У липні цього року одна з вихованок спортивної школи знову відвідала Майдан Незалежності у Києві, встановила нові прапорці з іменами полеглих військових з Вільногірська.
Про це редакції Вільногірськ IN.UA повідомила тренерка Наталія Зінчук.
Вшанування військових
Вони живуть у нашій пам’яті та серцях.Пам’ять про загиблих Захисників — це наш обов’язок. Важливо зберігати її живою та передавати наступним поколінням.Вічна слава і шана Полеглим Захисникам України!
Вшанування військових / фото, Наталія Зінчук
Наталія Зінчук також додала, що ще у серпні минулого року разом із вихованками відділення пауерліфтингу КДЮСШ “Авангард” відвідали Майдан Незалежності у Києві та вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців.
Вшанування військових / фото, Наталія Зінчук
“Це місце стало народним меморіалом, де українці вшановують пам’ять Полеглих Героїв. Під час візиту дівчата прикріпили прапорці з іменами Небесних Бійців із міста Вільногірськ. На превеликий жаль, за рік небесне військо поповнилося. Захисники віддали свої життя за наше майбутнє, за мирне небо над головами українців. Їхні імена назавжди вписані в історію України. Ми завжди пам’ятатимемо їхню жертовність та відданість Батьківщині”, — каже Наталія Зінчук.
Перевезення крихких речей / фото створено за допомогою ШІ
Переїзди або перевезення тендітних предметів, чи то антикваріат, чи то побутова техніка, чи то посуд, що б’ється, завжди несуть ризик пошкоджень. За даними страхових компаній, у разі неакуратного транспортування близько 15% усіх крихких вантажів, що перевозяться, отримують дефекти в процесі.
У цій статті ми поділимося порадами про те, як упакувати й закріпити предмети, що б’ються, в кузові вантажного таксі, за допомогою яких пристосувань убезпечити вантаж і що потрібно врахувати при виборі транспортної компанії для мінімізації ризиків.
Підготовка крихких предметів до перевезення на вантажному таксі
Важливий етап транспортування крихких предметів — це їхня належна підготовка перед завантаженням. Навіть досвідчений водій не зможе вберегти погано упаковані речі від пошкоджень під час різких гальмувань або несподіваних нахилів машини.
Щоб уберегти речі під час переїзду, скористайтеся рекомендаціями нижче:
Для пакування делікатних вантажів краще використовувати пухирчасту плівку, багатошаровий гофрокартон або дерев’яні ящики з амортизуючою прокладкою з поролону або спіненого поліетилену. Кожен предмет потрібно обернути щонайменше двома шарами плівки, а потім розмістити з прокладками в контейнері або коробці.
Зверніть увагу на кути та частини, що виступають, — саме вони найчастіше ушкоджуються під час ударів, тому їх необхідно надійно зафіксувати. Тонкі та довгі предмети (наприклад, торшер), слід розбирати на кілька частин і упаковувати окремо.
Проведіть тест для кожного крихкого вантажу — акуратно похитайте коробку і перевірте наскільки добре зафіксований предмет. За необхідності додайте додатковий шар пакувальних матеріалів.
До речі, більше порад щодо пакування та перевезення різних типів вантажу Ви можете знайти на офіційному сайті компанії «Давай переїдемо».
Що враховувати під час транспортування крихких речей?
Дотримуючись практичних рекомендацій, наведених нижче, ви зможете істотно знизити небезпеку пошкоджень і надійно доставити цінні предмети в пункт призначення:
Навантаження і вивантаження повинні проходити максимально акуратно, без ривків і ударів. Вантажники повинні брати коробки з крихким вмістом з обережністю, не нахиляючи їх.
У кузові вантажного таксі делікатні вантажі повинні розміщуватися в стійкому положенні та фіксуватися ременями до борту, щоб унеможливити зміщення. На них неприпустимо класти додатковий вантаж або інші важкі предмети. Кілька прикладів з фото розміщення меблів та техніки у вантажному таксі можна знайти тут davay-pereedem.com/ua/vantazhne-taksi-kyiv
Водієві варто прокласти оптимальний маршрут, об’їжджаючи ділянки з ямами, вибоїнами та крутими поворотами. Це значно знизить ризик ударів і нахилів кузова. Швидкість автомобіля також важлива — чим повільніше і плавніше водій розганяється або гальмує, тим краще для вантажу.
За належного підходу до пакування і транспортування, вантажне таксі — це надійний і безпечний вид доставки для цінних предметів, що б’ються.
У Вільногірську на Площі Героїв встановили прапори пам’яті на честь загиблих захисників
Прапорці на честь загиблих захисників / фото, Вільногірськ IN.UA
У вівторок, 15 липня, у Вільногірську на Площі Героїв з’явилося 81 маленьких прапорців із іменами загиблих військовослужбовців, які віддали життя за незалежність України.
Про це повідомляє журналістка Вільногірськ IN.UA, яка була присутня на заході.
У Вільногірську вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців
Ініціаторкою акції стала Тетяна Звягінцева — представниця спілки “Родини полеглих Героїв”. Саме вона запропонувала ідею встановлення прапорців як спосіб вшанування пам’яті. Спочатку планувалося реалізувати задум пізніше, але з огляду на символічність дати, приуроченої до Дня української державності, захід провели саме цього дня.
“Ми, українці, — як одна родина. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять наших Захисників — тих, хто віддав життя за кожного з нас. Це були наші діти, чоловіки, доньки, найближчі та найрідніші люди. Для нас вони — святі. Я хочу звернутися до всіх: давайте разом шанувати наше місто, берегти його й дбати про нього. Бо за нього поклали життя наші Герої”, – наголосила Тетяна Звягінцева.
Тетяна Звягінцева / фото, Вільногірськ IN.UA
Серед тих, хто цього дня прийшов на Площу Героїв у Вільногірську, був і Тарас Шевченко — місцевий мешканець, який встановив прапорець пам’яті на честь свого батька.
“Шевченко Максим Олександрович, 1982 року народження. Він загинув у 2022-му на Донецькому напрямку”, — коротко поділився хлопець.
Максим служив в Національній гвардії і загинув на донецькому напрямку, а тепер його ім’я — серед 81 Героя, які віддали життя за Україну й чия пам’ять вшанована на Площі.
На запитання, чому важливо зберігати й передавати цю пам’ять, Тарас відповідає просто, але з переконанням: “Це наша пам’ять. Її треба вшановувати. Це наша історія. Ми маємо знати, хто віддав життя за нас”.
Тарас Шевченко / фото, Вільногірськ IN.UA
Серед тих, хто цього дня встановлював прапорці пам’яті у Вільногірську, була й Людмила Олександрівна. Вона прийшла вшанувати свого сина — Біду Руслана Юрійовича.
Руслан народився у 1984 році. До повномасштабної війни не воював, але у травні 2024 року був мобілізований із Харківської області. Саме звідти його і призвали до лав ЗСУ. Служив у піхоті. Родина військового евакуювалася у Вільногірськ.
“Загинув у серпні, майже одразу після того, як пішов на фронт. Це був Курський напрямок, — розповідає мати. — Його поранили, він ще п’ять днів жив у київському військовому госпіталі, але врятувати не змогли”.
Руслан ніколи не був у Вільногірську — сюди родина переїхала вже, у березні 2022 року. Сам Руслан загинув 2024 році. Проте саме тут його й поховали: у рідному місті Попасній залишатися було неможливо через окупацію. Руслан працював рейщиком у кузнечному цеху вагоноремонтного заводу, був простим робітником.
“Він був дуже турботливим, завжди допомагав по дому”, — згадує мати.
Людмила Олександрівна, мати загиблого військового / фото, Вільногірськ IN.UA
На запитання, чому вона вважає важливим зберігати пам’ять про загиблих, Людмила відповідає просто і з болем: “Я думаю, що вони там відчувають, що про них пам’ятають. А мені й досі не віриться, що його немає. Хоча поховали вже, і все”.
Також до вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців долучився і міський голова Вільногірська Володимир Василенко і Антон Боклаг, секретар міської ради.
Переїзди або перевезення тендітних предметів, чи то антикваріат, чи то побутова техніка, чи то посуд, що б’ється, завжди несуть ризик пошкоджень. За даними страхових компаній, […]
У вівторок, 15 липня, у Вільногірську на Площі Героїв з’явилося 81 маленьких прапорців із іменами загиблих військовослужбовців, які віддали життя за незалежність України. Про це […]
У середу, 16 липня, у Вільногірську відбудеться трансформаційна практика нейрографіки на тему “Залучення фінансових потоків”. Про це повідомили на сторінці у Facebook Життєстійкості Вільногірськ. Учасники […]
У Вільногірській громаді визначили підрядника для покосу трави. За результатами тендеру в системі Prozorro, послугу надаватиме підприємець Повстень Олександр Васильович. Що передбачає договір Договір уклали […]
Держава забезпечує безпечну та безкоштовну можливість вступу до українських закладів вищої освіти для молоді з тимчасово окупованих територій (ТОТ). Про це йдеться на платформі Abitly.org. […]