Як отримати гроші від держави на власну справу: покрокова інструкція

Буянова Єва 10:00, 15 Грудня 2024
Грант/ фото ілюстративне, Дія

Мрієте розпочати власну справу, але не вистачає коштів? Держава пропонує реальні програми підтримки малого та середнього бізнесу, які можуть стати стартовим капіталом для вашої ідеї. У цьому матеріалі розповідаємо, як отримати гроші та які документи потрібні.

Редакція Вільногірськ.IN.UA склала покрокову інструкцію отримання гранту на власну справу. 

Грант на бізнес: що потрібно знати

Грант на власну справу від Дія можна отримати через програму “єРобота”. Для цього потрібно подати заявку на порталі Дія, підготувати бізнес-план і пройти перевірку. Сума гранту може становити до 250 тисяч гривень, залежно від проєкту.

Як отримати послугу онлайн

  • перейти  за посиланням;
  • зареєструватися або авторизуватися за допомогою BankID або електронного підпису;
  • заповнити заявку;
  • прикріпити бізнес-план;
  • підписати електронним підписом та відправити.

Результат подачі

Державний центр зайнятості розгляне заявку протягом 15 робочих днів після завершення кінцевого строку подання заявок на грант. Дія сповістить вас про результат.

Якщо Державний центр зайнятості схвалить вашу заявку, зверніться до Ощадбанку протягом 20 робочих днів для відкриття рахунку та укладення угоди на отримання мікрогранту.

Примітка:  якщо ви ФОП або юридична особа, необхідно скористатися ключем ФОП або керівника юридичної особи з ЄДРПОУ підприємства.

Що подати заявку на отримання гранту можна й офлайн у відділенні Ощадбанку. Для цього зверніться до працівника банку та повідомте, яку послугу бажаєте отримати, вас скерують до фахівця.

Розмір допомоги складає до 250 тисяч гривень. Виняток, якщо місце реєєстрації та провадження діяльності Харків або Харківська область, розмір допомоги – до 500 тисяч гривень. 

Коли подати заявку на грант в 2024

Наступний етап прийому заявок триватиме з 16 грудня по 29 грудня 2024 року.

Отримання державної фінансової підтримки може стати важливим кроком на шляху до реалізації вашої бізнес-ідеї. Важливо підготувати документи, скласти якісний бізнес-план та дотримуватися інструкцій.

Читайте також: 

Підписуйтесь

5 рослин, які краще тримати подалі від спальні

Буянова Єва 11:05, 22 Грудня 2024
Рослини/ фото ілюстративне, Freepik

Деякі кімнатні рослини можуть здаватися чудовим вибором для спальні, але не всі з них підходять для цієї зони. Дізнайтеся, які рослини краще не ставити у спальні, щоб зберегти комфорт і затишок.

Редакція Вільногірськ.IN.UA зібрала ТОП-5 рослин, які не варто ставити у спальні. 

5 рослин, які краще не ставити у спальні

Бостонська папороть

Ця рослина вимагає специфічного поливу та постійної вологості, що робить її більш підходящою для вулиці, ніж для спальні. Крім того, як зазначила Віллберн, бостонські папороті потребують великої кількості сонячного світла.

Фікус ліровидний

Цей сорт фікуса матиме проблеми з ростом у спальні, оскільки потребує багато світла. До того ж, він, ймовірно, буде занадто великим для більшості спалень.

Каучукове дерево

Ця рослина потребує більше природного світла, ніж може забезпечити спальня. Каучукові дерева також можуть досягати значної висоти, тому вони є кращим варіантом для вітальні.

Гарденія

Ці рослини легше вирощувати на вулиці в теплому кліматі, ніж у приміщенні. Вони дуже чутливі до змін освітлення, схильні до шкідників і не витримують коливань температури та вологості.

Ехеверія

Ехеверія потребує достатнього освітлення для здорового росту, тому її краще розміщувати на підвіконні.

Читайте також: 

Підписуйтесь

ТОП-5 горіхів, які змінять ваше здоров’я на краще

Буянова Єва 09:05, 22 Грудня 2024
Горіхи/ фото ілюстративне, Freepik

Горіхи — це не лише смачний перекус, а й справжній скарб для вашого здоров’я. Вони насичені корисними жирами, вітамінами та мікроелементами, які підтримують серце, мозок і загальне самопочуття. Дізнайтеся, які саме горіхи варто додати до свого раціону, щоб отримати максимум користі.

Редакція Вільногірськ.IN.UA зібрала ТОП-5 горіхів для покращення здоровʼя.

Найкращі горіхи для організму

Арахіс

Арахіс вирізняється найвищим вмістом білка серед усіх горіхів. Крім того, він багатий на магній, який сприяє контролю рівня цукру в крові.

Мигдаль

Мигдаль багатий на рослинний білок, корисні жири, клітковину та вітамін Е — потужний антиоксидант, який сприяє очищенню організму від вільних радикалів і запальних сполук. Також він містить важливі мінерали, зокрема магній.

Фісташки

Фісташки є чудовим джерелом клітковини, корисних жирів, вітамінів, мінералів та антиоксидантів, зокрема флавоноїдів і антоціанів, які відіграють важливу роль у протизапальних процесах. Ба більше, вони містять усі дев’ять незамінних амінокислот, які організм не здатен синтезувати самостійно та має отримувати з їжею.

Кешʼю

Кеш’ю багаті на мідь, яка сприяє зміцненню кісток та підтримці здоров’я серцево-судинної системи.

Волоські горіхи

Волоські горіхи вирізняються високим вмістом жирів, більшість із яких належать до корисних омега-3 жирних кислот. Ці жири мають важливе значення для здоров’я серця та мозку.

Читайте також: 

Підписуйтесь

Рослини

5 рослин, які краще тримати подалі від спальні

Деякі кімнатні рослини можуть здаватися чудовим вибором для спальні, але не всі з них підходять для цієї зони. Дізнайтеся, які рослини краще не ставити у […]

11:05, 22.12.2024 Буянова Єва
Горіхи

ТОП-5 горіхів, які змінять ваше здоров’я на краще

Горіхи — це не лише смачний перекус, а й справжній скарб для вашого здоров’я. Вони насичені корисними жирами, вітамінами та мікроелементами, які підтримують серце, мозок […]

09:05, 22.12.2024 Буянова Єва
Цілі

Чи дійсно Новий рік – час для змін: як правильно ставити цілі на рік

Новий рік часто асоціюється з новими стартами, прагненням до самовдосконалення та великими планами. Але що саме в цьому періоді надихає нас на зміни? Редакція Вільногірськ.IN.UA […]

17:00, 21.12.2024 Буянова Єва
Декор

Як прикрасити дім до Нового року: креативні ідеї

Декор до Нового року – це чудова нагода створити святкову атмосферу та додати затишку вашому дому. Креативний підхід дозволяє перетворити навіть найпростіші елементи декору на […]

14:00, 21.12.2024 Буянова Єва
Кутя

Кутя на всі смаки: як готують головну різдвяну страву в різних регіонах України

Кутя — традиційна різдвяна страва, яка об’єднує родини за святковим столом. Однак у кожному регіоні України її готують по-своєму: десь додають мак і мед, а […]

11:05, 21.12.2024 Буянова Єва