
У Дніпрі відбувся Відкритий Кубок з класичного пауерліфтингу серед усіх вікових груп. На турнірі поборолися за призові місця команда Вільногірська. Цьогоріч місто зібрало майже дві сотні спортсменів із п’яти регіонів України.
Про це повідомила тренерка Наталія Зінчук.
Вільногірці на змаганнях у Дніпрі
Вільногірськ представили вихованці КДЮСШ “Авангард” під керівництвом тренерки Наталії Зінчук.
- Софія Гудожник — золота медаль;
- Діана Красілова, Марія Корчагіна, Варвара Черненко — срібні призерки;
- Крістіна Мінас — бронза;
- Анна Кузнєцова — четверте місце з потужним результатом.
Серед юнаків чемпіоном області став Ілля Тхоренко. Срібну нагороду здобув дебютант змагань Данііл Кравченко, а бронзу — Артур Михайленко. У п’ятірку найсильніших увійшли Даніл Скоблік та Назар Гринюк, продемонструвавши справжню жагу до перемоги.
Результати дорослої команди СК “Авангард”, що тренується під керівництвом Наталії Зінчук. Золотo виборола Тетяна Черненко, бронзові медалі — Тетяна Воробйова та Юлія Кузнєцова. Серед чоловіків чемпіоном області став Сергій Антонюк, а бронзу здобули Олексій Кравченко та Костянтин Самофал.
На змаганнях виступив Іван Михайліченко, військовослужбовець Збройних Сил України, який увійшов до п’ятірки найсильніших, продемонструвавши, що сила й незламність — частина українського характеру.
За підсумками командної першості Вільногірськ посів третє місце та став бронзовим призером Кубка.
Читайте також:
Підписуйтесь








