Як замовити ремонт під’їзду у Вільногірську: поради від інженера служби управління житлом

Катерина Тесленко 16:00, 20 Січня 2025
Ремонтні роботи у під’їздах / фото з соціальних мереж комунального підприємства “Жилкомсервіс”

Оксана Шевченко, інженер служби управління житлом комунального підприємства “Жилкомсервіс”, в інтерв’ю для Вільногірськ ІN.UA розповіла, як замовити ремонт під’їзду, які документи для цього потрібні та які дії здійснює компанія після отримання заявки.

Як подати заявку?

Для початку мешканці повинні звернутися із заявою. Це можна зробити як письмово, прийшовши до комунального підприємства “Жилкомсервіс”, так і телефоном через аварійно-диспетчерську службу. Номер, за яким приймають звернення, – 067 641 79 10.

“Людина може просто зателефонувати за цим номером і попросити провести ремонтні роботи. Також можна заповнити спеціальний бланк заявки. У нас є всі умови для того, щоб прийняти звернення в зручній формі”, – зазначає Оксана Шевченко.

Ремонтні роботи у під’їздах / фото з соціальних мереж комунального підприємства “Жилкомсервіс”

Що відбувається після звернення?

Після реєстрації заявки служба проводить перевірку. Зокрема, аналізують фінансовий стан будинку, наявність заборгованостей мешканців та залишок коштів на рахунку будинку.

“Заявка реєструється, а потім передається в бухгалтерію для перевірки наявності заборгованостей. Ми дивимося, чи дозволяють фінансові можливості провести ремонт. Якщо коштів недостатньо, заявка залишається в базі, і ми акумулюємо фінанси”, – пояснює Оксана Шевченко.

Ремонтні роботи: планові та аварійні

Оксана Шевченко наголошує, що ремонтні роботи бувають плановими та аварійними. Планові ремонти, такі як заміна вікон або капітальний ремонт під’їзду, включаються до графіку лише після перевірки фінансової ситуації.

“На великі заявки, як-от ремонт покрівлі чи під’їзду, складається план. У разі недостатньої кількості коштів роботи можуть бути відтерміновані до моменту накопичення потрібної суми”, – зазначає Оксана Шевченко.

Аварійні ситуації потребують негайного реагування. Наприклад, при протіканні покрівлі служба реагує одразу, оскільки такі проблеми можуть призвести до руйнування конструктивних елементів будинку. Такі роботи виконуються безумовно та без зволікань.

Ремонтні роботи у під’їздах / фото з соціальних мереж комунального підприємства “Жилкомсервіс”

Як пришвидшити процес

Оксана Шевченко радить жителям бути активними у сплаті комунальних послуг і звертати увагу на стан рахунку будинку.

“Від своєчасної сплати мешканців залежить швидкість виконання ремонтів. Якщо кошти є, роботи виконуються швидше”, – підсумовує Оксана Шевченко.

Ремонтні роботи у під’їздах / фото з соціальних мереж комунального підприємства “Жилкомсервіс”

Таким чином, для замовлення ремонту під’їзду достатньо подати заявку, а далі служба управління житлом виконає всі необхідні перевірки та запланує роботи.

Читайте також:

Підписуйтесь

Підприємці прифронтових регіонів Дніпропетровщини зможуть отримати до 500 тисяч гривень гранту за програмою “Власна справа”

Анастасія Гришкова 18:05, 16 Квітня 2025
Гранти для бізнесу / ілюстративне фото, Rexels

Підприємці з прифронтових регіонів зможуть отримати до 500 тисяч гривень гранту за програмою “Власна справа”.

Про це повідомили в Міністерстві економіки України.

Хто може отримати грант

Відтепер підприємці з Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Херсонської, Чернігівської та Сумської областей можуть претендувати на збільшений розмір фінансування.

Раніше таку можливість отримали підприємці Харківщини.

Розмір гранту залежить від кількості створених робочих місць:

  • 300 тисяч гривень — за створення одного робочого місця;
  • 500 тисяч гривень — за два й більше.

Грантові кошти можна спрямувати на закупівлю обладнання, сировини, оренду приміщення або лізинг.

Подати заявку можуть як чинні підприємці, так і ті, хто лише планує відкрити бізнес.

Заявки подаються через портал “Дія” разом із бізнес-планом. Програму адмініструє Державна служба зайнятості.

Читайте також:

Підписуйтесь

На Дніпропетровщині голову благодійної організації визнали винним у загибелі дитини

Анастасія Гришкова 16:37, 16 Квітня 2025
Загибель дитини у водоймі / ілюстративне фото, Rexles

Керівник благодійного фонду організував відпочинок для дітей у наметовому таборі біля водойми. Проте одна з дітина, залишившись без нагляду, зайшла у воду та потонула, оскільки не вміла плавати, а місце для купання не було облаштоване належним чином.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.

Що вирішив суд

Суд визнав чоловіка винним у неналежному виконанні обов’язків щодо захисту життя та здоров’я дітей (ч. 2 ст. 137 КК України).

Чоловіка засуджено до 4 років позбавлення волі. Крім того, йому заборонено протягом трьох років обіймати керівні посади у закладах, що займаються вихованням, розвитком чи відпочинком дітей.

Вирок набрав законної сили.

Читайте також:

Підписуйтесь

Підприємці прифронтових регіонів Дніпропетровщини зможуть отримати до 500 тисяч гривень гранту за програмою “Власна справа”

Підприємці з прифронтових регіонів зможуть отримати до 500 тисяч гривень гранту за програмою “Власна справа”. Про це повідомили в Міністерстві економіки України. Хто може отримати […]

На Дніпропетровщині голову благодійної організації визнали винним у загибелі дитини

Керівник благодійного фонду організував відпочинок для дітей у наметовому таборі біля водойми. Проте одна з дітина, залишившись без нагляду, зайшла у воду та потонула, оскільки […]

Комбінат Фірташа втратив ліцензію на видобуток титану в Дніпропетровській області

Державна служба геології та надр анулювала ліцензію Мотронівського ГЗК, що належить Дмитру Фірташу, на видобуток титанових руд у Дніпропетровській області. Причиною стало продовження економічних санкцій, […]

На Дніпропетровщині жінок запрошують взяти участь у фотопроєкті

У Дніпропетровській області шукають жінок охочих долучитися до фотопроекту. В рамках фотопроекту буде висвітлено історії жінок з прифронтових територій, чия стійкість і непохитність допомагає їм […]

Як отримати компенсацію за облаштування робочого місця для працівника з інвалідністю

Компенсацію можуть отримати роботодавці, які працевлаштували особу з інвалідністю I або II групи та облаштували для неї адаптоване робоче місце. Як отримати компенсацію за працевлаштування […]