Покіс трави у місцевому парку Вільногірська: робота благодійника

Наталія Філоненко 18:44, 10 Вересня 2024
Покіс трави на благодійній основі
Покіс трави на благодійній основі / Фото Вільногірськ IN.UA

За особистим проханням міського голови у місцевому парку наводять лад. Косять траву робітники приватного підприємця Олександра Повстня на благодійній основі. 

Більше на Вільногірськ IN.UA

Покіс трави на благодійній основі

Наразі, у місцевому парку йде покіс трави косарями ФОП «Повстень Олександр Васильович» на благодійній основі. Роботу розпочали минулими вихідними

«До мене особисто звернувся міський голова Володимир Василенко з проханням на благодійній основі здійснити покіс трави місцевого парку та прилеглої до нього території», – повідомив Олександр Повстень. 

Витрати приватного підприємства 

На реалізацію покосу трави на благодійній основі Олександр витратив чимало власних коштів. До того ж використав власне обладнання, матеріали та пальне. 

Косарі зараз ще продовжують працювати у місцевому парку. Також вони вирубуватимуть сухі дерева та відвозитимуть за межі міста сміття з покосу.

Місцевий парк
Місцевий парк / Фото Вільногірськ IN.UA

Нагадаємо, що на останню сесію Вільногірської міськради винесли питання щодо фінансування благоустрою міста. Пропонували направити кошти на комунальне підприємство, утім рішення не підтримали. У той час на чинних виконавців робіт – ФОП, також, гроші більше не виділяють.

Не дійшовши згоди, депутати проголосували за те, аби поговорити з ФОПами, щоб до вирішення питання з коштами, вони на благодійних умовах займалися благоустроєм міста. Це аргументують тим, що підприємці багато років заробляли за рахунок бюджету і тепер мали б у важкі часи, допомогти місту. 

Востаннє, на покіс трави Вільногірська з місцевого бюджету було виділено 1 мільйон 618 тисяч. Згідно із тендерним договором ФОП «Повстень Олександр Васильович» займався благоустроєм міста. 

Територія, яку він охоплює має 637 216,13 квадратних метрів території Вільногірської громади. Чинний договір дійсний був з травня по липень цьогоріч.

Тендери ФОП

До того ж ФОП «Повстень Олександр Васильович» мав діючі тендери – «Очистка газонів від сміття» та «Вивезення безхазяйських відходів та стихійних звалищ». 

«За першим договором УАКБ ще має борг переді мною за послуги. Натомість за вивезення відходів вони розрахувалися в кінці серпня», –  коментує Олександр. 

Читайте також:

Підписуйтесь

Топ-5 книг про подорожі в часі

Буянова Єва 16:40, 9 Листопада 2024
Топ-5 книг про подорожі в часі/ фото Freepik

Топ-5 книг про подорожі в часі дозволяють читачам зануритися у світ неймовірних мандрівок між епохами, де час стає гнучким, а реальність – змінною. Ці твори відкривають нові горизонти фантазії та змушують задуматися над природою часу і його впливом на людську долю.

Більше на Вільногірськ.IN.UA

“11/22/63” Стівен Кінґ

“11/22/63” Стівена Кінґа — захопливий роман про подорожі в часі, де головний герой, вчитель англійської мови Джейк Еппінг, отримує шанс змінити хід історії. Через таємничий портал Джейк потрапляє у 1958 рік і ставить перед собою завдання запобігти вбивству президента Джона Кеннеді. Однак, минуле виявляється впертим і небезпечним супротивником, і кожна зміна реальності має свої неочікувані наслідки. Роман майстерно поєднує історичні події, напружений сюжет і фірмовий стиль Кінґа, створюючи унікальну атмосферу та змушуючи замислитися над цінністю кожного моменту.

“Периферал” Вільям Ґібсон

“Периферал” Вільяма Ґібсона — це футуристичний трилер, що поєднує захопливий сюжет із глибокими роздумами про можливий розвиток технологій і суспільства. Події розгортаються в двох часових лініях: у світі близького майбутнього, де головна героїня Флінн живе звичним життям у провінційному містечку, та в більш віддаленому майбутньому, що вже зазнало значних змін через екологічні катастрофи та суспільні зрушення. Випадково Флінн отримує доступ до “периферії” — новітньої технології, що дозволяє віртуально проникати в інший час, — і стає свідком загадкового вбивства. Занурюючись у небезпечний світ конспірацій та змов, Флінн ризикує не лише власним життям, а й порушує баланс обох реальностей.

“Гуркіт грому” Рей Бредбері

“Гуркіт грому” Рея Бредбері — це захоплива історія про небезпеки подорожей у часі та ефект, який може мати найменша зміна в минулому на майбутнє. У світі майбутнього компанія пропонує унікальну послугу — сафарі в часі, під час якого клієнти можуть полювати на доісторичних тварин. Головний герой, Екельс, вирушає у подорож у часи динозаврів, де з необережності робить невелику помилку, яка призводить до колосальних змін у сучасному світі. Розповідь майстерно досліджує тему «ефекту метелика» та змушує замислитися над відповідальністю за кожен наш вчинок.

“Літо, якого не було” Петро Лущик

У книзі розповідається про чотирьох студентів-друзів, які вирушають у подорож до заповідника Медобори на Тернопільщині. Під час несподіваної грози вони шукають укриття під кам’яним дольменом, який виявляється порталом у часі, і переносить їх у серединку XVII століття, під час Національно-визвольної війни. Там вони потрапляють на шлях військ Богдана Хмельницького та кримського хана Іслама Гірея III, що направляються до Берестечка. Герої намагаються повернутися в сучасність, але для цього їм доведеться змінити хід історії.

“Садівник з Очакова” Андрій Курков

Головний герой, 30-річний Ігор, одягає стару міліційну форму, яка раптом перетворюється на нову. Несподівано він опиняється в Очакові 1957 року, де його чекають захопливі пригоди і, можливо, розгадка таємниці візерунка його татуювання на плечі.

Унікальна будівля у Дніпрі: в чому особливість

Буянова Єва 15:30, 9 Листопада 2024
Унікальна будівля у Дніпрі/ фото Дніпро Регіон

Унікальна будівля у Дніпрі, якій понад 114 років, має дуже цікаву та довгу історію.

Про це повідомляє Дніпро Регіон. 

Будинок Синайського було зведено на проспекті Дмитра Яворницького, 77, на початку 1910-х років. У 1920-х тут розміщувалися «Губсельбанк» і фойє з проходом до кінотеатру «Комінтерн» (раніше — «Колізей», пізніше — «Перемога»), сам кінотеатр знаходився за будівлею. Після війни до кінотеатру зробили окремий вхід. У 1943 році будівля постраждала від пожежі, а після відновлення отримала новий вигляд: її перебудували у стилі радянського неокласицизму, збільшивши кількість поверхів із трьох до чотирьох. У 1970-х роках кінозал всередині було знесено. У цьому будинку також працювали друкарня Л. І. Сатановського та пивна «Ланцюга».

Читайте також:

Підписуйтесь

Топ-5 книг про подорожі в часі

Топ-5 книг про подорожі в часі

Топ-5 книг про подорожі в часі дозволяють читачам зануритися у світ неймовірних мандрівок між епохами, де час стає гнучким, а реальність – змінною. Ці твори […]

16:40, 09.11.2024 Буянова Єва
Унікальна будівля у Дніпрі

Унікальна будівля у Дніпрі: в чому особливість

Унікальна будівля у Дніпрі, якій понад 114 років, має дуже цікаву та довгу історію. Про це повідомляє Дніпро Регіон.  Будинок Синайського було зведено на проспекті […]

15:30, 09.11.2024 Буянова Єва
Підвищення зарплати для вчителів

Підвищення зарплати для вчителів: якою буде надбавка у 2025 році

Підвищення зарплати для вчителів у 2025 році: уряд обіцяє суттєве збільшення оплати праці для освітян, прагнучи покращити умови їхньої роботи та залучити більше молодих фахівців […]

14:00, 09.11.2024 Буянова Єва
Отруєння чадним газом на Дніпропетровщині

Отруєння чадним газом на Дніпропетровщині: подробиці

На Дніпропетровщині мати та її діти потрапили до лікарні через отруєння чадним газом. Інцидент стався в житловому будинку, і лікарі борються за їхнє життя. Обставини […]

12:30, 09.11.2024 Буянова Єва
Повернення тіл та обмін списками військовополонених

Повернення тіл та обмін списками військовополонених: деталі

Повернення тіл та обмін списками військовополонених знову в центрі уваги: Україна та Росія продовжують складні переговори для повернення полеглих героїв та тих, хто залишається у […]

11:05, 09.11.2024 Буянова Єва