У Дніпропетровській області створили гарячу лінію з питань розміщення переселенців у місцях тимчасового проживання.
Про це повідомляє Дніпропетровська ОВА.
Гаряча лінія щодо тимчасового житла для переселенців
З понеділка до п’ятниці з 10:00 до 17:00 за номером (066) 748-69-81 переселенці можуть дізнатися актуальну інформацію про розташування місць тимчасового проживання, їх умови та кількість вільних місць.
Оператори гарячої лінії також можуть підказати контакти організацій, які відповідають за окремі напрями підтримки переселенців.
Нагадаємо, у Вільногірську немаєфонду житла для переселенців та черги на отримання такого житла. Проте переселенці все ж можуть отримати тимчасове житло. Як це зробити пояснив адвокат Євген Воробйов редакції Вільногірськ IN.UA.
Рибалкам Дніпропетровщини нагадали, що з 1 листопада на зимувальних ямах почнеться заборона ловлі риби. Триватиме вона до початку весняно – літньої нерестової заборони 2025 року.
Про це повідомляє Дніпропетровський рибоохоронний патруль.
На ресурсі Дніпропетровського рибоохоронного патруля повідомляють, що це їх основною метою є збереження водних біоресурсів та забезпечення оптимальних умов їх зимівлі.
Видано наказ, де затверджено перелік меж зимувальних ям. У ньому зазначено водойми та місця, де вводиться дана заборона. Найближчим до Вільногірська є Макортівське водосховище.
Визначені місця зимівлі водних біоресурсів (зимувальні ями) на акваторії Макортівського водосховища:
Акваторія на відстані 150 метрів від берега в межах с. Андріївка, площею
– 6 га;
Акваторія від греблі на відстань 1000 м проти течії по всій ширині
водосховища, площею – 35 га;
Акваторія за 100 метрів від берега з верхньої границі с. Нова Зоря по
траверзу на протилежний берег шириною 400 м і вниз за течією на 1000 м,
площею – 40 га.
Проте, у рибалок є й інші варіанти – у заборонений період ловля дозволена поза межами зимувальних ям. Можна користуватися гачковими, у тому числі нахлистовими, донними, поплавковими, зимовими вудками, жерлицями (кружками) та спінінгами всіх видів з використанням штучної або природної принади у разі, якщо загальна кількість гачків не перевищує 7 одиниць на одного рибалку.
За недотримання зазначених норм передбачена адміністративна відповідальність – штраф від 34 до 680 грн. Крім штрафу за незаконний вилов нараховуються збитки за кожну виловлену рибину.
Як встановили оперативники Нацполіції, договори посадовці уклали з низкою комерційних структур. Вони за бюджетні кошти закупили та поставили товари для потреб військових частин.
Окрім того, що монокуляри, тепловізори, генератори, домкрати, насоси, компресори, інструменти та інше майно були придбані за завищеними цінами, вони ще й не відповідали якісним та технічним характеристикам, зазначених у договорах.
Підозру отримали директор департаменту міської ради, начальники двох управлінь та заступник начальника відділу.
Правоохоронці скерували обвинувальний акт відносно фігурантів до суду. За скоєне обвинувачуваним загрожує до 12 років в’язниці з конфіскацією майна та забороною обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до трьох років.
Рибалкам Дніпропетровщини нагадали, що з 1 листопада на зимувальних ямах почнеться заборона ловлі риби. Триватиме вона до початку весняно – літньої нерестової заборони 2025 року. […]
Чинні та колишні посадовці придбали за завищеними цінами монокуляри нічного бачення, тепловізори, генератори та інше майно. Про це повідомляє Національна поліція України. Як встановили оперативники […]
Гарбуз-рекордсмен виставили на аукціон. Кошти з продажу якого направлять на потреби 37 окремої бригади морської піхоти на Вугледарському напрямку. Початкова ставка 100 грн. Про це […]
Уряд затвердив план ,на виконання рішень РНБО та Президента, щодо протидії корупційним та іншим правопорушенням серед МСЕК. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України. МОЗ […]
Під ракетним ударом ворога загинув 39-річний чоловік. Поранено 14 людей, ще 5 мешканців врятували надзвичайники. Про це повідомляє очільник Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. Від […]