Вільногірський «Файтер» виборов золото на Чемпіонаті України з кікбоксингу у Львові

Наталія Філоненко 18:59, 4 Червня 2024
Вільногірські кікбоксери вибороли золоті медалі/ фото Вільногірськ IN.UA

З 31 травня по 2 червня у Львові проходив Чемпіонат України з кікбоксингу. У ньому брали участь спортсмени Львівської, Закарпатської, Житомирської, Тернопільської, Харківської та Дніпропетровської областей. З Дніпропетровщини брали участь спортсмени бійцівського клубу «Файтер» та «Зевс» з Кам’янського. П’ять  спортсменів Вільногірська вибороли вісім золотих, три срібних та одну бронзову медалі.

Більше про змагання журналісти Вільногірськ IN.UA дізнавалися у тренерки з кікбоксингу Валерії Худякової.

Вільногірські кікбоксери вибороли золоті медалі

Вільногірські спортсмени бійцівського клубу «Файтер» на Чемпіонаті України змагалися за золото у розділах лайт- контакт, лоу- кік та К-1, в різних вагових категоріях. 

За результатами маємо:

  • Артем Левковець вагова категорія до 30 кг 10-11 років –   три золотих медалей;
  • Богдана Омельченко вагова категорія до 30 кг 10-11 років  –  дві срібні медалі;
  • Тимофій Костюк вагова категорія до 50 кг 10-11 років – дві золоті медалі;
  • Семен Логутов вагова категорія  35 кг 10-11 років  – одна золота та одна срібна медалі;
  • Богдан Машегіров вагова категорія до 55 кг 15-17 років  – дві золоті та одна бронзова медалі.

Артем Левковець та Тимофій Костюк за підсумками змагань отримали подарунки від спонсорів — їх визнали кращими з техніки ведення бою.Тренерка клубу,  Валерія Худякова, на Чемпіонаті України брала участь у суддівстві, була рефері рингу.

«Всі наші спортсмени гідно боролися, й показали гарний результат. Готувалися вони, як і до будь-яких змагань, посилені тренування, спаринги. По можливості тренування ми проводили до п’яти разів на тиждень», – каже тренерка Валерія Худякова. 

На Чемпіонаті Україні вперше виступив боєць з кікбоксингу 16 річний Богдан Машегіров й отримав переможне золото. Він мріє, отримати звання Майстра спорту з кікбоксингу. 

Богдан Машегіров
Богдан Машегіров/ фото Вільногірськ IN.UA

«Я готувався як завжди, викладав на максимум всі свої сили. Я дякую своїм батькам за підтримку,  друзям та тренерці Валерії, яка навчила мене тримати бій. Перед Чемпіонатом всі мої друзі бажали тільки перемоги. От,  на змаганнях я став трішки кращий ніж суперник», – ділиться файтерівець Богдан Машегіров. 

«Чемпіонат України з кікбоксингу за версією WPKA зібрав багато досвідчених бійців з різних куточків України, тож вибороти перемогу було нелегко. Але файтерівці впоралися й показали дуже гідні бої. Участь у змаганнях різного рівня, різних федерацій — підвищення конкурентоспроможності, відточування техніки та досвід для будь-якого спортсмена», — каже мати бійця «Файтер».

Читайте також:

Підписуйтесь

Як військовим отримати житло від держави: покрокова інструкція

Анастасія Гришкова 12:00, 11 Липня 2025
Як отримати житло від держави / ілюстративне фото, Rexels

Ветерани, родини загиблих захисників і захисниць, а також внутрішньо переміщені особи можуть отримати житло від держави. Для цього необхідно стати на квартирний облік.

Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів.

Хто має право стати на облік

На квартирний облік можуть стати громадяни, які потребують покращення житлових умов і належать до однієї з таких категорій:

  • учасники бойових дій;
  • особи з інвалідністю внаслідок війни;
  • члени родин загиблих (померлих) військовослужбовців України;
  • внутрішньо переміщені особи (ВПО).

Підставою для взяття на квартирний облік є житлова площа, що менша за встановлену норму в регіоні, а також проживання кількох сімей в одній кімнаті або осіб різної статі старших за 9 років.

Також до уваги береться наявність тяжких хронічних захворювань, через які неможливе спільне проживання. Облік можливий також у разі, якщо житло не відповідає санітарним або технічним вимогам, а також у випадках проживання в гуртожитку, комуналці чи орендованому житлі (за договором не менше 5 років).

Необхідні документи

  • заява про взяття на облік (підписана всіма членами родини);
  • довідка про реєстрацію місця проживання на кожного члена родини;
  • копія посвідчення (УБД, інвалідність, член сім’ї загиблого);
  • довідки про перебування (чи неперебування) на обліку за місцем роботи;
  • довідки про статус ВПО (для кожного члена родини).

Щоб стати на квартирний облік, необхідно звернутися до одного з уповноважених органів за місцем проживання. Це може бути Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), виконком сільської, селищної або міської ради.

Після подання документів рішення про взяття на облік приймається протягом місяця. Заявник отримує письмову відповідь із датою постановки або з поясненням причин відмови. Далі потрібно чекати своєї черги — загальної, першочергової або позачергової. Рішення про надання житла ухвалює виконком місцевої ради, після чого видається ордер і ключі від житла.

Читайте також:

Підписуйтесь

Малюнки, глина і тканина: як дитяча фантазія оживає в руках юного митця з Вільногірська

Діана Попович 15:29, 7 Липня 2025
Федір Слишкін демонструє свої роботи / фото надала мама хлопчика, пані Яніна

11 річний Федір має мрію — стати професійним художником і колись організувати власну виставку. Творчі роботи хлопчика вже можна побачити на шкільних виставках у ліцеї, де він навчається.

Журналістка Вільногірськ IN.UA поспілкувалася з Федором та його мамою — і ділиться історією про талант, натхнення та родинну підтримку.

Малює, мріє, надихає: історія юного вільногірця

У Вільногірську живе 11-річний хлопчик, який вражає своєю щирістю та творчим баченням світу. Федір Слишкін активно малює, ліпить з пластиліну та глини, вигадує власних персонажів і мріє стати художником. 

Творчість супроводжує його з раннього віку. Він залюбки малює на різні теми — від природи до улюблених героїв мультфільмів і комп’ютерних ігор.

“Мені дуже подобається мій малюнок персонажа Стіча з мультфільму “Ліло і Стіч”, — ділиться Федір.

У розмові з журналісткою Вільногірськ IN.UA хлопчик зазначив, що особливо надихають його яскраві кольори та казкові історії.

Робота юного митця / фото надала мама хлопчика, пані Яніна

“Я люблю малювати природу, фрукти, овочі, а також цікавих героїв мультиків та персонажів з комп’ютерних ігор, в які я граю. Найбільше мені подобається малювати синім кольором, тому що більшість моїх персонажів сині й він мені нагадує небо”, — розповів Федір.

У своїх роботах юний митець переважно використовує олівці, хоча іноді звертається й до фарб. Удосконалює свої роботи юний вільногірець на гуртку з малювання.

“Малювати фарбами — це цікаво, але довше. А олівцями — швидше і простіше”, — пояснює Федір.

Окрім малювання, він активно займається ліпленням та шиттям. Створює з пластиліну й глини фігурки героїв, тварин та навіть фантастичних істот. Першу свою іграшку Федір пошив у 2022 році, тоді йому було 8 років.

Підтримка, що надихає: творча історія родини

Робота юного митця / фото надала мама хлопчика, пані Яніна

“Коли я малюю або займаюсь ліпленням чи шиттям я відчуваю спокій і мені це подобається”, — поділився Федір своїми емоціями з журналісткою Вільногірськ IN.UA.

Його мама, пані Яніна, розповідає, що родина всіляко підтримує сина: 

“Ми завжди допомагаємо сину у будь-яких його починаннях, залюбки сідаю з ним малювати та вже й сама навчилась цієї справи. Федір сам почав шити, але якщо є якісь складні деталі, то я йому можу допомогти. Ідеї для своїх іграшок та виробів Федір придумує самостійно. З батьком купуємо всі необхідні матеріали, заохочуємо до нових ідей, не обмежуємо його фантазію”.

Федір за роботою / фото надала мама хлопчика, пані Яніна

Мама Федора, Яніна, уважно стежить за його творчим розвитком, заохочує малювати, ліпити, вигадувати. На власному досвіді переконалась, як важливо для дитини мати підтримку з боку батьків. Саме тому Яніна дала пораду іншим родинам у громаді:

“Не бійтеся давати дитині свободу у творчості. Навіть якщо ви не одразу бачите результат — підтримка дуже важлива. Завдяки творчості діти відволікаються від своїх страхів. Розвивають свою уяву, нові можливості. Не обов’язково займатись на платних гуртках, є безліч відеоуроків, майстер-класів, інформації у соціальних мережах, завдяки яким можна всією родиною підтримувати та займатись розвитком таланту своїх дітей”. 

Жираф, картина у виконанні Федора Слишкіна / фото надала мама хлопчика, пані Яніна

Творчий досвід дітей у Вільногірську доводить, що щира підтримка батьків може стати вирішальною у розкритті дитячих талантів. Так відбувається і в родині Федора. Під час розмови він з усмішкою розповідав, як мама підтримує його захоплення: зберігає малюнки, надихає пробувати нове й вірить у його мрію стати художником.

Читайте також:

Підписуйтесь

Як військовим отримати житло від держави: покрокова інструкція

Ветерани, родини загиблих захисників і захисниць, а також внутрішньо переміщені особи можуть отримати житло від держави. Для цього необхідно стати на квартирний облік. Про це […]

Історії

Малюнки, глина і тканина: як дитяча фантазія оживає в руках юного митця з Вільногірська

11 річний Федір має мрію — стати професійним художником і колись організувати власну виставку. Творчі роботи хлопчика вже можна побачити на шкільних виставках у ліцеї, […]

15:29, 07.07.2025 Діана Попович

Вадиму Коваленку посмертно присвоєно звання “Почесний громадянин Вільногірської територіальної громади”

Вадим Коваленко отримав подвійний удару ворожого БпЛА “Ланцет”, під час виконання бойового завдання у 19 травня 2025 року, а 28 травня Вадим помер у лікарні. […]

Субсидії на оренду житла: що зміниться для ВПО у червні

Держава розширила можливості отримання субсидій на оренду житла для внутрішньо переміщених осіб: тепер допомога охоплює оренду кімнат, спільне проживання кількох сімей, а також надається при […]

У Вільногірську присвоєно звання “Почесний громадянин громади” загиблому Герою

У Вільногірську посмертно вшанували загиблого захисника України — Ігорю Тубальцеву присвоїли звання “Почесний громадянин Вільногірської міської територіальної громади” за героїзм, відданість присязі та незламність духу. […]