У Вільногірську не працює єдиний громадський туалет: у чому причина

Олександра Зоз 18:05, 3 Червня 2024
Громадський туалет
Громадський туалет у міському парку Вільногірська/ фото Вільногірськ IN.UA

Єдиний громадський туалет у Вільногірську знаходиться у міському парку, проте він не працює. 

Про це у відповідь на офіційний запит Вільногірськ IN.UA повідомили  у міськраді Вільногірська.

Громадський туалет у Вільногірську не може працювати

Міський парк Вільногірська, у якому знаходиться громадська вбиральня, перебуває на балансі Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації.

Відомо, що там не завершили роботи на каналізаційній мережі, через це туалет не працює.

Міськрада не може вплинути на завершення відповідних робіт та введення в експлуатацію громадського туалету.

Нагадаємо, на квітневому засіданні постійної комісії Вільногірської міськради, міський голова Володимир Василенко пропонував взяти на баланс громади недобудований парк

Інформацію щодо передачі парку на баланс міста мали обговорювати на засіданні сесії міськради.

Про те, що у Вільногірську існує громадський туалет, хоч і не працює, деякі місцеві навіть не знають. Вільногірці розповідають, у туалет доводиться проситися у Палац культури, ринок чи йти у супермаркет. 

Редакція Вільногірськ IN.UA опитала мешканців міста щодо необхідності громадського туалету. 

Повне відео дивіться за посиланням у телеграм-каналі Вільногірськ IN.UA

Читайте також:

Підписуйтесь

День памʼяті жертв Голодомору

Буянова Єва 12:30, 23 Листопада 2024
День памʼяті жертв Голодомору/ фото Музей Голодомору

День памʼяті жертв Голодомору — це нагадування про одну з найстрашніших трагедій в історії України, яка забрала мільйони життів. Щороку в четверту суботу листопада українці вшановують пам’ять невинно вбитих, запалюючи свічки і згадуючи про страшні наслідки штучного голоду, організованого радянським режимом.

Більше на Вільногірськ.IN.UA

Голодомор 1932–1933 років — геноцид українського народу, організований радянським режимом шляхом штучного створення голоду. Він забрав мільйони життів, ставши однією з найтрагічніших сторінок в історії України. Цей злочин був спрямований на знищення українського селянства, нації та її прагнення до незалежності.

День пам’яті жертв Голодомору було запроваджено указом Президента України Леоніда Кучми 26 листопада 1998 року. Спочатку він мав назву День пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій. У 2000 році щорічне вшанування було закріплене на четверту суботу листопада. У 2006 році, після визнання Голодомору геноцидом українського народу, цей день став нагадуванням про злочин, який забрав життя мільйонів, і закликом до збереження історичної пам’яті.

Акція “Запали свічку” — це щорічна традиція, яка відбувається в День пам’яті жертв Голодомору. О 16:00 українці вшановують мільйони загиблих хвилиною мовчання, після чого запалюють свічки на підвіконнях своїх домівок. Цей символічний жест об’єднує людей у спільній пам’яті про трагедію, нагадуючи про важливість збереження історичної правди та вшанування невинних жертв. Свічка є знаком скорботи, пам’яті та надії на те, що подібне не повториться.

Читайте також: 

Підписуйтесь

Обговорення повернення ядерної зброї Україні: деталі

Буянова Єва 11:05, 23 Листопада 2024
Обговорення повернення ядерної зброї Україні/ фото Hannah McKay, Reuters

Обговорення повернення ядерної зброї Україні відбувається напередодні приходу до влади Трампа у Сполучених Штатах Америки.

Про це повідомляє The New York Times

Дональд Трамп рішуче налаштований покласти край війні. У звʼязку з цим тривають активні дискусії щодо гарантій безпеки для Києва. Один з варіантів – повернення Україні ядерного статусу. 

“Єдина гарантія безпеки, якої бажає Київ – це запрошення до НАТО. Але українці не отримали його за Байдена, і вкрай малоймовірно, що отримають при Трампі. Тому американські та європейські чиновники обговорюють інші варіанти стримування Росії”, – йдеться у статті. 

Також зазначається, що Байден міг би повернути Україні ядерну зброю. Таке рішення стало б миттєвим стримуючим фактором для Путіна. Але такий сценарій малоймовірний, оскільки має серйозні наслідки. 

Читайте також: 

Підписуйтесь

День памʼяті жертв Голодомору

День памʼяті жертв Голодомору

День памʼяті жертв Голодомору — це нагадування про одну з найстрашніших трагедій в історії України, яка забрала мільйони життів. Щороку в четверту суботу листопада українці […]

12:30, 23.11.2024 Буянова Єва
Обговорення повернення ядерної зброї Україні

Обговорення повернення ядерної зброї Україні: деталі

Обговорення повернення ядерної зброї Україні відбувається напередодні приходу до влади Трампа у Сполучених Штатах Америки. Про це повідомляє The New York Times.  Дональд Трамп рішуче […]

11:05, 23.11.2024 Буянова Єва
Актуальні новини

Новини Вільногірська: актуальне з 18 по 22 листопада 

1000 днів спротиву, виплати ВПО, студенти на виробничих підприємствах, загроза сказу у Вільногірську, ситуація з туберкульозом, благодійний ярмарок та історія вільногірської боксерки – подробиці у […]

Історія боксерки з Вільногірська: як Мирослава Кирилюк прийшла до спорту та здобула першу перемогу

Нещодавно 16-річна Мирослава Кирилюк стала переможницею Чемпіонату Дніпропетровської області з боксу серед молоді та жінок. У ваговій категорії до 63 кг вона отримала звання «Кращий […]

Вільногірці зібрали на ярмарку понад 200 тисяч гривень в допомогу ЗСУ

22 листопада у Вільногірську відбувся благодійний ярмарок «Вільногірськ – це Україна! Переможемо разом!». Мешканці міста та гості зібралися на площі перед спортивним комплексом «Авангард», щоб […]