МОН упроваджує комплексну стратегію «Школа офлайн», яка почне діяти вже з 1 вересня. Її мета повернути 300 тисяч учнів до безпечного очного навчання.
Про це на своїй сторінці у telegram пише Міністр цифрової трансформації в Україні Михайло Федоров.
«Школа офлайн»: школярі більше не зможуть навчатися дистанційно
Що зміниться:
- діти-переселенці навчатимуться за місцем перебування очно за наявності безпекових умов;
- для дітей за кордоном не буде подвійного навантаження. Діти навчатимуться в іноземних школах, а в українських вивчатимуть дистанційно лише предмети з українознавчим компонентом, за інші дисципліни бали перезарахують з іноземних шкіл у всіх класах;
- освіту адаптують під запит та умови учнів з тимчасово окупованих територій: дітей навчатимуть індивідуально, підлаштовуючись під потреби та графік кожної дитини.
«База для повернення дітей у школи — інфраструктура. Саме тому будуємо укриття, купуємо автобуси та забезпечуємо девайсами. При цьому жоден учитель не має втратити роботу», — пише Міністр цифрової трансформації в Україні Михайло Федоров.
Що буде з вчителями, які працюють в онлайн школах
За даними Федорова, зміни в роботі мережі шкіл не торкнуться фактичної зайнятості викладачів. МОН дасть можливість таким вчителям перейти в кадровий резерв, де буде середня зарплата та спеціальне навчання.
З резерву вчителі можуть перейти на роботу в іншу школу або мати гарантоване місце роботи на деокупованій території.
Читайте також:
- Уряд затвердив Державний стандарт профільної середньої освіти: що зміниться
- МОН пояснив значення статусів заяв на вступ у «e-кабінеті»
Підписуйтесь