Легкоатлетичний пробіг, присвячений ЗСУ / Фото Андрій Білоусов
У суботу, 18 травня, на набережній Лівого берега відбувся легкоатлетичний пробіг, присвячений Збройним Силам України.
Про це повідомив голова Кам’янського Андпій Білоусов.
Як пройшов пробіг
Спортивний захід зібрав близько 500 учасників віком від 6 до 65 років – професійних спортсменів та любителів бігу й здорового способу життя. Загальна дистанція пробігу склала 2 кілометри.
Спортивний захід у Кам’янському / Фото Андрій Білоусов
Мешканці громади взяли участь у спортивному заході в Кам’янському / Фото Андрій Білоусов
Серед учасників був один з найстарших та найдосвідченіших спортсменів, багаторазовий призер чемпіонатів світу, Європи та України з легкоатлетичного кросу серед дорослих чоловіків 65-річний Василь Карпович.
Учасники легкоатлетичного пробігу / Фото Андрій Білоусов
Містяни взяли участь у пробігу / Фото Андрій Білоусов
За результатами було визначено 22 переможців та призерів пробігу. Усі атлети отримали медалі, кубки, грамоти, а також спортивні подарунки, які допоможуть підтримувати себе в формі та займатися спортом на свіжому повітрі.
Атрибутика спортивного заходу / Фото Андрій Білоусов
«Дякуємо всім, хто долучився до пробігу. Вдячні ЗСУ за можливість проводити традиційні для Кам’янського спортивні заходи. Підтримуємо Сили оборони та віримо в Перемогу», — написав Білоусов в мережі.
Чемпіонат України з пауерліфтингу/ фото Наталія Зінчук
Вихованки відділення пауерліфтингу КДЮСШ “Авангард” міста Вільногірськ здобули “срібло” на чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу серед юнаків, дівчат, юніорів, юніорок та студентів закладів вищої освіти. Змагання проходили у місті Коломия Івано-Франківської області.
Про це повідомляє Наталія Зінчук, тренерка з пауерліфтингу.
Тренує дівчат Наталія Зінчук — досвідчена наставниця, яка багато років розвиває пауерліфтинг у Вільногірську.
На всеукраїнському помості честь Дніпропетровського регіону представили спортсменки Альбіна Ніхаєнко та Вероніка Стороженко. Завдяки їхнім виступам збірна області здобула друге місце у командному заліку серед дівчат, ставши срібним призером змагань.
Варто також відзначити внесок Альбіни Ніхаєнко не лише як спортсменки, а й як судді першої категорії, що свідчить про її багаторічний досвід у спорті. А суддя-асистент Олександр Носач забезпечив підтримку спортсменів безпосередньо на помості.
Наталія Зінчук висловила вдячність прихильникам залізного світу, які не лише поруч, а й надихають спортсменів на нові досягнення.
Також команда висловила щиру вдячність Збройним Силам України за мужність і відвагу, які дозволяють українським спортсменам змагатися, тренуватися і перемагати під мирним небом.
У Вільногірську відкриють незвичну експозицію/ фото з особистого архіву героїні
Скоро у Вільногірську відкриють незвичну експозицію — на ній покажуть гільзи, які стали мистецтвом. Авторка робіт — вільногірка, яка перетворює залишки війни на символи відродження, миру й весни.
На бажання героїні ми не розголошуємо імʼя.
Деталі читайте на Вільногірськ IN.UA
Ідея створювати щось нове з гільз з’явилася не випадково — її підказала родичка. Первинно вона була адресована синові жінки, який навчається на художника. Однак через брак часу юнак не зміг втілити задум. Тоді майстриня взялася за справу самостійно.
“Так і розпочалося. Одна за іншою гільзи виходили”, — згадує вона.
Розписані гільзи — це не лише художні об’єкти, а й спосіб переосмислення досвіду війни.
“Мені хотілося, щоб на кожну річ можна було звернутись і поглянути з іншого ракурсу. І те, що вчора ще нас вбивало, сьогодні можна переробити і перетворити на щось інше”, — каже майстриня.
Тематика робіт змінювалася з часом. Спочатку з’являлися символічні образи, пов’язані з українською національною традицією — зокрема, ляльки-мотанки. Але з приходом весни жінку потягнуло до квітів.
“Я розпочинала малювать те, що в мене йшло зсередини. Так мені хотілося нарешті, щоб прийшло щось нове, щось таке квітуче”, — пояснює вона.
Квітковий розпис/ фото з особистого архіву героїні
Для авторки важливо не лише створювати красиві речі, а й змінювати ставлення до болючих спогадів:
“Щоб це не так було важко згадувати. Щось додати, якусь деталь — і це вже заграє іншими фарбами”.
Хоча жінка не має художньої освіти, її близькі підтримали ініціативу. На перший план для неї виходить не професійність, а щирість.
“Я просто робила те, що я хотіла, і все”, — каже вона.
Від майбутньої виставки майстриня очікує не слави, а надії.
“Я би хотіла побажати все ж таки миру. І щоб ми залишили все погане в минулому і на деякі речі дивились по-новому — з розквітом нового життя”.
Як побажання для читачів та майбутніх відвідувачів виставки, вільногірка ділиться віршем:
У Дніпрі ще один із центрів первинної медико-санітарної допомоги підписав договір з Національною службою здоров’я України за пакетами “Реабілітаційна допомога дорослим і дітям в амбулаторних […]
У ніч на 17 квітня ворог здійснив масовану атаку безпілотниками по Дніпропетровській області. Сили протиповітряної оборони знищили 10 ворожих БпЛА над регіоном. Про це повідомляє […]