Нерухомість та земельні ділянки: що відомо про майно та доходи директора КП “Жилсервіс”

Анастасія Гришкова 11:45, 18 Квітня 2025
Олександра Лукінов, директор КП “Жилсервіс” /фото, Fecebook

Директор комунального підприємства “Жилсервіс” Вільногірської міської ради Олександр Лукінов задекларував низку об’єктів нерухомості, зокрема житлові будинки та земельні ділянки.

Відповідна інформація міститься в його декларації про доходи за 2024 рік.

Якою нерухомостю володіє Лукінов

Олександр Лукінов декларує дві квартири у місті Вільногірськ: одну площею 26,8 м², якою володіє з 2012 року, та іншу — площею 44,1 м², що перебуває у спільній частковій власності з Михайлом Лукіновим з 2023 року.

Крім того, Олександру Лукінову з 2013 року належить житловий будинок у селі Кринички площею 49,1 м², а також три земельні ділянки. Одна з них — у селі Дмитрівка, площею понад 4 гектари, перебуває у спільній власності з Михайлом Лукіновим з 2023 року.

Ще дві земельні ділянки розташовані у селі Кринички: площею 2500 м² ( 25 соток ) та 200 м² ( 2 сотки), власником обох з 2013 року є Олександр Лукінов.

Дружина посадовця, Марина Лукінова, володіє двома об’єктами нерухомості у Вільногірську: квартирою площею 71 м² з 2010 року та гаражем площею 22,4 м² з 2004 року.

Стосовно інформації вартості нерухомого майна Олександр Лукінов вказав що “не застосовується”.

Як пояснює Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК), у випадку отримання спадщини або подарунка оцінка майна не є обов’язковою.

Тож, якщо в договорі чи іншому документі відсутні відомості про його вартість, у декларації слід обрати позначку “не застосовується”.

Крім нерухомості, у 2024 році Олександр Лукінов придбав автомобіль Subaru Crosstrek 2016 року випуску вартістю 400 тисяч гривень.

Доходи директора КП “Жилсервіс”

За 2024 рік Лукінов отримав понад 530 тисяч гривень заробітної плати від КП “Жилсервіс” — у середньому близько 50 тисяч щомісяця.

Окрім того, він задекларував майже 14 тисяч гривень доходу від здачі майна в оренду та ще 100 тисяч гривень — від продажу рухомого майна.

Додамо, що в декларації за 2023 рік Лукінов декларував легковий автомобіль KIA Optima 2014 року випуску, придбаний у 2020 році, а вже у декларації за 2024 рік інформація про цей автомобіль вже відсутня — зазначено лише дохід від продажу рухомого майна, це може свідчити про його продаж.

Його дружина отримала зарплату понад 196 тисяч гривень у КП “УК “Жилкомсервіс”.

Також Лукінов задекларував компенсацію за невикористані відпустки у розмірі 127611 гривень.

Читайте також:

Підписуйтесь

Які солодощі не шкодять зубам

Єва Буянова 16:00, 20 Квітня 2025
Які солодощі не шкодять зубам/ фото ілюстративне, Pexels

Які солодощі можна їсти без шкоди для зубів? Хоча цукор традиційно вважається головним ворогом усмішки, не всі солодощі однаково шкідливі. Правильний вибір десертів і режим їх споживання допоможуть зберегти зубну емаль здоровою, а візити до стоматолога — рідкісними.

Які солодощі не шкодять зубам – читайте на Вільногірськ IN.UA

Солодке та зуби: що важливо знати

Рідше, але під час їжі — краще

Вживання солодощів під час основних прийомів їжі менш шкідливе для зубів, ніж часті перекуси між ними. Це пов’язано з тим, що часте споживання цукру створює сприятливі умови для розвитку карієсу. 

Клейкі солодощі — особливо небезпечні

Цукерки, іриски та батончики, які прилипають до зубів, можуть затримуватись у важкодоступних місцях, сприяючи розвитку карієсу та навіть пошкодженню пломб.

Природні цукри — менш шкідливі

Фрукти та овочі містять клітковину, воду та поліфеноли, які сприяють очищенню зубів і зменшують ризик карієсу.

Молоко підтримує здоров’я зубів

Коров’яче молоко багате на кальцій і казеїн, які зміцнюють зубну емаль і можуть знижувати ризик карієсу.

Які солодощі безпечні для зубів

  • соковиті свіжі фрукти та ягоди;

  • натуральні сухофрукти без доданого цукру (у невеликій кількості);

  • чорний шоколад із низьким вмістом цукру;

  • домашні ласощі без білого цукру, приготовані з бананів або фініків.

Матеріал має інформаційний характер, перед вживанням краще порадитися з лікарем

Читайте також: 

Підписуйтесь

Добірка цікавих фактів про Великдень 

Єва Буянова 14:00, 20 Квітня 2025
Цікаві факти про Великдень/ фото ілюстративне, Pexels

Великдень — це не лише глибоко релігійне свято, а й час яскравих традицій, що сягають корінням у давнину. Від обміну фарбованими яйцями ще з часів стародавніх цивілізацій до запуску повітряних зміїв на Бермудських островах — святкування Великодня у світі вражає розмаїттям символів, звичаїв і культурних особливостей.

Редакція Вільногірськ.IN.UA підготувала добірку цікавих фактів про Великдень. 

Цікаві факти про Великдень

  • Традиція обміну фарбованими яйцями виникла ще до появи християнства. У давнину перси та єгиптяни дарували одне одному яйця на честь весняного рівнодення, бажаючи родючості та довгого життя.
  • Найбільше у світі пасхальне яйце розташоване у місті Вегревілл, провінція Альберта, Канада. Це гігантське яйце важить близько 2 тонн і має довжину приблизно 8 метрів.
  • Англійська назва Великодня — Easter — походить від імені англосаксонської богині весни та світанку Eostre. У деяких культурах її ототожнюють із богинею Іштар.
  • Ягня є ще одним важливим символом Великодня в багатьох країнах. Воно символізує жертовність і часто зображується на вітальних листівках із написом “Agnus Dei” (Агнець Божий). Також поширена традиція випікати пасхального баранчика з тіста.
  • На Бермудських островах у Страсну п’ятницю існує звичай запускати повітряних зміїв, що символізують вознесіння Христа.
  • Традиція купувати новий одяг на Великдень виникла в Нью-Йорку в середині XIX століття. Люди вірили, що новий одяг на свято принесе удачу на весь рік. Цей звичай зберігся донині й набуває дедалі більшої популярності.

Читайте також: 

Підписуйтесь