Олександр Бобошко: як працює депутат Вільногірської міської ради

Марія Макарович 17:28, 13 Серпня 2024
Депутат Вільногірської міської ради Олександр Бобошко
Депутат Вільногірської міської ради Олександр Бобошко/ фото архів Олександра Бобошко

У 2020 році Олександр Бобошко став депутатом Вільногірської міської ради. За цей час в країні та місті відбулося багато змін. Втім, незмінним залишається функціонування органів місцевого самоврядування. Редакція Вільногірськ.IN.UA розпитала чоловіка про те, що його спонукало балотуватися у депутати, як змінилося його бачення роботи місцевої ради та які проблеми у Вільногірську депутат вважає найбільш актуальними. 

Більше — у матеріалі Вільногірськ IN.UA

Депутат Вільногірської міської ради Олександр Бобошко

У минулому Олександр Бобошко був директором спортивного комплексу. Коли він балотувався у депутати місцевої ради, його основним бажанням було працювати над соціальною сферою, зокрема спортом. Але реальність роботи у раді диктувала свої правила. Тож, з часом його погляд на роботу депутата змінився, а список тем, над якими він працює, значно розширився.  

Спочатку я думав, що займатимуся лише спортом, але зрозумів, що не можна фокусуватися лише на одному напрямку. У міській раді все взаємопов’язане. Як тільки заглибився у роботу, зрозумів, що для ефективної роботи треба мати ширший погляд на всі процеси.

Олександр Бобошко // депутат Вільногірської міської ради

Як повномасштабна війна поставила на паузу проєкти міської ради

Олександр розповів, що війна змінила багато планів та проєктів міської ради, адже змінилися пріоритети та нагальні потреби міста. Багато інфраструктурних проєктів так і залишаються на папері в очікуванні більш вдалого часу для їх реалізації. Серед них були проєкти будівництв та капітальних ремонтів. Олександр надає приклад свердловин у двох селах району із розводкою труб до подвір’їв. До повномасштабної війни були проведені всі підготовчі роботи, але до самих робіт дійти не встигли.  

Ми планували багато проєктів, але через війну вони залишилися нереалізованими. Було дуже прикро бачити, як все зупиняється, особливо коли проєкти вже були на стадії реалізації. Але ми повинні адаптуватися до нових умов і шукати можливості для відновлення цих ініціатив у майбутньому.

Олександр Бобошко //

Основні проблеми Вільногірська

Не зважаючи на те, що через війну зупинили певні проєкти, місто продовжує жити, воно потребує змін та розв’язання нагальних проблем. Серед таких проблем у Вільногірську Олександр виділяє питання водопостачання, яке є болючим моментом для міста та його мешканців.  

Водопостачання – це найбільша проблема нашої громади, і її необхідно вирішувати в найкоротші терміни. Наступним питанням є сміттєзвалище, якого у нас фактично не існує.

Олександр Бобошко // депутат

Ще одним викликом, з яким стикається Вільногірськ, є нестача коштів у бюджеті через непрацюючі підприємства, які раніше були основними платниками податків. Олександр Бобошко вважає, що розв’язання цієї проблеми може бути залучення інвестицій з міжнародних грантів. Наразі цим питанням займаються спеціалісти міської ради. Втім, Олександр розповів, що конкретних результатів чи планів він поки не бачив.

Ініціативи та здобутки депутата

За час своєї каденції депутат активно долучався до підготовки та прийняття багатьох рішень міської ради. Він був секретарем міської ради. На цій посаді, чоловік був відповідальним за підготовку більшості рішень, що виносилися на розгляд. Нагадаємо, 15 листопада 2023 року депутати Вільногірська одноголосно підтримали звільнення Олександра Бобошко з посади секретаря міської ради, заяву на яке він написав за власним бажанням.

Однією з важливих ініціатив, якими пишається Олександр, є питання декомунізації та рішення надавати звання Почесних громадян міста воїнам, які загинули захищаючи Україну від нападу росіян. 

Це було важливим кроком для нашої громади, я пишаюся, що мав змогу долучитися до цього процесу декомунізації. Нам це було потрібно. Ми працювали над цим спільно з іншими депутатами. А щодо звання Почесних громадян міста, то це була ініціатива матерів загиблих воїнів. Вони звернулися до мене, я радий, що зміг підтримати їх у цьому питанні.

Олександр Бобошко //

Співпраця депутата з громадою

Олександр вважає, що співпраця з громадою є ключовою у роботі депутата. Він постійно перебуває на зв’язку з мешканцями міста, колегами-депутатами та керівниками місцевих підприємств.

Спілкуюся з людьми, які звертаються до мене з різними питаннями. Це допомагає бути в курсі проблем, з якими стикаються жителі міста. Я завжди готовий вислухати й надати допомогу.

// депутат

За його словами, мешканці можуть легко звернутися до нього через телефон або Telegram, який він завжди тримає на зв’язку, і жодне звернення не залишається без уваги. 

Я завжди намагаюся відповісти на всі дзвінки та повідомлення, навіть якщо це займає багато часу. Важливо, щоб люди знали, що я на їхньому боці. Буває, що не можу відповісти на дзвінок, але потім завжди намагаюся передзвонити.

Бобошко //

Важливість активної участі людей у житті міста

Олександр закликає мешканців Вільногірська бути активнішими у розв’язанні проблем міста. Він вважає, що кожен житель має зрозуміти свою роль у розвитку громади. 

Люди часто вважають, що звернувшись до депутата, вони вже зробили все, що могли. Але насправді вони можуть зробити набагато більше. Кожен з нас має розуміти, що громада – це не тільки депутати, це ми всі разом. Депутати можуть допомогти, але ініціатива має йти від громади. Лише спільними зусиллями ми зможемо змінити наше місто на краще. Коли люди приходять з конкретними пропозиціями, це завжди підвищує шанси на успіх. Спільна робота – це ключ до позитивних змін.

Олександр Бобошко // депутат Вільногірської міської ради

Читайте також:

Підписуйтесь

Росіяни вдарили по Кривому Рогу: що відомо про наслідки та травмованих

Дмитро Бойцун Бойцун Дмитро 15:30, 21 Листопада 2024
росіяни вдарили по Кривому Рогу
постраждалі від удару / фото ДСНС

Вдень росіяни вдарили по Кривому Рогу. Внаслідок атаки пошкоджено адміністративну будівлю та житлові будинки. Наразі відомо про 17 постраждалих, серед яких 2 дітей. Десятеро з них вже госпіталізували.

Про це повідомляє голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

Очільник Ради оборони міста підкреслив, що в адміністративну будівлю влучила ракета. Аварійно-рятувальна операція триває.

У місті, окрім адмінбудівлі, пошкоджені 10 багатоквартирних будинків, 2 мікроавтобуси, легковик.

“Штаб допомоги людям розгортається. Людям постраждалих будинків видаватимуться необхідні будматеріали, комунальні бригади. Якщо необхідно – допомога з розселенням, приймаються заяви на матеріальну допомогу від міста”, – розповів Олександр Вілкул.

Внаслідок того, що росіяни вдарили по місту, 10 травмованих госпіталізовано до лікарні. Медики надають всю необхідну допомогу. Серед пацієнтів – жінка у «важкому» стані. У неї різані рани голови.

На місці працюють всі необхідні служби, зокрема психологи ДСНС надають постраждалим необхідну допомогу та підтримку.

Читайте також:

Підписуйтесь

Вільногірськ вшановує героїв у День Гідності та Свободи

Дмитро Бойцун Бойцун Дмитро 14:00, 21 Листопада 2024
фото Вільногірська міська рада

У Вільногірську біля пам’ятника воїнам АТО представники влади та громадськості зібралися, щоб вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих у російсько-українській війні. Під час заходу присутні поклали квіти як символ скорботи та солідарності з українським народом, засвідчуючи свою відданість цінностям незалежності, свободи та гідності.

Про це повідомляє Вільногірська міська рада.

“Українці – сильна нація, здатна єднатися, боротися і навіть змінювати хід історії. Незламність, витримка і впевненість мільйонів — це фундамент вільного майбутнього України”, – зазначили у Вільногірській міській раді.

На заході зібралися небайдужі жителі громади, працівники бюджетних установ та активні містяни.

Раніше ми писали, що до Дня Гідності та Свободи, Національний музей Революції Гідності підготував інформаційні матеріали для ознайомлення населення з контекстом і значенням Майданів 2004 та 2013 років.

“Цього дня у 2004 та 2013 роках на столичний майдан Незалежності вийшли небайдужі громадяни. У листопаді 2004-го – щоб захистити своє право на чесні вибори. За дев’ять років – щоб обстояти свою гідність та європейське майбутнє України.”, – розповіли в музеї Революції Гідності.

фото Вільногірська міська рада

Що означає День Гідності та Свободи?

День Гідності та Свободи відзначається в Україні щорічно 21 листопада на честь подій, які стали символом боротьби за права людини, демократію та національну ідентичність. Це свято об’єднує два ключові періоди в історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013-2014 років.

Помаранчева революція 2004 року розпочалася після оголошення результатів другого туру президентських виборів, на яких було зафіксовано численні фальсифікації. Переможцем оголосили проросійського кандидата Віктора Януковича, що спричинило масові протести. Головним осередком опору став Майдан Незалежності у Києві, де тисячі людей виступили на підтримку проєвропейського кандидата Віктора Ющенка. Цей рух отримав назву Помаранчева революція. Внаслідок протестів Верховний Суд України ухвалив рішення про повторний тур виборів, де перемогу здобув Ющенко. На честь цих подій у країні було встановлено День Свободи.

Революція Гідності 2013-2014 років розпочалася з протестів, відомих як Євромайдан, після рішення уряду Миколи Азарова призупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Протести переросли в масштабний громадський рух після жорстокого розгону мітингувальників спецпризначенцями «Беркут» у ніч на 30 листопада 2013 року. Це стало точкою неповернення, спричинивши масові акції, які набули характеру боротьби проти авторитарного режиму.

Революція завершилася втечею Януковича в лютому 2014 року. Однак за свободу України було заплачено велику ціну – під час протестів загинули понад 100 осіб, яких назвали Героями Небесної Сотні. Ці події стали символом боротьби за свободу, незалежність і гідність українців.

День Гідності та Свободи нагадує про ціну демократії та роль кожного громадянина у побудові незалежної держави.

Читайте також:

Підписуйтесь

Росіяни вдарили по Кривому Рогу: що відомо про наслідки та травмованих

Вдень росіяни вдарили по Кривому Рогу. Внаслідок атаки пошкоджено адміністративну будівлю та житлові будинки. Наразі відомо про 17 постраждалих, серед яких 2 дітей. Десятеро з […]

15:30, 21.11.2024 Бойцун Дмитро

Вільногірськ вшановує героїв у День Гідності та Свободи

У Вільногірську біля пам’ятника воїнам АТО представники влади та громадськості зібралися, щоб вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих у російсько-українській війні. Під час заходу […]

14:00, 21.11.2024 Бойцун Дмитро

«Павло, попаси короову»: перша виставка художника з Кам’янського у Дніпрі

Виставка «Павло, попаси короову» Богдана Бучковського проходить у дніпровській галереї «Артсвіт» і представляє роботи, створені після початку війни. Вона висвітлює процес відновлення творчості митця та […]

12:30, 21.11.2024 Бойцун Дмитро

Ексгравець “Дніпра-1” може продовжити кар’єру в іспанській “Жироні”

Український воротар Владислав Крапивцов, який раніше грав за СК Дніпро-1, може продовжити свою кар’єру в іспанській «Жироні». 19-річний футболіст наразі проходить перегляд у команді, до […]

11:00, 21.11.2024 Бойцун Дмитро

Ранковий ракетний удар по Дніпропетровщині: є влучання та збиття

Сьогодні вперше російські війська завдали удару міжконтинентальною балістичною ракетою по Дніпру (поки що невідомого зразка) з району Астраханської області. Ворог завдав удару в промислове підприємство […]

09:30, 21.11.2024 Бойцун Дмитро