«Наша мета — безпечне місто»: як у Вільногірську працює служба охорони

Олександра Зоз 11:11, 8 Лютого 2024
Служба охорони у Вільногірську
Служба охорони / фото «Союз-ТР»

Дитячі садки, ліцеї, державні установи, виконком, міський парк та вулиці Вільногірська знаходяться під охороною. У місті працює служба «Союз-ТР», яка наразі опікується 21 установою.

Про охоронну службу, її функції та обов’язки розповів редакції Вільногірськ IN.UA начальник охоронної служби Руслан Лаврінчук.

Охоронна компанія Вільногірська

«Союз-ТР» — охоронна служба Вільногірська, головний офіс якої знаходиться у Дніпрі. Фінансується вона з міського бюджету. Має два підрозділи: піший патруль, який слідкує за порядком у міському парку та територією поряд з ним, а також група швидкого реагування, яка постійно знаходиться у місті й виїжджає на всі виклики.

На адресу, де спрацювала сигналізація, охоронці прибувають за чотири хвилини. У цьому їм допомагають два легкових авто. 

«Я хочу, щоб у нашому місті був порядок. Наша мета – безпечне місто», — розповідає начальник охоронної служби Вільногірська Руслан Лаврінчук.

Чи знають вільногірці про службу охорони

Мешканка Вільногірська Олена каже, співробітники охоронної служби допомагали їй дістатися потяга у пізній час.

«Потяг відправлявся під час комендантської години, саме тому хлопці з охорони пару разів супроводжували мене на машині до залізничного вокзалу», — розповідає Олена. 

А от місцевий житель Олександр Кришталь вважає, що охоронці мають недостатньо повноважень.

«На мою думку, у працівників охорони не вистачає певних повноважень для затримання правопорушників. Хлопці працюють загалом оперативно, але не завжди можуть вчасно реагувати на інше порушення, бо чекають патруль поліції», — розповідає Олександр.

Які задачі виконують охоронці Вільногірська

Охоронці затримують правопорушника та викликають наряд поліції. По приїзду патрульні складають протокол та акт передачі. 

Найчастіше порушення, розповідає Руслан Лаврінчук, — вживання містянами алкоголю у міському парку.

Робота у службі охорони

При прийнятті на роботу перевагу надають чоловікам, які мають військовий досвід. 

«Якщо до мене прийшла людина комісована зі служби в ЗСУ за станом здоров’я, після поранення або з інших причин — віддам перевагу їй», — говорить Лаврінчук.

Першочергово начальник служби особисто проводить співбесіду. Далі на кандидата чекає медична комісія, де обов’язково необхідно пройти психіатра, психолога та нарколога. 

Вакансії оновлюються майже щомісяця, каже Руслан, бо не кожен витримує напружений ритм та графік роботи. 

«Строкову військову службу не проходив за станом здоров’я. Але в лютому 2022 року, добровольцем потрапив до лав ЗСУ у 60-ту бригаду. Коли здоров’я «скінчилося», мене перевели до батальйону резерву. Звідти комісували. У такий важкий для країни час дуже складно всидіти на місці, тому приєднався до лав служби охорони міста, щоб приносити користь наскільки у мене є можливість», — ділиться працівник групи швидкого реагування служби охорони Артем Глиняний.

У вільний від роботи час охоронці відвідують тренажерну залу та займаються боксом, щоб підтримувати гарну фізичну форму.

Звернутися до служби охорони можна за телефоном: +380 (98) 898 2699.

Читайте також:

Вільногірськ живе тут –  підписуйтесь на наш Facebook та Telegram

Зламав 10 тисяч електронних поштових скриньок: у Кам’янському викрили хакера

Дмитро Бойцун Бойцун Дмитро 18:45, 19 Вересня 2024
Мешканця з Кам'янського затримали
розслідування / фото Національна Поліція

Кіберполіцейські викрили 25-річного мешканця з Кам’янського, який викрадав та продавав персональні та фінансові дані потерпілих. Паролі підбирав, за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення, у мережі. 

Про це повідомляє Департамент кіберполіції Національної поліції України.

З початку 2024 року чоловік, за допомогою шкідливого програмного коду, зламував сервери різноманітних вебресурсів, зокрема сайтів знайомств. Таким чином, отримував списки електронних пошт користувачів.

Надалі зловмисник здійснював вхід до акаунтів користувачів, які не були захищені двофакторною автентифікацією. Він отримував інформацію, необхідну для доступу до криптогаманців жертв і привласнював їх віртуальні активи. З «відпрацьованих» акаунтів зловмисник формував бази даних для продажу у даркнеті.

Слідчі повідомили чоловіку про підозру за статтею 361 (Несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж), та статтею 361-2 (Несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в компʼютерах) Кримінального кодексу України.

Для мешканця з Кам’янського обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави. Йому загрожує до 15 років увʼязнення.

Читайте також:

Підписуйтесь

Стерилізація тварин: вільногірські волонтери просять про допомогу

Наталія Філоненко 17:21, 19 Вересня 2024
Стерилізація тварин
Стерилізація тварин / Фото Вільногірськ IN.UA

 24-26 вересня планується стерилізація домашніх та безпритульних домашніх. Охочих дуже багато. Тому потрібна допомога людей, які вміють робити уколи, інформувати господарів та вести облік.

Більше на Вільногірськ IN.UA

Стерилізація тварин

Вільногірські волонтери просять небайдужих містян долучитися до бюджетної стерилізації тварин і допомогти громадській організації

«Нам на допомогу потрібно, як мінімум четверо людей, а саме відповідальних та розумних. Ба більше, щоб могли комунікувати з людьми. За ці три дні буде шалений графік. Тому буде важко», – повідомила зоозахисниця у Вільногірську Вікторія Кукса. 

Обовʼязки  волонтерів:

  • Реєстрація тварин;
  • Комунікація з опікунами;
  • Обробка швів та одягання попон;
  • Надання пояснень опікунам тварин.

Стерилізуватимуть домашніх та безхатніх тварин 24-26 вересня. 

Орієнтовна адреса: вулиця Устенка 31, в приміщенні минулої аптеки.

Графік: з 9:00 до 16:00 години. 

Що мають знати господарі перед стерилізацією тварин

  • Стерилізація тварин віком від 5-6 місяців до 6 років
  • Тварини повинні бути здоровими, без хронічних захворювань або симптоматичних проблем.
  • Не приймаються породисті тварини з генетичними та фізіологічними вадами, а також ті, що мають ожиріння вище середнього рівня.
  • Кішки повинні бути у переносках, собаки — на повідках.
  • Власники повинні мати одноразову медичну пелюшку для тварини.

Вартість бюджетної послуги залежить від ваги, оплачуються власниками для покриття витрат на матеріали. Безхатніх тварин стерилізують безплатно.

Що не входить у бюджетну стерилізацію

Собаки та коти. 

За них громадська організація бере окрему плату. 

  • Кішка — 100 грн.
  • Кіт — 400 грн.
  • Собака — від 200 грн, залежно від ваги.
  • Пес — від 500 грн, залежно від ваги.

Додаткову інформацію можна дізнатися за телефоном 099 452 51 98

Запис на стерилізацію можна здійснити  онлайн.

Читайте також:

Підписуйтесь

Зламав 10 тисяч електронних поштових скриньок: у Кам’янському викрили хакера

Кіберполіцейські викрили 25-річного мешканця з Кам’янського, який викрадав та продавав персональні та фінансові дані потерпілих. Паролі підбирав, за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення, у мережі.  Про […]

18:45, 19.09.2024 Бойцун Дмитро
Стерилізація тварин

Стерилізація тварин: вільногірські волонтери просять про допомогу

 24-26 вересня планується стерилізація домашніх та безпритульних домашніх. Охочих дуже багато. Тому потрібна допомога людей, які вміють робити уколи, інформувати господарів та вести облік. Більше […]

Гранти на стартап для ВПО: у Дніпрі проведуть безкоштовні уроки для молоді

Програма 5-денного курсу складається з занять, наповнених теорією, воркшопами та практичними завданнями. Участь може взяти молодь серед ВПО від 18 до 24 років. Про це […]

15:30, 19.09.2024 Бойцун Дмитро

Чеська Республіка відновлюватиме інфраструктуру Дніпропетровщини після закінчення війни

У пріоритеті Праги відразу три галузі відновлення Дніпропетровщини – генерація енергії, водопостачання та сфера охорони здоров’я. Діятиме робоча група, яка працюватиме з проектами відбудови. На […]

14:00, 19.09.2024 Бойцун Дмитро

Павлоград та Синельникове виключили зі списку на перейменування: Верховна Рада ухвалила постанову

У постанові йдеться про перейменування 327 населених пунктів. З проєкту вилучили населені пункти, зокрема Південний, Южноукраїнськ, Павлоград, Синельникове, Первомайськ. Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк.  […]

12:30, 19.09.2024 Бойцун Дмитро