Вільногірська міська рада інформує: соціальна допомога з перевезення для ВПО

Дмитро Бойцун Дмитро Бойцун 09:30, 17 Жовтня 2024
безкоштовний переїзд
фото ілюстративне / Pexels

Компанія Грузар разом з Міністерством Реінтеграції запустила проєкт, для населення яке постраждало від російської агресії. Проект пропонує безкоштовний переїзд чи перевезення речей УБД та ВПО. Для оформлення заявки на допомогу достатньо заповнити онлайн форму на сайті. 

Про це повідомляє Вільногірська міська рада.

Для подачі заявки потрібно заповнити онлайн-анкету та підтвердити статус внутрішньо переміщеної особи, або учасника бойових дій. В період 2024-2025 компанія планує надати допомогу близько 3000 сімей.

Цей проєкт дасть змогу людям, які були змушені залишити домівку через війну, безкоштовно скористатись послугою вантажного таксі й перевезти цінні речі або переїхати в безпечне місце.

Заповнення анкети не гарантує отримання допомоги. У разі великої кількості заявок компанія в першу чергу буде надавати допомогу найуразливішим сім’ям ВПО та УБД.

Упродовж двох місяців компанія зобов’язується надати безкоштовний переїзд, транспортування чи вантажників для потреб таких сімей сімей.

За допомогою в заповненні анкети та консультацією можна звернутися за номером підтримки:

  • +380 93 990 18 91

Пн-Пт з 10.00 до 18.00.

Читайте також:

Підписуйтесь

Як святкують Великдень в різних країнах

Єва Буянова 12:30, 12 Квітня 2025
Великдень в різних країнах/ фото ілюстративне, Pexels

Великдень — це свято, яке святкується по-різному в різних країнах світу. Від мовчання церковних дзвонів у Франції до яскравих карнавальних танців у Мексиці.  

Редакція Вільногірськ.IN.UA зібрала традиції святкування Великодня з різних куточків світу. 

Франція

Основною традицією святкування Великодня у Франції є мовчання церковних дзвонів у період від Чистого четверга до Страсної суботи — на згадку про страждання Ісуса Христа. У неділю ж дзвони знову лунають, сповіщаючи про Воскресіння, і в цей момент французи вітають одне одного поцілунками й обіймами.

Іспанія

В Іспанії Великдень супроводжується унікальними традиціями. Однією з найпоширеніших є Великий хід, під час якого хлопчики несуть пальмове гілля, а дівчата — прикрашені цукерками пальмові гілочки. По завершенні ходи священник благословляє всіх дітей. Найвідоміший такий хід проходить у Севільї.

Румунія 

Від Чистого четверга у Румунії припиняються роботи та жінки стають до приготування традиційних страв, а саме паски, випеченого калача та великоднього ягняти. Також не забувають і про крашанки та писанки: існує схожа з Україною традиція створювати яйця з орнаментом. 

Бразилія

У цій країні на Великдень заведена традиція щодо дарування один одному шоколадних яєць з іграшками всередині, що загорнені в блискуче пакування. Тобто на святковий стіл обовʼязково ставлять солодке, а головною стравою є паска у формі хреста зі шматочками фруктів. 

Мексика

В Мексиці свято Великодня триває цілих 14 днів – Страснтй та Великодній тижні. Тут зазвичай проводять яскраві карнавали з вуличними танцями, феєрверками та святковими розвагами.

Читайте також: 

Підписуйтесь

Як приготувати італійську паску панетоне: рецепт

Єва Буянова 11:00, 12 Квітня 2025
Панетоне/ фото ілюстративне, Pexels

Панетоне — це святкова італійська паска з неймовірно ніжним, повітряним тістом і яскравим ароматом ванілі, меду та цукатів. Попри вишуканий вигляд, рецепт панетоне є дуже простим — достатньо трохи часу, тепла і натхнення.

Як приготувати італійську паску панетоне – читайте на Вільногірськ.IN.UA

Інгредієнти: 

Для опари: 

  • 28 грамів дріжджів; 
  • 100 мілілітрів молока; 
  • 2 столові ложки борошна від загальної кількості; 
  • 2 столові ложки цукру від загальної кількості. 

Для тіста: 

  • 100 мілілітрів молока; 
  • 5 жовтків; 
  • 100 грамів цукру; 
  • 30 грамів меду; 
  • ваніль; 
  • 450 грамів борошна; 
  • 140 грамів вершкового масла; 
  • родзинки, шоколад та цукати за бажанням. 

Приготування: 

До теплого молока додати дріжджі, цукор та борошно, перемішати, накрити харчовою плівкою та залишити у теплі на 40–50 хвилин.

Коли опара вистоїться, додати до неї тепле молоко, жовтки, цукор, мед і ваніль, перемішати, всипати борошно та в процесі додавати м’яке вершкове масло. 

Замісити тісто протягом щонайменше 20 хвилин, поки воно не почне відставати від стінок миски. Ввести родзинки, ще раз перемішати, залишити тісто на 1 годину під харчовою плівкою, щоб воно піднялося. 

Викласти тісто у форми для випічки на третину висоти, залишити ще раз піднятися, прикрасити та випікати у розігрітій до 170 градусів духовці протягом 30–40 хвилин.

Гарячі панетоне проколоти знизу шпажками, підвісити догори дном і залишити остигати в такому положенні.

Читайте також: 

Підписуйтесь

Як святкують Великдень в різних країнах

Великдень в різних країнах

12:30, 12.04.2025 Єва Буянова

Молодь може отримати до 150 тисяч гривень на розвиток власного бізнесу

Українці віком від 18 до 25 років можуть отримати фінансування для реалізації бізнес-ідей у межах урядової програми “Власна справа”. Про це повідомляє Вільногірський відділ Кам’янської […]

18:00, 11.04.2025 Дмитро Бойцун

У Кам’янському районі відкриється нове фермерське господарство: переможці програми “Грант для ветеранів та їх подружжя”

Державний центр зайнятості оголосив результати чергової хвилі відбору за урядовою програмою “Грант для ветеранів та їх подружжя”. За результатами розгляду заяв, поданих у період з […]

09:30, 10.04.2025 Дмитро Бойцун

Пенсії працюючим пенсіонерам перерахували автоматично: хто отримав підвищення з квітня

З 1 квітня 2025 року в Україні відбувся автоматичний перерахунок пенсій для пенсіонерів, які продовжують працювати. Про це повідомляє Вільногірська міська рада. Перерахунок стосувався тих […]

12:03, 09.04.2025 Дмитро Бойцун