Дівчата віком від 14 до 18 років можуть взяти участь в безплатному дівочому таборі в Дніпрі. Його організовує міжнародний комітет порятунку (IRC). Кемп запланований на 24, 26 та 27 грудня.
У Дніпрі для дівчат віком від 14 до 18 років проведуть триденний табір «Girls camp». Зокрема у програмі буде:
арт-терапія;
відкритий лекторій «Статева освіта»;
зустрічі з особистісного зростання;
інфосесії з гендерної рівності та прав жінок;
інфосесії «Як захиститися від кібербулінгу?».
Також організатори обіцяють настільні ігри та сюрпризи.
Тривалість заходу – 4 години на день. Табір проведуть під час зимових канікул, а саме 24, 26, та 27 грудня.
Щоб стати учасницею дівочого кемпу «Girls camp», заповнюйте онлайн форму та чекайте на підтвердження. Зверніть увагу, що кількість місць обмежена.
Примітка. IRC, ця організація працює в Україні з лютого 2022 року. Вона допомагає людям, які постраждали від війни. International Rescue Committee працює в Одеській, Миколаївській, Харківській, Дніпропетровській, Херсонській, Запорізькій та Донецькій областях, підтримуючи громади як у великих містах, так і важкодоступних сільських районах біля лінії фронту.
23-річна Сєда Варданян викладає вже п’ятий рік у Вільногірському 3-му ліцеї і вважає свою діяльність справою всього життя. Класна керівниця 4-Б класу вже понад рік ділиться в мережі своїм досвідом роботи сучасного вчителя, здобуваючи популярність серед педагогів і батьків.
Напередодні Дня вчителя, який традиційно відзначають у першу неділю жовтня, журналісти Вільногірськ IN.UA поринули у світ сучасного вчителя разом із Сєдою Варданян.
Вчителька, що веде вчительський блог в Тік Tok
Молода та креативна вчителька проводить майстер-класи і вебінари для колег, допомагаючи їм удосконалювати навички та впроваджувати нові технології в навчальний процес. Сєда також розробляє інтерактивні ігри та завдання, які роблять навчання цікавим і ефективним для дітей.
Вчителька разом з учнями / Фото з архіву Сєди Варданян
Вона веде педагогічні сторінки в соцмережах, ділячись практичними порадами. Разом з учнями Сєда запустила вчительський блог у TikTok, де вже понад рік має свою аудиторію. Сьогодні в них більше 400 підписників. Вчителька зазначає, що це люди, яким цікаво спостерігати за вчительським життям та розвитком дітей. Серед підписників є також батьки та педагоги закладу. В її відео вже понад 10 000 уподобайок, а перегляди досягають 82 000.
Дослідницька лабораторія / Фото з архіву Сєди Варданян
«В мене понад 30 учнів, яких я однаково люблю. Нещодавно я запросила учнів у дослідницьку лабораторію. Де вони ставали чародіями зі світу добра. Саме так вони вивчали та експериментували з кольорами. Вивчали різні барвники. Як на мене, урок пройшов цікаво, але працювати ще є над чим», – ділиться молода викладачка Сєда.
Саморозвиток молодої вчительки
Сєда активно залучається до освітніх проєктів на національному та міжнародному рівнях, зосереджуючи увагу на розвитку інновацій у навчанні.
Прогресивна рада освітян / Фото з архіву Сєди Варданян
«Я активно залучена до створення безпечного середовища в школах, зокрема через Національний антибулінговий урок «НЕ ЦЬКУЙ». Мої інноваційні підходи в навчанні отримали визнання на конкурсі «EDU Fest Dnipro», де я здобула II місце», – пригадує вчителька початкових класів Сєда Варданян.
Сєда живе для дітей і з дітьми. Вона готує «чарівне зілля» для гарного настрою, ходить на туристичні походи у вихідні та знімає мотиваційні відео.
«Що класного в роботі вчителя? Бути класним керівником неймовірних та талановитих дітей, у яких чудові тямущі батьки. Мені з цим пощастило. І до цього ж мати 56 днів відпустки. Коли з першого дня ти вже рахуєш дні до зустрічі з моїми учнями. Оце і є щастя, коли ти відчуваєш себе на своєму місці», – поділилася Сєда.
Вчителька також пишається тим, що стала частиною «СУТО» – платформи, яка допомагає освітянам постійно розвиватися онлайн.
«Це не просто місце для навчання – це справжня спільнота однодумців, яка підтримує кожного на шляху до самореалізації. Цей проєкт відкриває нові можливості для співпраці з педагогами з різних міст, країн, допомагаючи їм досягати нових висот у своїй діяльності», – зауважує Сєда.
Напередодні Дня вчителя в ліцеях та інших освітніх закладах педагоги отримують привітання від учнів та батьків. Вчителі також вітають один одного з професійним святом.
«Ми щодня творимо маленькі дива, вкладаючи душу у наших дітей. Наша робота нелегка, але кожна посмішка, кожне досягнення учнів – це наша найбільша нагорода. Бажаю вчителям натхнення, сил і нескінченної віри в те, що ми змінюємо світ», – привітала колег Сєда Варданян.
Головне з життя Вільногірська за останній тиждень — від гучних подій до важливих рішень у місті. Вільногірськ IN.UA зібрав усе найцікавіше в одному матеріалі. У […]
У перший робочий понеділок після Великодня українці завжди мали додатковий вихідний. Про те з оголошенням воєнного стану ця тенденція змінилася. Чи матимуть українці додатковий вихідний […]
Директор комунального підприємства “Жилсервіс” Вільногірської міської ради Олександр Лукінов задекларував низку об’єктів нерухомості, зокрема житлові будинки та земельні ділянки. Відповідна інформація міститься в його декларації […]
Учасники конкурсу можуть отримати фінансування на реалізацію бізнес-ідеї – від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень. До участі запрошуються ветеранів, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці, […]
У центрі Вільногірська облаштовують Площу Героїв, тут з’явиться місце, де вшануватимуть полеглих військових. Окрім цього у місті також планують ще встановити меморіал на честь загиблих […]