Фільми про жінок до 8 березня: підбірка

Єва Буянова 12:30, 8 Березня 2025
Фільми до 8 березня/ скриншот з фільму

До 8 березня пропонуємо підбірку фільмів про жінок – сильних і натхненних героїнь, які змінюють свої життя, борються за свої мрії та залишають слід у світі. Фільми про жінок – від легендарних модних ікон до тих, хто не боїться йти на ризик, – надихають на боротьбу за власне місце під сонцем.

Фільми про жінок до 8 березня – читайте на Вільногірськ.IN.UA

“Диявол носить Prada”, 2009

Молода журналістка Енді Сакс влаштовується асистенткою до вимогливої головної редакторки модного журналу Runway Міранди Прістлі. Спочатку далека від світу моди, вона швидко вчиться виживати в жорсткому бізнесі, але це змушує її переглянути власні пріоритети. Чи варта кар’єра жертв у особистому житті?

“Сніданок у Тіффані”, 1961

Молода ексцентрична дівчина Голлі Голайтлі живе в Нью-Йорку, мріє про розкішне життя та шукає багатого чоловіка. Її світ змінюється, коли вона знайомиться з Полом, письменником, який стає для неї другом і викликає справжні почуття. Але чи готова Голлі відмовитися від своїх амбіцій заради кохання?

“Коко до Шанель”, 2009

Фільм розповідає про становлення легендарної дизайнерки Коко Шанель. Від бідного дитинства в сиротинці до перших кроків у світі моди – Габріель Шанель кидає виклик суспільним нормам, створюючи стиль, що назавжди змінить жіночу моду. Це історія амбіцій, незалежності та боротьби за власний шлях.

“8 подруг Оушена”, 2018

Після виходу з в’язниці Деббі Оушен, сестра легендарного грабіжника Денні Оушена, збирає команду жінок-професіоналок, щоб здійснити зухвале пограбування. Їхня ціль – коштовне намисто вартістю 150 мільйонів доларів, яке має з’явитися на щорічному балу Met Gala. Продуманий план, стильні афери та харизматичні героїні роблять цей фільм яскравою кримінальною комедією.

“Фріда”, 2002

Фільм розповідає про життя та творчість мексиканської художниці Фріди Кало. Після тяжкої аварії, що змінила її долю, Фріда знаходить себе в мистецтві, відображаючи біль і пристрасть у своїх картинах. Її бурхливі стосунки з художником Дієго Ріверою, боротьба за власну незалежність і міжнародне визнання роблять цю історію захопливою та емоційною.

Читайте також: 

Підписуйтесь

З 1 липня Пенсійний фонд буде відповідальний за оформлення і контроль виплат соціальних допомог

Анастасія Гришкова 17:00, 1 Липня 2025
Пенсійний фонд адмініструватиме соцвиплати / фото, ПФУ

З 1 липня 2025 року Пенсійний фонд України почне адмініструвати соціальні виплати. Для отримувачів нічого не зміниться — всі, хто мав право на допомогу, й надалі її отримуватимуть.

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики.

Тепер звернутися за соціальними виплатами можна буде не лише в ЦНАПах та місцевих радах, а й у найближчих сервісних центрах Пенсійного фонду. Це зробить отримання допомоги зручнішим і доступнішим.

Замість паперової тяганини процес повністю цифровізують. Після подання заявки у будь-якому зручному місці вона одразу потраплятиме на розгляд працівникам Пенсійного фонду. Після ухвалення рішення гроші надійдуть безпосередньо на банківську картку отримувача.

Читайте також:

Підписуйтесь

Як ветеранам отримати слуховий апарат: інструкція

Анастасія Гришкова 15:00, 1 Липня 2025
Слуховий апарат / фото, ілюстративне Rexels

Ветерани й ветеранки війни та військовослужбовці, які мають порушення слуху, можуть безоплатно отримати слухові апарати, навіть якщо їм не встановлено інвалідність. Україна вже закупила понад 24 400 сучасних слухових апаратів.

Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів.

Як отримати слуховий апарат

  1. Зверніться до свого лікаря (сімейного, терапевта або педіатра), який направить вас до сурдолога.
  2. Пройдіть обстеження у лікаря-сурдолога — отримаєте медичний висновок.
  3. Звернутися до медичного закладу, який бере участь у програмі.

Зокрема треба подати документи

  • паспорт громадянина України;
  • посвідчення ветерана війни або іншого документа, що підтверджує ваш статус;
  • направлення від лікуючого лікаря;
  • висновок військово-лікарської комісії – для військовослужбовців або витяг з рішення ЕКОПФО (або чинне рішення МСЕК) про встановлення інвалідності та рекомендації індивідуальної програми реабілітації;
  • результати вимірювання гостроти слуху (аудіограма), який надається лікарем-сурдологом після обстеження;
  • довідка про присвоєння ідентифікаційного номера (за наявності).

Читайте також:

Підписуйтесь

З 1 липня Пенсійний фонд буде відповідальний за оформлення і контроль виплат соціальних допомог

З 1 липня 2025 року Пенсійний фонд України почне адмініструвати соціальні виплати. Для отримувачів нічого не зміниться — всі, хто мав право на допомогу, й […]

Як ветеранам отримати слуховий апарат: інструкція

Ветерани й ветеранки війни та військовослужбовці, які мають порушення слуху, можуть безоплатно отримати слухові апарати, навіть якщо їм не встановлено інвалідність. Україна вже закупила понад […]

Як нараховується пеня за несплату аліментів

Якщо платник аліментів затримує виплати більше ніж на місяць, одержувач має право вимагати пеню — 1% від суми боргу за кожен день прострочки. Про це […]

Право на які освітні пільги мають військовослужбовці

Військовослужбовці, учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та постраждалі внаслідок російської агресії мають право на освітні пільги. Про це повідомляє Міністерство юстиції України. […]

З 1 липня в Україні запрацює нова базова соціальна допомога: що потрібно знати

З 1 липня 2025 року в Україні стартує новий механізм соціальної підтримки. Базова соціальна допомога об’єднає кілька видів виплат в одну, а її мінімальний розмір […]