«Я не можу сидіти на місці»: вільногірка захоплюється танцями

Наталія Філоненко 16:28, 29 Травня 2024
Вільногірська вчителька Ольга Левковець / фото Ольга Левковець

Жителька Вільногірська Ольга Левковець цьогоріч стала «Учителем року». Крім основної роботи в ліцеї, жінка викладає українську мову у центрі «Змістовно». А також вчить рідної мови переселенців у клубі «Ріка». Активна Ольга також займається танцями, джампінгом та ходить на High Heels – один з напрямків сучасного танцю.

Більше розповіла журналістам Вільногірськ IN.UA викладачка міського ліцею Ольга Левковець.

«Тільки той, хто постійно розвивається, йде у ногу з часом»: вільногірська вчителька

Ольга Левковець з Вільногірська дуже любить вчитися має багато хобі. Вона викладає українську мову та літературу у місцевому ліцеї. Вважає, що така непосидючість та звичка всього навчатися з дитинства.

«Я не можу сидіти на місці. Мені подобається рухатися вперед. Я в цьому році отримала нагороду «Учитель року», хочу сказати, що мені приємно, і я вдячна за таку високу нагороду. Це був, як-то кажуть, вибір народу», – ділиться викладачка мови та літератури Ольга Левковець.

Працює у центрі «Змістовно», де викладає українську мову для дітей від 5 років до 17 річних, ті, які вже закінчують школу і готуються до НМТ. Ще Ольга викладає українську мову у клубі «Ріка» для переселенців.

«Війна, спалені міста, розруйновані будинки. Все життя, яке мали люди, воно зникло. В них його відібрали. І, прилаштовуючись вже в іншому місті, приїжджаючи сюди, шукаючи тут свого захисту і порятунку, вони знаходяться його у  клубі «Ріка. Я неодноразово чула від своїх учнів у клубі таку фразу: ми хочемо говорити українською мовою. Ми хочемо говорити грамотно, чисто», – каже викладачка.

У клубі, де викладає Ольга,  не тільки мову вивчають та літературу. Вони говорять про книжки, обговорюють фільми, спілкуються, товаришують. Вони вже стали справжньою сім’єю, каже жінка.

Натхнення у великій кількості хобі

Хобі допомагає Ользі розвиватися духовно, розповідає жінка.

«Сучасні діти потребують сучасних вчителів. Тільки той, хто постійно розвивається, йде у ногу з часом, і живе тут і зараз, тільки той і може навчати сучасних», – радить  викладачка.

Колектив «Фламінго»
Колектив «Фламінго» / фото Ольга Левковець

Ольга танцює у колективі «Фламінго» у групі танцюючих мам. Займається джампінгом — стрибає на черевиках з пружинами. Від цього отримує радість та  енергію. Ходить на High Heels – один з напрямків сучасного танцю, який танцюють на високих підборах.

Ольга Левковець на заняттях з джампінгу
Ольга Левковець на заняттях з джампінгу / фото Ольга Левковець

«Ну і, звісно ж, я хочу сказати, що за кожною успішною вчителькою стоїть обов’язково родина, яка її підтримує. Знаєте, є така приказка. За кожною успішною вчителькою стоїть чоловік, який допомагає їй спонсорувати всю цю справу і хобі. Так от, це дійсно так. Моя родина в мене вірить. Мій чоловік мій перший слухач всіх моїх курсів. І якби не допомагала мені моя родина, то, може, нічого б не було. А от завдяки сину і чоловікові я розвиваюся і професійно зростаю», – ділиться викладачка Ольга Левковець.

Ольга з сином Артемом
Ольга з сином Артемом / фото Ольга Левковець

Ще Ольга Левковець керівник методичної спільноти вчителів-філологів, вчитель вищої категорії та класний керівник.

Читайте також:

Підписуйтесь

Вільногірські спортсмени братимуть участь у змаганнях в Німеччині

Вікторія Вікторія Пасайлюк 21:15, 7 Червня 2024
Змагання в Німеччині для вільногірських спортсменів
Вільногірські спортсмени беруть участь в змаганнях в Німеччину / фото Вільногірськ IN.UA

Двоє спортсменів з Вільногірська братимуть участь у Міжнародних змаганнях з кікбоксингу. Їх проведуть у Німеччині. 11-річні хлопці представлять Вільногірськ та область  на змагання «WMAC german OPEN» у Зіммерні 8 червня. 

Про настрій бійців  журналісти Вільногірськ IN.UA дізнавалися у матері одного з кікбоксерів Ольги Левковець. 

Міжнародні змагання для файтерівців

Нещодавно редакція Вільногірськ IN.UA публікувала  про потребу кошт для бійцівського клубу «Файтер» для участі у міжнародних змаганнях.  В середньому на одного учасника потрібно було зібрати 500 євро. Вільногірські  спортсмени вже в Німеччині. Завтра, 8 червня, будуть виборювати перемогу для України. 

«Я вдома, в Україні, але серцем і душею з ними. Дуже хвилююся, адже не знаю, скільки суперників матиме син, який їхній рівень підготовки, яке суддівство буде. Усе це додає хвилювання за дитину. Тримаю кулачки, дуже хвилююся й бажаю хлопцям перемоги. Для мене ці діти уже переможці, адже вони подолали неймовірний шлях до місця змагань: третій день в дорозі. Наші файтерівці неймовірні», — ділиться мати Артема Ольга Левковець.

Після перемоги бійців чекають кубки та медалі. А Вільногірськ чекатиме кікбоксерів Чемпіонами.

Вже відомо, що на змаганнях будуть брати участь суперники з США, України, Англії, Швейцарії, Франції, Угорщини, Австрії, Бельгії, Польщі, Італії, Чехії та Ліхтенштейну.

Читайте також:

Підписуйтесь

Чемпіонка п’яти областей та країни тренується у Вільногірському «Файтер»

Наталія Філоненко 15:40, 6 Червня 2024
Вільногірська Чемпіонка Богдана Омельченко
Вільногірська Чемпіонка Богдана Омельченко / фото Ольга Левковець

10 річна кікбоксерка стала Чемпіонкою п’яти областей та  країни. Богдана Омельченко тренується у бійцівському клубі Вільногірська понад чотирьох років. У кікбоксинг прийшла шестирічною. Жодного разу не відмовлялася від поєдинків. Свої перемоги присвячує батькові Володимиру.

Про спортсменку бійцівського клубу розповіла журналістам Вільногірськ IN.UA тренерка Валерія Худякова.

Вільногірська Чемпіонка

Богдана Омельченко – чемпіонка Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Київської та Харківської областей.

Неодноразова чемпіонка України з кікбоксингу за версіями ІСКА, ВТКА, ВАКО, ВПКА та козацького двобою.

Також вона чемпіонка Європи у Німеччині, у місті Дуйсбург. Там вона здобула перемогу й привезла до Вільногірська два золотих кубки.

«Це дуже бойова дівчинка, і вона переймається тільки одним – чи є у неї суперниця. Вона готова вийти з будь-якою суперницею на бій. Ще вона  дуже радіє новим пригодам, любить подорожі», – ділиться тренерка Валерія Худякова.

Богдана Омельченко, ще спортсмени називають її Дана, прийшла у секцію кікбоксингу у шість років. Привели батьки, бо дівчинка завжди була бойова, могла за себе постояти.

З перших тренувань Богдана показувала гарні результати. Перший тренер дівчинки, Микола Білецький, повіз Богдану на перші її змагання у Кам’янське. Це був чемпіонат Дніпропетровської області з козацького двобою. Там вона виборола золото. 

«З перших боїв було видно, що це дитина, на яку чекає велике майбутнє, вона буде чемпіонкою», – каже Микола Білецький.

Зараз дівчинку тренує учениця Миколи Валерія Худякова.

Богдана Омельченко на ринзі
Богдана Омельченко на ринзі / фото Ольга Левковець

У Вільногірську  кікбоксингом займаються переважно хлопці, тому у дівчат не багато суперників. І кожного разу коли Богдана виходить на ринг ніколи не знає наскільки важчою та старшою буде її суперниця. По завершенню поєдинків чула схвальні відгуки від тренерів суперниць, поділилась тренерка.

«Для того, щоб стати чемпіонкою, Богдана повинна була битися зі спортсменками, які набагато важчі за неї. Вага перевищувала і п’ять і сім кілограмів. І Дана жодного разу не відмовилася від якогось поєдинку, не плакала, і не казала, що я не хочу. Не боялася, а на всі свої поєдинки з гідністю виходила, боксувала до останнього й перемагала», – каже тренерка Валерія Худякова. 

Навчається Дана у третьому Вільногірському ліцеї. Вчителі та діти знають її як виважену та слухняну дівчину,  яка вміє за себе постояти, за своїх друзів та за свій клас, поділилась  викладачка ліцею 3 Ольга Левковець.

Батько Дани служить у лавах ЗСУ, кожну свою перемогу вона присвячує своєму батькові Володимиру.

Читайте також:

Підписуйтесь

Вільногірські спортсмени братимуть участь у змаганнях в Німеччині

Двоє спортсменів з Вільногірська братимуть участь у Міжнародних змаганнях з кікбоксингу. Їх проведуть у Німеччині. 11-річні хлопці представлять Вільногірськ та область  на змагання «WMAC german […]

Вільногірська Чемпіонка Богдана Омельченко

Чемпіонка п’яти областей та країни тренується у Вільногірському «Файтер»

10 річна кікбоксерка стала Чемпіонкою п’яти областей та  країни. Богдана Омельченко тренується у бійцівському клубі Вільногірська понад чотирьох років. У кікбоксинг прийшла шестирічною. Жодного разу […]

Кікбоксери

Вільногірський «Файтер» виборов золото на Чемпіонаті України з кікбоксингу у Львові

З 31 травня по 2 червня у Львові проходив Чемпіонат України з кікбоксингу. У ньому брали участь спортсмени Львівської, Закарпатської, Житомирської, Тернопільської, Харківської та Дніпропетровської […]

Персональна виставка Анастасії Штан

Вільногірська художниця представила картини на персональній виставці у Києві

У Києві провели персональну виставку 26 річної Анастасії Штан з Вільногірська. Працює вона в різних техніках.  На виставці представляла роботи з абстракціонізму. Пише акрилом та […]

Вільногірка Тетяна Василенко пише зворушливі вірші

«Ми з тобою прожили немало»: Вільногірська поетеса пише зворушливі рядки 

Понад сорока років Тетяна Василенко пише поезію. Першим, хто зачаровувався віршами був її чоловік. У родині Тетяни всі любили читати. Мали велику бібліотеку. Також Тетяна […]