Сміттєвоз та баки передадуть на баланс КП «Жилкомсервіс»

Олександра Зоз 16:07, 8 Травня 2024
Сміття
Трактор для вивозу побутового сміття у Вільногірську/ фото Вільногірськ IN.UA

На засіданні 63 позачергової сесії Вільногірської міської ради депутати проголосували за передачу сміттєвоза та контейнерів для сміття «Жилкомсервісу». Відомо, що з 17 присутніх депутатів від голосування утрималися Світлана Архипова та Віталій Федоренко.

Подробиці у матеріалі Вільногірськ IN.UA

У Вільногірську розв’язують питання вивозу сміття

Передача техніки та сміттєвих баків комунальному підприємству може повпливати на реалізацію у Вільногірську контейнерного збору сміття

За даними міського голови Вільногірська Володимира Василенка, контейнерний збір запрацює після того, як підготують дорогу до заїзду на полігон. 

«Необхідно відсипати ті ями на дорозі, яка не належить до нашої власності. Це дорога відомча, комбінату. Необхідно прочистити заїзд на сам полігон. Необхідно на полігоні відсипати майданчик будівельними відходами чи шлаком, щоб була можливість заїжджати та виїжджати сміттєвозу. Це з технічної точки зору. З юридичної — ми рішенням виконавчого комітету приймемо та затвердимо поетапно схему контейнерного збору сміття й будемо рухатись. Затвердимо місце складування, поки не розроблена технічна документація і не виконана робота по кластерному полігону»

Володимир Василенко // міський голова Вільногірська

Заступник міського голови Дмитро Волошук додав, що в технічній підготовці полігону будуть брати участь і місцеві підприємства. Комбінат допоможе технікою, «Стройдеталь» надасть будівельне сміття та шлак.

Як повідомила Світлана Архипова, у тарифах «Жилкомсервісу» не передбачені кошти на обслуговування сміттєвоза та контейнерів. 

«Я не розумію, з яких коштів підприємство буде заправляти сміттєвоз, мити баки, проводити санітарну обробку»

Світлана Архипова // депутатка

Депутат та головний інженер КП «Жилкомсервіс» Віталій Федоренко пропонував спочатку затвердити схему санітарної очистки території громади, враховуючи її поетапне впровадження, а потім передавати сміттєвоз та баки. 

«Відсутній документ на підставі якого водій сміттєвоза має працювати, маршрути не затверджені. Це має зробити виконавчий орган. Свої пропозиції я вносив ще у квітні минулого року»

Віталій Федоренко //

У лютому 2024 року виконком прийняв рішення, яким затвердили місця встановлення майданчиків та саму систему збору та вивезення сміття, у тому числі й контейнерним способом. 

«Потім були зміни, якими вирішили користуватися сьогоднішнім тарифом до конкурсу. Тепер внесемо корективи й будемо працювати далі»

Володимир Василенко //

Читайте також:

Вільногірськ живе тут – Facebook, Telegram, Instagram

Останній день для оновлення даних у ТЦК: на що чекати військовозобовʼязаним після 16 липня

Альона Щекодіна 18:00, 15 Липня 2024
Резерв + / фото ілюстративне

Вже завтра, 16 липня, останній день, коли військовозобовʼязані повинні оновити свої дані у ТЦК та СП. Тим, хто цього не зробить, загрожує штраф

Детальніше про те, як це зробити та що чекатиме тих, хто не оновить дані — читайте в матеріалі Вільногірськ IN.UA

Оновлення даних до 16 липня

18 травня 2024 року в Україні набув чинності новий закон “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, головною особливістю якого стала необхідність всім військовозобов’язаним, резервістам та призовникам оновити свої військово-облікові дані. На це законом їм відведено 60 днів — до 16 липня.

Тих, хто дані не оновить, будуть штрафувати. Нові суми штрафів значні: від 17 000 до 25 000 гривень для фізичних осіб та від 34 000 до 59 000 гривень для посадових і юридичних осіб.

Як оновити свої дані

Оновити свої дані можна трьома способами:

  • у ТЦК та СП;
  • у ЦНАПі;
  • у застосунку “Резерв+”.

Читайте також:

Підписуйтесь

Скільки раз з початку 2024 року лунав сигнал повітряної тривоги на Дніпропетровщині

Дмитро Скопіч 17:00, 15 Липня 2024
Повітряна тривога / фото ілюстративне

З початку 2024 року на Дніпропетровщині пролунало понад 1200 повітряних тривог. Їх сумарна тривалість склала понад 44 дні.

Про це повідомили журналісти “Суспільного

Повітряна тривога на Дніпропетровщині

За даними застосунку “Тривога”, які були опубліковані 12 липня 2024 року, з початку 2024 року на Дніпропетровщині було зафіксовано 1256 тривог, а сумарна тривалість склала 44 дні. Лідерами серед місяців є травень — 229 тривог та червень — 228 тривог. Найменше тривог лунало в лютому — 149. Середня тривалість тривог становить 49 хвилин.

В липні станом на 15 липня 2024 року було оголошено 97 тривог. Найбільша кількість була зафіксована 1 липня, коли відбулося 10 тривог. Найчастіше цей сигнал було чутно о 15:00 та 23:00.

Кількість тривог з 24 лютого 2022 року

З початку повномасштабного вторгнення в Україну на Дніпропетровщині було зафіксовано понад 3903 тривог. Відомо, що кількість діб, в яких була оголошена хоча б одна тривога, досягла 857 з 873. Максимальна кількість днів підряд без тривог на Дніпропетровщині не перевищувала 2.

Читайте також:

Підписуйтесь

Останній день для оновлення даних у ТЦК: на що чекати військовозобовʼязаним після 16 липня

Вже завтра, 16 липня, останній день, коли військовозобовʼязані повинні оновити свої дані у ТЦК та СП. Тим, хто цього не зробить, загрожує штраф Детальніше про […]

Скільки раз з початку 2024 року лунав сигнал повітряної тривоги на Дніпропетровщині

З початку 2024 року на Дніпропетровщині пролунало понад 1200 повітряних тривог. Їх сумарна тривалість склала понад 44 дні. Про це повідомили журналісти “Суспільного“ Повітряна тривога […]

17:00, 15.07.2024 Дмитро Скопіч

В Україні планують ввести новий порядок виплат грошового забезпечення родинам військових

В Україні планують ввести новий порядок виплат грошового забезпечення родинам військових на випадок полону або зникнення безвісти. Про це розповів народний депутат Олексій Гончаренко в […]

16:00, 15.07.2024 Дмитро Скопіч

Антон Боклаг: як працює депутат Вільногірської міської ради

Депутати місцевої ради це люди, які представляють інтереси мешканців громади у міській раді та безпосередньо впливають на прийняття рішень, що стосуються її функціонування. Депутати всіх […]

У Дніпрі допомагатимуть жінкам з інвалідністю: як саме

Організація Fight For Right розпочала набір учасниць до груп психологічної підтримки у Дніпрі. Проєкт спрямований на допомогу внутрішньо переміщеним жінкам з інвалідністю та тим, хто […]