Коли вільногірці можуть прийти з питанням до міського голови та керівників виконавчих органів

Дмитро Бойцун Дмитро Бойцун 13:30, 18 Березня 2025
Вільногірська міська рада/ фото Вільногірськ IN.UAВільногірська міська рада/ фото Вільногірськ IN.UA

Вільногірська міська рада має чітко визначений графік прийому громадян. Жителі міста можуть особисто звернутись до міського голови, або керівників виконавчих органів та обговорити важливі питання.

Графік прийому громадян можна знайти на сайті Вільногірської міської ради.

Прийомні дні у міській раді Вільногірська

Прийомні дні в міській раді – це визначені години, коли громадяни можуть звернутися до посадових осіб з особистими питаннями або питаннями, що стосуються громади. Вони дозволяють мешканцям напряму отримати консультації, роз’яснення та розв’язувати проблеми, які належать до компетенції місцевої влади.

Це можуть бути питання житлово-комунального господарства, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, землекористування, розвитку міської інфраструктури та багато іншого. Прийомні дні забезпечують відкритість влади, дозволяючи мешканцям впливати на ухвалення рішень і бути почутими.

Крім приймальних днів, мешканці міста можуть подати своє звернення онлайн або за номером телефону: 0 800 300 172.

Василенко Володимир Павлович – міський голова

До міського голови можна звертатися з питаннями загального розвитку міста, реалізації міських програм, стратегічного планування, роботи комунальних підприємств та інших питань, що потребують втручання на найвищому рівні міської влади.

Міський голова приймає у перший понеділок місяця з 15:00. Таким чином наступний прийом громадян відбудеться 7 квітня.

Боклаг Антон Сергійович – секретар міської ради

Секретар міської ради займається координацією роботи депутатського корпусу та організацією роботи ради. До нього можна звертатися з питаннями щодо місцевих нормативних актів, порядку денного засідань міської ради, а також механізмів взаємодії громади з депутатами.

Секретар міської ради приймає в останню п’ятницю місяця з 13:00 до 15:45. Таким чином наступний прийом громадян відбудеться 28 березня.

Петруша Інна Олександрівна – заступниця міського голови, директорка департаменту соціально-гуманітарної політики

До заступниці міського голови варто звертатися з питаннями, що стосуються соціального захисту населення, освіти, медицини, культури та спорту. Вона також займається питаннями соціальних виплат і підтримки пільгових категорій громадян.

Директорка департаменту соціально-гуманітарної політики приймає щовівторка з 13:00 до 17:00.

Зюзь Валентина Георгіївна – заступниця міського голови, начальниця міського фінансового управління

Заступниця міського голови з фінансових питань розглядає запити щодо міського бюджету, його розподілу та фінансування міських програм. До Валентини Зюзь також можна звертатися з питаннями про виділення коштів на соціальні, освітні, культурні або інфраструктурні проєкти, а також щодо прозорості міських фінансів.

Начальниця міського фінансового управління приймає у перший понеділок місяця з 14:00 до 17:00. Таким чином наступний прийом громадян відбудеться 7 квітня.

Варницький Ростислав Юрійович – заступник міського голови, начальник управління архітектури, капітального будівництва та ЖКГ

Якщо у вас є питання щодо житлово-комунального господарства, благоустрою міста, стану доріг, водопостачання, ремонту житлових будинків або роботи комунальних служб – звертайтеся до Ростислава Варницького. Також він займається питаннями містобудування, дозволів на будівництво та реконструкцію.

Начальник управління архітектури, капітального будівництва та ЖКГ приймає у кожний другий вівторок місяця з 10:00 до 12:00. Таким чином наступний прийом громадян відбудеться 1 квітня.

Левченко Ольга Миколаївна – начальниця служби у справах дітей

До начальниці служби у справах дітей можна звернутися з питаннями захисту прав дитини, опіки та піклування, усиновлення, соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також Ольга Левченко розглядає звернення щодо проблемних сімей, насильства в сім’ї та інших питань, пов’язаних із дитячим добробутом.

Начальниця служби у справах дітей приймає у понеділок, середу та четвер з 8:00 до 12:00.

Читайте також:

Підписуйтесь

Українці можуть подати заявку до Реєстру збитків про втрату нежитлової нерухомості

Анастасія Гришкова 17:00, 16 Травня 2025
Нежитлове приміщення / ілюстративне фото, Дніпропетровська ОВА

Відтепер українці, чиє нежитлове майно постраждало внаслідок збройної агресії рф, можуть офіційно зафіксувати збитки в міжнародному Реєстрі.

Про це повідомили на сторінці державних послуг Дія у Fecebook.

Заявку можна подати в Дія

У застосунку та на порталі “Дія” запрацювала нова послуга — подання заяви А3.2 “Пошкодження або знищення нежитлового нерухомого майна”.

Йдеться про гаражі, склади, прибудинкові споруди та інші об’єкти нежитлової нерухомості.

“Навіть якщо ваше майно розташоване в зоні бойових дій або ви не маєте всіх документів — варто подати заяву. Кожен зафіксований випадок посилює позиції України на міжнародному рівні й наближає майбутні компенсації”, — йдеться в повідомленні.

Подати заяву можна за посиланням.

Читайте також:

Підписуйтесь

Україців, які продають товари через інтернет можуть змусити платити податки

Анастасія Гришкова 13:04, 9 Травня 2025
Податки / ілюстративне фото, Rexels

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує громадян, що продаж товарів через інтернет із метою отримання прибутку підлягає оподаткуванню. Якщо така діяльність носить системний характер, вона розцінюється як підприємницька, а отже, вимагає реєстрації як суб’єкта господарювання.

Про це повідомили на сторінці Вільногірської міської ради.

У яких випадках треба реєструватися як ФОП

Зазначається, що важливо розрізняти поодинокий продаж вживаних речей, який не є об’єктом податкового контролю, та регулярну торгівлю однорідним асортиментом товарів через платформи на кшталт OLX, Prom.ua або соціальні мережі.

У разі здійснення підприємницької діяльності, громадяни зобов’язані:

  • зареєструватися як ФОП;
  • використовувати зареєстровані РРО/ПРРО для розрахунків;
  • дотримуватись вимог податкового законодавства.

Підписуйтесь

Українці можуть подати заявку до Реєстру збитків про втрату нежитлової нерухомості

Відтепер українці, чиє нежитлове майно постраждало внаслідок збройної агресії рф, можуть офіційно зафіксувати збитки в міжнародному Реєстрі. Про це повідомили на сторінці державних послуг Дія […]

Україців, які продають товари через інтернет можуть змусити платити податки

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує громадян, що продаж товарів через інтернет із метою отримання прибутку підлягає оподаткуванню. Якщо така діяльність носить системний характер, […]

Переробні підприємства можуть отримти грант на суму 8 мільйонів гривень

Мінекономіки схвалило нову хвилю фінансування в межах програми “Гранти для переробних підприємств”. Гранти загальною сумою понад 100 мільйонів гривень отримають 21 компанія, яка працює або […]

Травень у винограднику: як правильно доглядати за лозою, щоб зібрати щедрий врожай

Травень — один із найважливіших місяців для догляду за виноградом. Саме в цей період формується основа майбутнього врожаю: рослина активно нарощує зелену масу, закладає суцвіття […]

Коли садити полуницю навесні для врожаю

З приходом весни тисячі українців вирушають на дачі й городи, аби розпочати новий сезон вирощування ягід, овочів і зелені. Як правильно обрати час для весняної […]