Вільногірка в’яже брендовані аксесуари: «Мрію популяризувати цей вид мистецтва та навчати українською»

Наталія Філоненко 13:16, 30 Квітня 2024
В'язані сумки
В’язані сумки у виконанні Карини Дронової/ фото Вільногірськ IN.UA

Жіночі сумки, рюкзаки, подушки, серветки, об’ємні в’язані квіти, капці, кошики — майстриня з Вільногірська в’яже гачком для себе та на продаж. Понад 50 виробів за два роки створила Карина Дронова. Замовники хенд мейду місцеві, також продає свої роботи через інтернет.

Про хобі Карина Дронова розповіла журналістам Вільногірськ IN.UA 

Хобі, як психологічне розвантаження

28-річна Карина Дронова створює сумки та рюкзаки власноруч під власним брендом. В’язанню вона навчилась в інтернеті, переглядала відео, які транслювалися виключно іноземною мовою, бо плетіння сумок в Україні й схеми для навчання було важко знайти, ділиться жінка.  Вільногірка почала займатись улюбленою справою через війну. Переживання та страждання перенесла у власну творчість. Працює фахівчинею з управлінням запасами в мережевому магазині.

«Я не обмежую себе в житті тільки роботою. Я хочу надихати людей. Створюю елегантні сумочки та рюкзаки для прекрасних леді. Ще в мене був досвід відновлення сумок та їх елементів », – каже Карина Дронова.

У 2022 році через тривогу й переживання Карина захопилася в’язанням великим гачком сумок для жінок та дівчат. Раніше, ще семирічною, вона в’язала спицями, навчала її мама. Для себе в’язала одяг, капелюхи та взуття.

«Почалася війна, нічого не хотілось робити. Я деякий час вишивкою займалася. Потім захопилася в’язанням. І мене по трохи почав процес в’язання витягувати й повертати до життя. Я в інтернеті побачила, як майстрині з Мексики, Іспанії в’яжуть сумки. В них вони є популярними. Шукала схеми, щоб навчитися, на жаль неможливо було знайти матеріали для навчання українською мовою. Тому дивилась відео мексиканок та навчалася здогадуючись»,  –  розповідає майстриня Карина.

Перша робота була для себе, другий виріб Карина створила вже рюкзак трансформер на замовлення. Понад двох днів на роботу треба майстрині. Так дівчина почала продавати свої вироби в місті та через інтернет.

«Моя мама ходила на роботу кожен раз з новою сумкою. Її Колегам подобалися вони. Так і почалася історія з замовленням та продажем моїх робіт. Я кидала приблизні фото з інтернету виробу, який би я змогла зробити. Жінки обирали бажане. По завершенню всі лишались задоволені», –  ділиться Вільногірка.

В’яже вироби свої з трикотажної пряжі та поліефірного шнура. За два роки роботи дівчина витратила понад 30 тисяч гривень на закупівлю матеріалів. Заробила половину з цих коштів. Ціна ручної роботи варіюється від 800 до 2 700 гривень.

Мрія майстрині

Майстриня мріє популяризувати в Україні цей вид мистецтва та навчити охочих саме українською мовою.

«В мене є ютуб канал. Хочу навчати мистецтву, проводитиму майстер-класи, уроки для новачків та майстринь з досвідом. Я хочу ділитися інформацією. Щоб всі бажаючи могли переглядати відео уроки вже нашою, українською мовою. Бажаю всім бачити у всьому прекрасне», – каже майстриня з Вільногірська Карина Дронова

Карина Дронова
Майстриня в`язання гачком Карина Дронова / фото Карини Дронової

 Читайте також:

Вільногірськ живе тут – Facebook, Telegram, Instagram

У Вільногірську відбувся меморіальний турнір пам’яті Сергія Карнаухова

Гришкова Анастасія 14:31, 2 Січня 2025
Меморіальний турнір / фото Наталія Зінчук

У комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі на відділенні пауерліфтингу пройшов меморіальний турнір, присвячений пам’яті легендарної людини, чемпіона та рекордсмена світу, майстра спорту України міжнародного класу, воїна ЗСУ — Сергія Карнаухова.

Про це редакції Вільногірськ IN.UA повідомила тренерка Наталія Зінчук.

Меморіальний турнір

Цей захід об’єднав спортсменів, тренерів, батьків і всіх, хто продовжує розвивати улюблену справу Сергія.

воїн ЗСУ Сергій Карнаухов / колаж Наталія Зінчук

Турнір відбувся 28 грудня 2024 року за підтримки батьків вихованців відділення, що сприяло теплій та дружній атмосфері. Радісно відзначити, що спортивна спільнота зростає, поповнюючись талановитими молодими спортсменами.

Команда тренерки Наталії Зінчук висловила подяку шанувальникам спорту за своєчасну та важливу підтримку. Також батьки та спортсмени підготували подарунки для захисників ППО, які проходять реабілітацію в дитячо-юнацькій спортивній школі (ДЮСШ).

подяка / фото Наталія Зінчук

Крім того, особливу подяку було передано воїну ЗСУ, вихованцю спортивної школи, який зараз відновлюється після служби.

Окремі слова вдячності пролунали на адресу тренера-викладача Наталії Зінчук. Її праця, сила духу та відданість улюбленій справі є джерелом натхнення для спортсменів навіть у складні часи.

меморіальний турнір/ фото Наталія Зінчук
меморіальний турнір /фото Наталія Зінчук

Спортивна спільнота висловила щиру подяку Збройним силам України, завдяки яким є можливість займатися спортом та продовжувати розвивати пауерліфтинг у мирному місті.

Читайте також:

Підписуйтесь

Владислав Шульжик: талант Вільногірська, який надихає

Буянова Єва 12:30, 21 Грудня 2024
Картина/ фото з архіву Владислава

Вільногірськ багатий на талановиту молодь, і однією з таких яскравих особистостей є Владислав Шульжик. Художник, виплеканий вільногірською художньою школою, він став справжнім прикладом для наслідування для інших молодих митців. Кожна його картина є справжнім виттвором мистецтва. Сьогодні ми хочемо поділитися його історією та шляхом до творчих досягнень.

Редакція Вільногірськ.IN.UA поспілкувалася з героєм та ділиться історією митця. 

Перші кроки у мистецтві

Владислав почав малювати ще з дитинства, так рано, що й не памʼятає свій перший малюнок.

“Рукам завжди хотілося щось робити, одначе саме образотворче мистецтво стало головним захопленням“, — ділиться Владислав. 

Як у кожного митця, у нашого героя є джерело натхнення. 

“Для мене це можливість зображувати дійсність за своїм баченням та передавати думки та образи в голові ще до того як навчився писати“, — стверджує герой. 

Вступ до університету 

Невдовзі хлопцеві виповниться 18. Продовженням його творчого шляху став вступ у Чернівецький національний університет.

“Можу подякувати художній школі, де я набув базових знань, що допомогли мені при вступі до ВНЗ“, — розповідає митець. 

Рішення вступити в університет саме за цією спеціальністю було усвідомленим. 

“Школа гнітила творчість та бажання, захотілося жити по-своєму. Зрозумів, що вступ на цю спеціальність дозволить мені розвинути свій талант“, — стверджує хлопець. 

Одна з картин митця/ фото з архіву Владислава

Улюблені напрями та митці

Зазвичай митець працює з олійним живописом, однак інколи і аквареллю. Серед улюблених митців в сфері живопису виділяє: 

“Сальвадор Далі –  людина, що сама перетворила себе на витвір мистецтва, надихають його роботи і життєпис. Серед українських художників можу згадати М. Пимоненка, І. Марчука, А. Гуїнджі і звісно що Т. Шевченка“, — пояснює Владислав. 

Джерелом натхнення для хлопця є не лише художники, але й музика та література. 

“Також надихаюся музикою і літературою, одна з моїх картин була написана під враженням новели М. Коцюбинського “Intermezzo”“, — розповідає митець. 

У Владислава також є порада для початківців. 

“Не боятись складнощів, не жаліти себе. Якщо у вас є покликання, а не просто хоббі – воно має стати рутинною справою“, — наостанок ділиться Владислав. 

Читайте також: 

У Вільногірську відбувся меморіальний турнір пам’яті Сергія Карнаухова

У комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі на відділенні пауерліфтингу пройшов меморіальний турнір, присвячений пам’яті легендарної людини, чемпіона та рекордсмена світу, майстра спорту України міжнародного класу, воїна […]

Картина

Владислав Шульжик: талант Вільногірська, який надихає

Вільногірськ багатий на талановиту молодь, і однією з таких яскравих особистостей є Владислав Шульжик. Художник, виплеканий вільногірською художньою школою, він став справжнім прикладом для наслідування […]

12:30, 21.12.2024 Буянова Єва

Родині загиблого військового з Вільногірська вручили державну нагороду від президента

Родині загиблого військовослужбовця з Вільногірська Сергія Борисовича Голодника вручили державну нагороду. Про подію повідомили на сайті Вільногірської міської ради. Військового нагороджено посмертно Згідно з указом […]

Вільногірці на змаганнях з пауерліфтингу у Івано-Франківській області вибороли золоті медалі

У місті Коломия Івано-Франківської області дійшов до фіналу Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, майстрів спорту та студентів закладів вищої освіти. Місто […]

“Хотіла подякувати їм за кожен день”: вільногірська художниця про виставку, присвячену військовим

З 4 по 9 грудня 2024 року у Вільногірську відбулась перша персональна художня виставка вільногірської художниці, Ірини Неверовської під назвою “Асинхронія буття”. Мисткиня присвятила її […]

17:40, 13.12.2024 Бойцун Дмитро