраду приводу тобі не дам.

Кажуть, шлюби укладаються на небі, ми з тобою на землі іще живем. Я, напевне, створена для тебе. По життю з тобою разом ми йдем»,

рядки вірша Тетяни Василенко //

Після смерті чоловіка жінка не припиняла писати вірші. Все, що бачила навкруги описувала емоційно в рядках. Коли Тетяна за пропозицією керівниці ансамблю потрапила в колектив «Господиня гарная», вона читала вірші для військовослужбовців,  бо з  2014 року ансамбль періодично відвідував військові госпіталі. 

Зошит в якому жінка пише всі свої переживання

Точну кількість написаних творів жінка не може сказати. Але впевнена, що понад 700 творів. Віднедавна жінка веде зошит. У ньому записує вірші, спогади. Пише про нові події, які дарують жінці радість. Так вона у 2018 році написала про колектив, який виконує переважно ліричний репертуар.

Тетяна із зошитом в якому записує вірші
Тетяна із зошитом в якому записує вірші / фото Вільногірськ IN.UA

Тетяна Василенко майже все своє життя працювала за фахом – мінералогом. Навіть виконуючи обов’язки на виробництві займалася творчістю. Жінка має декілька хобі до душі – в’язати та шити. Ще жінка була ведучою  святкових заходів. Тетяна  пошила для солістів хору підприємства ГМК сценічні костюми. 

«У хорі, може чоловік 25-30 було. Колектив складався з чоловіків та жінок. Мені принесли машинку на фабрику. Організували приміщення для роботи. Я там міряла, кроїла. Що не встигала, забирала додому і допрацьовувала. Шила я безплатно. Але мені потім виділили безплатну путівку в санаторій»,  – ділиться Тетяна.

Жінка має мрію. Вона прочитується майже в кожних її рядках. 

«Вірте в правду, вірте у свободу і знайте – Україна у нас одна. Говоріть українською, солов’їною»,  – радить поетеса Тетяна Василенко.

Читайте також:

Підписуйтесь

Вільногірська вчителька Ольга Левковець

«Я не можу сидіти на місці»: вільногірка захоплюється танцями

Жителька Вільногірська Ольга Левковець цьогоріч стала «Учителем року». Крім основної роботи в ліцеї, жінка викладає українську мову у центрі «Змістовно». А також вчить рідної мови […]

Вільногірка Тетяна Василенко пише зворушливі вірші

«Ми з тобою прожили немало»: Вільногірська поетеса пише зворушливі рядки 

Понад сорока років Тетяна Василенко пише поезію. Першим, хто зачаровувався віршами був її чоловік. У родині Тетяни всі любили читати. Мали велику бібліотеку. Також Тетяна […]

«Віковий» військовий: вільногірський викладач став на захист країни

Ігор Миронюк за власною ініціативою в 59 років пішов служити у прикордонні війська. Ігор єдиний з курсу Хмельницької прикордонної академії потрапив на Донеччину, де ніс службу […]

«Файтер» потребує  коштів для участі в змаганнях в Німеччині

Вільногірський БК «Файтер» оголосив про пошук спонсорів для участі в Міжнародних змаганнях, які відбудуться в Німеччині. Про це повідомила тренерка боксерського клубу Валерія Худякова в […]

Філологиня Ольга Левковець

Вільногірська філологиня навчає дітей та ділиться досвідом з освітянами

В цю суботу, 25 травня, в Україні відзначають День філолога. Любов до слова — саме такий сенс в перекладі з давньо-грецької означає поняття філологія. Випускники […]