Чемпіон світу з кікбоксингу тренується у Вільногірському бійцівському клубі

Наталія Філоненко 17:50, 23 Травня 2024
Чемпіон світу з кікбоксингу Артем Левковець / фото Вільногірськ IN.UA

Чемпіон світу з кікбоксингу за версією ІСКА Артем Левковець тренується в єдиному бійцівському клубі міста «Файтер». На цей час йому 11 років. Бійцівську кар’єру починав з тренером Миколою Білецьким. Має звання неодноразового Чемпіона країни. Зараз тренує його Валерія Худякова. 

Більше в матеріалі Вільногірськ IN.UA

Бійцівський шлях кікбоксера з Вільногірська

Привела Артема в спорт кікбоксингу мама Ольга Левковець, коли йому було сім років. В школі він тоді вчився в другому класі.

Починав свою кар’єру з першим тренером Миколою Білецьким. Це були спочатку кардіотренування для малечі, для загального розвитку. Зараз Артем продовжує тренуватися з Валерією Худяковою, ученицею Миколи.

Наразі Артем має такі титули:

  • Чемпіон світу з кікбоксингу за версією ІСКА;
  • Чемпіон Європи з кікбоксингу за версією ВКУ;
  • Неодноразовий чемпіон України;
  • Неодноразовий чемпіон Дніпропетровської, Полтавської, Запорізької, Львівської, Харківської, Київської областей.

«Я завжди хотіла, щоб моя дитина  побачила світ, щоб він був такий витриманий, витривалий, сильний, мужній, впевнений в собі, як спортсмени тренера  Миколи. Тому ми Артема віддали на цю секцію. І я жодного дня не пожалкувала про це»,  –  ділиться мама кікбоксера Ольга Левковець.

Артем об’їздив всю Україну. Бував у Полтаві, Запоріжжі, Мелітополі, Харкові, Києві та Львові. Для себе він відкрив Німеччину, Туреччину, Болгарію, Румунію, та  Польщу.

«В закордонному  паспорті  в Артема набагато більше відміток, ніж у мене, у чоловіка, у бабусі й дідуся разом взятих. Тому це, я думаю, величезний плюс для мого сина», – каже Ольга.

Юний кікбоксер Артем Левковець

В майбутньому Артем Левковець мріє брати участь у профбоях. А також, стати тренером й відкрити свій фітнес-клуб.

Кікбоксер Артем
Кікбоксер Артем / фото Ольга Левковець

«Насправді це дає велику впевненість у собі. У нас такий був випадок колись, що після Чемпіонату світу він казав, якщо я виграю, мама, давай ви мені там пофарбуєте волосся чи проколете вухо. Ну і він виграв, і ми здійснили його таке бажання. Він гуляв на вулиці, приходить і каже, мама, будете ви мене, мабуть, сварити, бо я з хлопцем одним побився, старшаком, який його образив через пофарбоване волосся. Старшокласник  вхопив Артема за волосся та потягнув. Спортсмен дав відсіч. Тобто, ця дитина не дасть себе образити. Не дасть себе образити саму, своїх друзів і в майбутньому може захистити свою сім’ю», – згадує Ольга Левковець.

Психологічна підготовка файтерівців є вкрай важливою на тренуваннях. Вийти на ринг, провести бій, вистояти, перемогти перш за все себе та свій  страх. Кожен спортсмен не знає ніколи, хто  буде його суперник, який він буде на зріст, каже мама Артема. Тому підготовка у клубі «Файтер» йому дає фізичні можливості та загартовує психологічну стійкість. Ще в Артема є фішка, коли він виграє, він починає танцювати на ринзі. Перебирати ногами та витанцьовувати.

Артем з командою
Артем з командою / фото Ольга Левковець

Кікбоксер Артем Левковець вже  звик до спортивного режиму. Слідкує за правильним харчуванням і постійно тримати своє тіло у формі. У молодого спортсмена є мрія.

«Я хочу завоювати чемпіонський пояс та стати таким, як Олександр Усик, абсолютним чемпіоном світу», – ділиться Артем Левковець.

Спорт сильних: про змагання за кордоном

Артем на чемпіонаті Європи в Німеччині, в Дуйсбурзі, за тиждень до війни виграв два золотих кубки. Було у нього дуже багато суперників. Саме там відзначили всі судді надзвичайно високий рівень підготовки, файтерівців, їх витривалість, згадує Ольга. Традицією спортсменів є обмін футболками. 

Спортсмен з Вільногірська
Спортсмен з Вільногірська / фото Ольга Левковець

«Артем привіз футболку з Португалії, Німеччини. Футболка з написом Кузєй з Туреччини, і це все його суперники, яких він переміг, і він би можливо ще обмінявся, але просто вже футболок стільки не було. Ще син привіз переможний у фінальному поєдинку прапор з Німеччини, який він подарував своєму дідусю, моєму батьку на день народження. Такі подарунки – це і віра в себе, це і велика радість від такої перемоги» це – говорить мама кікбоксера Артема.

Також Артем займається не лише кікбоксингом, а й танцями. На танці він ходить з п’яти років.

Кікбоксинг – це коли б’ють і руками, і ногами, і ліктями, і колінами. І чим вище ти вмієш підняти ногу, і якщо ти можеш прямо вдарити ногою в голову супернику, це одразу три очка зараховують.

Перші змагання Артема були, коли йому було 8 років, і це був чемпіонат Дніпропетровської області з козацького двобою в Кам’янському. Тоді він обійшов багатьох суперників. У нього було три бої, два з них він виграв і отримав срібну медаль.

Медальниці Чемпіона світу
Медальниці Чемпіона світу / фото Ольга Левковець

«Наразі у нас вдома вже дві медальниці, одна з них повністю заповнена і вже немає куди їх вішати. Ми навіть медалі не рахували Ми, як батьки й Артем, дуже вдячні Миколі Білецькому, який виховав в нашій дитині жагу до перемоги. Навчив його давати відсіч, навчив вірити в себе і навіть при програші, а вони також бувають вірити в себе, не опускати руки, не відмовлятися від своєї мети»,  –  каже мама.

Ім’я Артем Левковець вже багато де відоме. Якщо, наприклад, просто ввести в Google пошук, «Левковець Артем Іванович», то дуже швидко видасть система ISKA, WKU, WTKA, WPKA, WTKA та «Козацький двобій», що він є в цих федераціях, бо він там має певні високі досягнення, які не вигадані й не можна їх приховати.

Мрія батьків кікбоксерів Вільногірська

Участь в змаганнях потребує великих коштів. Фути, бинти, рукавиці, капа, паховий захист та шолом – ця амуніція купується силами батьків. 

«Дуже хочеться, щоб нашим дітям допомагали спонсори. Наприклад, коли ти бачиш, що приїхала команда з Ірпеня, і у них повністю забрендована вся форма. У них є автобус, його подарували спонсори. Хочеться, щоб дітям спонсори оплачували повністю поїздку, харчування і витрати за участь, звичайно, було б це класно», –  висловлюється мама Артема.

Перемога Артема на Чемпіонаті
Перемога Артема на Чемпіонаті / фото Ольга Левковець

Батьки файтерівців мріють, щоб їх дітей спонсорували. І єдиний в місті бійцівський клуб «Файтер», в якому тренуються Чемпіони Світу, міг розвиватися й достойно виступати на змаганнях різного рівня, ділиться мама Артема.

«Я пам’ятаю, на Чемпіонаті світу, це надзвичайно було приємно, коли оголосили, що приїхала команда України, то команда Німеччини, команда Франції, я зараз говорю, в мене аж голос тремтить, вони всі разом скандували «Слава Україні! Героям слава!» Вони нас так підтримували»,– згадує мама Чемпіона Артема.

На цей час Артем уже досяг всіх здобутків для Майстра спорту України. Тільки через те, що він не досяг 16 річного віку, він ще  не може отримати це звання. Майстра спорту України дають після 16 років, а Кандидата в Майстри спорту дають після 14 років, а йому тільки 11. Тому, тільки вік є перепоною, щоб отримати почесне звання. Але все в майбутньому, каже мама Чемпіона Світу Артема.

Читайте також:

Підписуйтесь

Вільногірська міська рада не надала звання місцевій тренерці: чому

Наталія Філоненко 18:50, 5 Вересня 2024
Тренерка Наталія Зінчук разом з вихованцями
Тренерка Наталія Зінчук разом з вихованцями / Фото Наталія Зінчук

Військовослужбовець з Вільногірська подав звернення до міської ради з проханням присвоїти тренерці спортивної школи Наталії Зінчук почесного звання “За заслуги перед містом”. У відповідь отримав відмову.

Більше дізнавалися журналісти Вільногірськ IN.UA

З чого все починалось

Цьогоріч на початку літа у відділенні паверліфтингу КДЮСШ  «Авангард» тренерка Наталія Зінчук провела змагання під гаслом «Азов у серці». На захід завітали почесні гості, воїни ППО Збройних Сил України.

«Саме з цими хлопцями працюю деякий час, допомагаю  їм відновитися після важких поранень», – розповіла тренерка Наталія Зінчук.  

На цьому патріотичному заході був також присутній військовослужбовець ЗСУ Ігор Миронюк, який ще на відкритті змагання попросив взяти слово. У своїй промові він повідомив, що хоче звернутися до міської ради з проханням присвоєння почесного звання тренерці Наталії Зінчук.

«Я вважаю, що така сильна жінка, як Наталія має отримати нагороду «За заслуги перед містом у 2024 році». Я бачу, її стрімке бажання згуртувати всіх, допомогти усім. До того ж тренерка показала неймовірні результати на різних змаганнях з паверліфтингу. Вона обличчя Вільногірська, тому має отримати це звання», – згадує Ігор Миронюк.

Усі присутні підтримали цю пропозицію в усній формі оплесками. Відтоді маленька команда за ініціативи Ігора Миронюка почала працювати над підготовкою офіційного звернення до комітету про присвоєння цього звання.

Звання «За заслуги перед містом»

Жінка виховує спортсменів, патріотів, які мають великі досягнення на Дніпропетровщині, так і за її межами.

У відповідь на звернення Ігора Миронюка було складено протокол засідання комітету по присвоєнню звання. 

Протокол засідання комітету по присвоєнню звання
Протокол засідання комітету по присвоєнню звання / Фото Вільногірськ IN.UA

На засіданні виступив міський голова, який повідомив, що у зв’язку з введенням на території України режиму воєнного стану, з 2022 року не приймались рішення про присвоєння звання «За заслуги перед містом».

10 членів виконавчого комітету разом з депутатом міської ради вирішили питання щодо нагородження кандидатури Наталії Зінчук розглянути після закінчення режиму воєнного стану.

На пропозицію прокоментувати це рішення міський голова вказав, що є протокол засідання, де проголосували всі члени комісії одностайно. Більше коментувати Володимир Василенко відмовився.

За словами жінки, кожен з її команди вносить свій внесок в майбутню Перемогу. Тому тримає високий рівень в спорті, якому навчає на обласних та Всеукраїнських помостах нелегкою й кропіткою працею. Зараз тренерка  готує команду спортсменів для Збірної України. 

Тренерка з нагородами
Тренерка з нагородами / Фото Наталія Зінчук

«Для мене відзнака – це нагорода за всю мою працю, старання і досягнення, а мені є чим пишатися. Найголовніше визнання, в першу чергу нашого народу: воїнів ЗСУ, моїх вихованців, батьків нашого відділення, жителів  Вільногірська і самих спортсменів. Я вдячна за оцінку моєї праці. Працюємо на ентузіазмі й на підтримці батьків, тому їм видніше, як працює тренерка і скільки вкладає зусиль, щоб про наших вихованців говорили не тільки в регіоні, а й в нашій державі», – розповіла тренерка з паверліфтингу Наталія Зінчук.

Читайте також:

Підписуйтесь

Вільногірських підприємців нагородили почесними грамотами 

Наталія Москаленко 11:02, 4 Вересня 2024
Підприємці отримали нагороди
Підприємці / фото Вільногірська міська рада

До Дня підприємця подякою начальника  районної військової адміністрації Олега Гапіча нагородили двох власників місцевого бізнесу. А саме, отримали нагороди підприємці Людмила Біла та Віктор Чирва. 

Про це повідомили у Вільногірській міській раді. 

Підприємцям подякували за внесок у розвиток бізнесу, ініціативність та цілеспрямованість у такий тяжкий для країни час. Почесні грамоти вручив міський голова Вільногірська Володимир Василенко. 

«У воєнний час підприємницька сфера діяльності відіграє особливу роль: позитивно впливає на виконання бюджетних завдань, на створення робочих місць. Вона допомагає країні вистояти у боротьбі проти ворога. Успіхів вам, шановні, розвитку і стійкості», – зазначив міський голова Вільногірська Володимир Василенко. 

Наша редакція також приєднується до привітань! Успіху, Вам, підприємці на економічному фронті. 

Нагадаємо, що День підприємця відзначають щорічно у першу неділю вересня. Свято встановлено Указом Президента № 1110/98 від 05.10.1998, щоб відзначити важливу роль, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства.

Читайте також:

Підписуйтесь

Тренерка Наталія Зінчук разом з вихованцями

Вільногірська міська рада не надала звання місцевій тренерці: чому

Військовослужбовець з Вільногірська подав звернення до міської ради з проханням присвоїти тренерці спортивної школи Наталії Зінчук почесного звання “За заслуги перед містом”. У відповідь отримав […]

Вільногірських підприємців нагородили почесними грамотами 

До Дня підприємця подякою начальника  районної військової адміністрації Олега Гапіча нагородили двох власників місцевого бізнесу. А саме, отримали нагороди підприємці Людмила Біла та Віктор Чирва.  […]

Спортсменки Вільногірська Катерина та Марія Голобородько

Карате по дівочі: захоплення вільногірських сестер

Десятирічна Катерина та  восьмирічна Марія Голобородько навчаються в місцевому 3 ліцеї та відвідують спортивну секцію «Школи бойових мистецтв КЕМПО». І вже мають результати на районних […]

Петриківський розпис у Парижі

Петриківський розпис у Парижі: як вільногірка популяризує мистецтво Дніпропетровщини

Художниця з Вільногірська  Світлана Рогоза виїхала до Парижу з початку повномасштабного вторгнення. Там навчає дітей та літніх людей мистецтву Петриківського розпису. На створення картин на полотні […]

Вільногірський велосипедист Олександр Федин

«Будь-які змагання – це нова цікава історія»: хобі вільногірського спортсмена

З самого дитинства Олександр Федин обожнював кататися на велосипеді. Вже у 14 років пройшли його перші змагання. Велосипедист – активний учасник перегонів у різних категоріях […]