Куди піти вільногірцям на цьому тижні: заходи до Дня святого Миколая

Буянова Єва 14:00, 1 Грудня 2024
Куди піти вільногірцям на цьому тижні/ фото Freepik

Ми зібрали для вас ТОП святкових подій до Дня святого Миколая, які відбудуться цього тижня на Дніпропетровщині. Це чудова можливість зануритися в атмосферу зимових свят, провести час із близькими та знайти нові враження.

Більше на Вільногірськ.IN.UA

Свято до Дня святого Миколая

Де?

РСК «S.K.Y.», вул. Березинська, 2 м. Дніпро

Коли? 

6 грудня 15:00-20:30

Скільки? 

Дитячий квиток – 550 грн( уся програма та подарунок входить у вартість)

Вартість одного місця за столом – 350 грн(депозит на кухню) – ставиться бронювання 

На усіх гостей очікує:

  • анімаційні ігри із сніжинкою та сніговичком;
  • незабутні пригоди навколо ялинки з Білим Ведмедем;
  • справжня зустріч із Святим Миколаєм;
  • солоденькі подаруночки кожній дитині;
  • шоу мильних бульбашок;
  • дискотека з кульками;
  • тематична фотозона;
  • фотограф упродовж усього свята.

Подорож на День святого Миколая в Лапландію неподалік Дніпра

Де?

Парк сімейного відпочинку Berry Land

Коли?

7 та 8 грудня

Скільки?

700 грн, для дітей до 4 років – безкоштовно 

На Вас та дітей чекає нова зимова програма “Таємниці Заполяр’я”: протягом 3-х годин Ви відвідаєте 5 святкових локацій великого різдвяного парку Berry Land

В основну програму входить:

  • зимова казка-мюзікл на головній сцені;
  • подорож за полярне коло у справжній Арктикум;
  • пряниковий будиночок із солодкими секретами;
  • ляльковий театр “Історія Різдва”;
  • резиденція Святого Миколая – туди відправитесь на паровозику “Рудольф”.

Але це ще не все: у вільний час ви зможете завітати на додаткові локації, тематичні фотозони, ігровий майданчик та у затишне різдвяне кафе, щоб смачно пообідати. 

В суботу та неділю відправляється трансфер з Дніпра. 

Бронювання квитків за номером: 097 895 85 21. 

Дитячий симфонічний «Маленький принц»

Коли? 

6 грудня 17:00

Де?

Філармонія, вул. Воскресенська, 6 м. Дніпро

Скільки?

150-300 грн

Подарунок від святого Миколая: людяна, чуттева та святкова історія про хлопчика, який подорожує між планетами в пошуках справжніх друзів, про любов, дружбу

та щирість.

Диригент: Стівен Домінік ЕЛЛЕРІ (Велика Британія).

Квитки у касі філармонії (098)303 64 12 та philharmonic.com.ua. 

Читайте також: 

Чи дійсно Новий рік – час для змін: як правильно ставити цілі на рік

Буянова Єва 17:00, 21 Грудня 2024
Цілі/ фото ілюстративне, Freepik

Новий рік часто асоціюється з новими стартами, прагненням до самовдосконалення та великими планами. Але що саме в цьому періоді надихає нас на зміни? Редакція Вільногірськ.IN.UA підготувала матеріал про те, як зробити поставлені цілі реальністю, а не залишити їх лише у форматі святкових мрій.

Редакція Вільногірськ.IN.UA зібрала поради щодо того як правильно ставити цілі на рік. 

Як ставити цілі на рік

Щоденник або планер

Візуалізація допомагає розставити пріоритети та чітко усвідомити свої прагнення. У цьому чудово допоможуть щоденник або планер. Регулярні записи сприятимуть вашій продуктивності протягом року, а досягнення підвищуватимуть самооцінку.

Аналіз досягнень попереднього року

Аналіз успіхів і невдач є важливим кроком до самовдосконалення. Розглядаючи власні досягнення, ви зможете виділити ключові фактори, що допомогли реалізувати плани в минулому році. Вивчення помилок дозволить зрозуміти, що не спрацювало, і відкрити нові можливості. Усвідомлення своїх досягнень сприятиме підвищенню ефективності впродовж року.

Конкретність цілей

Цілі у вашому планері повинні бути чіткими, позитивно сформульованими, реалістичними та прив’язаними до конкретного часу. Важливо, щоб ви могли легко відстежити виконання кожного пункту, адже це впливає на вашу ефективність у досягненні мети. 

Розставлення пріоритетів

Визначте пріоритети. Що у вашому списку потребує негайної уваги? Що можна відкласти на потім? Які завдання слід виконати сьогодні, а які розраховані на тиждень, місяць чи навіть цілий рік?

Читайте також: 

Підписуйтесь

Чому важливо донатити: історія Богдани Фактуліної

Тесленко Катерина 15:30, 21 Грудня 2024
Чому важливо підтримувати військові збори / ілюстрація Вільногірськ IN.UA

Богдана Фактуліна, донька загиблого захисника України Олега Бандурченка, активно підтримує військових, беручи участь у різних зборах. Своє рішення Богдана мотивує відданістю та пам’яті про батька, який загинув, виконуючи бойове завдання

Журналістка Вільногірськ IN.UA поспілкувалася з Богданою Фактуліною та дізналася про історію її батька і чому для неї важливо брати участь у військових зборах.

Підтримка військових зборів

Після втрати батька, вільногірка Богдана Фактуліна відчула важливість підтримки тих, хто продовжує захищати країну на передовій. Нещодавно вона вирішила вкотре підтримати військових, зробивши значний грошовий внесок у військовий збір, який проводився Стасею Милославською. Тим самим вона прискорила закриття цього збору та отримала подарунок від нашої редакції у вигляді шоперу.

Богдана Фактуліна із шопером, отриманим від редакції Вільногірськ IN.UA / фото з власного архіву Богдани Фактуліної

“Я вирішила донатити, бо знаю, що маю таку можливість. Колись в свій час ми не встигли зробити збір для тата. Тому зараз я намагаюсь допомагати як найбільше”, — розповідає Богдана.

Значні суми, які вона надсилає на підтримку військових, йдуть на закупівлю необхідного обладнання, амуніції та медичних засобів для військових. Вона вважає, що кожен внесок, незалежно від розміру, має значення і може врятувати життя.

“Я кожен місяць намагаюся хоч десь щось донатити на Україну, саме на солдатів. Інколи буває навіть два рази на місяць, коли бачу, що збір йде повільно і потрібна додаткова допомога”, — додає Богдана.

Порада тим, хто вагається донатити

За словами Богдани, вона краще відмовиться від чашки кави або ще чогось і надішле ці ж гроші до якогось збору. Теж саме можна робити і з сигаретами або алкоголем. Ці невеликі жертви можуть зробити велику різницю для тих, хто бореться на передовій.

Вона також зазначає, що важливо підтримувати перевірені збори, організовані знайомими або друзями, щоб бути впевненою, що кошти підуть на потрібні речі.

“Я впевнена, що кожен донат наближає нас до перемоги, адже нашим хлопцям це потрібно”, — підкреслює Богдана.

Спогади про батька

Згадуючи про батька, Богдана відмічає, що вони постійно намагалися бути на зв’язку. Завдяки йому у 2004 році прапор Вільногірська побував у Києві на Майдані серед тисяч інших прапорів.

Олег Бандурченко / фото з власного архіву Богдани Фактуліної

Олег Бандурченко ще у 2014 році без вагань пішов захищати країну від агресії росії у зоні Антитерористичної операції. Всі ці роки він мужньо боровся за незалежність України та пройшов великий шлях від простого солдата до звання командира першої мінометної батареї, 17-го механізованого батальйону. Мав позивний “Кіпарис”.

“Спочатку як тільки почалася Антитерористична операція, він відправився туди на рік, після чого повернувся вже як як була вагітна. Та пробув вдома він не довго. Сказав, що не може залишатись тут, коли його пацани там. Тож він знову туди поїхав“, — поділилася спогадами Богдана.

Олег Бандурченко / фото з власного архіву Богдани Фактуліної

Початок повномасштабної війни застав Олега Бандурченко на Донеччині, коли йому вже було 62 роки. Потім були військові дії в Луганській області, а згодом його частину перекинули на Херсонський напрямок.

У жовтні 2022 року виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Давидів Брід Бериславського району Херсонської області Олег Бандурченко загинув від отриманих травм, несумісних із життям.

“Так вийшло, що тато був на всіх моїх важливих подіях. Я прям цим тішусь. Народження онуків, весілля, випускний. На жаль мої брат і сестра тепер не мають такої можливості”, — поділилася Богдана.

Олег Бандурченко разом з донькою, Богданою / фото з власного архіву Богдани Фактуліної

Із памʼяттю про батька Богдана Фактуліна продовжує неспинно підтримувати військові збори, аби допомогти наблизитися нашій країні до перемоги.

Читайте також:

Підписуйтесь

Цілі

Чи дійсно Новий рік – час для змін: як правильно ставити цілі на рік

Новий рік часто асоціюється з новими стартами, прагненням до самовдосконалення та великими планами. Але що саме в цьому періоді надихає нас на зміни? Редакція Вільногірськ.IN.UA […]

17:00, 21.12.2024 Буянова Єва

Чому важливо донатити: історія Богдани Фактуліної

Богдана Фактуліна, донька загиблого захисника України Олега Бандурченка, активно підтримує військових, беручи участь у різних зборах. Своє рішення Богдана мотивує відданістю та пам’яті про батька, […]

Декор

Як прикрасити дім до Нового року: креативні ідеї

Декор до Нового року – це чудова нагода створити святкову атмосферу та додати затишку вашому дому. Креативний підхід дозволяє перетворити навіть найпростіші елементи декору на […]

14:00, 21.12.2024 Буянова Єва
Картина

Владислав Шульжик: талант Вільногірська, який надихає

Вільногірськ багатий на талановиту молодь, і однією з таких яскравих особистостей є Владислав Шульжик. Художник, виплеканий вільногірською художньою школою, він став справжнім прикладом для наслідування […]

12:30, 21.12.2024 Буянова Єва
Кутя

Кутя на всі смаки: як готують головну різдвяну страву в різних регіонах України

Кутя — традиційна різдвяна страва, яка об’єднує родини за святковим столом. Однак у кожному регіоні України її готують по-своєму: десь додають мак і мед, а […]

11:05, 21.12.2024 Буянова Єва