Що купувала Лихівська громада у серпні 2026 року: аналіз закупівель

Що купувала Лихівська громада у серпні 2026 року: аналіз закупівель фото 2 12:07, 3 Вересня 2026
Що купувала Лихівська громада у серпні 2026 року: аналіз закупівель фото 1

У серпні замовники Лихівської громади витрачали кошти на ремонт будівлі, пальне, харчові продукти, обслуговування транспорту та програмне забезпечення. Найбільшою за вартістю стала закупівля капітального ремонту адміністративної будівлі Виконавчого комітету Лихівської селищної ради.

Більше – на Вільногірськ IN.UA.

Виконавчий комітет Лихівської селищної ради

Виконавчий комітет уклав договорів на 1 457 366,84 гривень. Усі закупівлі за серпень завершилися укладенням договорів.

Найбільше бюджетних коштів спрямували на капітальний ремонт адміністративної будівлі за адресою вул. Набережна, 75А.

До робіт увійшли ремонт покрівлі та влаштування блискавкозахисту.

  • капітальний ремонт адміністративної будівлі — 1 184 417 гривень; 
  • поточний ремонт та технічне обслуговування службового автомобіля — 96 550 гривень;
  • технічне обслуговування та поточний ремонт службового автотранспорту — 47 829,80 гривень.

Загалом Виконавчий комітет уклав 15 прямих договорів без використання електронної системи.

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту

Відділ освіти уклав договорів на 284 713 гривень. Основними напрямами стали харчування, пальне та ремонт шкільного транспорту.

Найбільшою завершеною закупівлею стала закупівля овочів, фруктів та горіхів.

  • овочі, фрукти та горіхи — 211 600 гривень;
  • ремонт і технічне обслуговування автобусів — 73 113 гривень. 

Окремо замовник оголосив відкриті торги з особливостями на закупівлю дизельного палива.

Очікувана вартість цієї процедури становить 184 000 гривень. На момент аналізу закупівля була активною.

У серпні також була скасована закупівля овочів, фруктів та горіхів на 211 600 гривень через відсутність пропозицій.

КУ “Центр надання соціальних послуг”

Центр надання соціальних послуг уклав договорів на 151 665 гривень.

Більшу частину коштів спрямували на придбання дизельного палива. Також замовник придбав послуги програмного забезпечення.

  • дизельне паливо — 148 665 гривень; 
  • послуги програмного забезпечення в системі “АІС” — 3 000 гривень. 

Перед укладенням прямого договору Центр проводив відкриті торги на закупівлю дизельного палива.

Очікувана вартість скасованої процедури становила 148 800 гривень.

КП “Лихівський господар”

КП “Лихівський господар” у серпні уклало один договір на 4 307,07 гривень.

Кошти спрямували на оренду нежитлової нерухомості.

  • оренда нежитлової нерухомості — 4 307,07 гривень. 

Закупівлю провели без використання електронної системи.

Загальна сума закупівель

За серпень 2026 року чотири замовники Лихівської селищної ради уклали договорів на загальну суму 1 898 051,91 гривень.

З урахуванням скасованих та активних процедур загальна очікувана вартість закупівель становила 2 442 451,91 гривень.

Найбільша частина укладених договорів припала на Виконавчий комітет Лихівської селищної ради.

Постачальники, які повторювалися

У серпні окремі постачальники укладали кілька договорів з одним замовником.

ФОП Кулешов Анатолій Аркадійович уклав із Виконавчим комітетом три договори на загальну суму 130 370 гривень. Предметами закупівель були ремонт службового автомобіля, запчастини та олива.

ФОП Кабак Микола Олексійович уклав із Виконавчим комітетом два договори на 23 374 гривні. Закупівлі стосувалися похоронної атрибутики.

ФОП Безуглий Євген Віталійович уклав два договори з Виконавчим комітетом на загальну суму 8 440 гривень. За договорами придбали запчастини.

Контролер скляного виробництва до ТОВ “МАКСИТРОН”: відкрита вакансія 

Контролер скляного виробництва до ТОВ “МАКСИТРОН”: відкрита вакансія  фото 3 10:03, 3 Вересня 2026
Контролер скляного виробництва до ТОВ “МАКСИТРОН”: відкрита вакансія  фото 2
Контролер скляного виробництва / фото ШІ

На сайті Державної служби зайнятості опублікували вакансію контролера скляного виробництва до ТОВ “МАКСИТРОН”. Досвід роботи не вимагають, а кандидату пропонують заробітну плату 13 184 гривні. 

Деталі – на Вільногірськ IN.UA.

Вакансія контролера скляного виробництва

Вимогою до кандидата є наявність освітнього рівня кваліфікованого робітника. Досвід роботи не вимагається. 

До завдань та обовʼязків входить контроль якості готової продукції. 

Режим роботи – позмінний. Постійний характер виконуваної роботи. Соціальною перевагою є можливість професійного розвитку. 

Заробітна плата становить 13 184 гривні. 

Якщо Вас зацікавила дана вакансія, зверніться до Центру зайнятості, вказавши номер вакансії – 04602607090013. Телефон для отримання додаткової інформації про вакансію: +380684916873. 

Читайте також:

Підписуйтесь

Тиждень у горах безкоштовно: охочих запрошують до БУР-табору 

Тиждень у горах безкоштовно: охочих запрошують до БУР-табору  фото 4 16:02, 2 Вересня 2026
Тиждень у горах безкоштовно: охочих запрошують до БУР-табору  фото 3

Зображення створено за допомогою ШІ

ГО «Будуємо Україну Разом» збирає волонтерів до будівничого табору в Карпатах. Приєднатися запрошують молодь з усіх куточків України.

У Карпатах із 12 до 19 вересня 2026 року відбудеться волонтерський будівничий табір БУР.  

БУР – це український волонтерський рух, заснований у 2014 році, який об’єднує молодь для відновлення країни, розбудови громад та розвитку волонтерства. 

Захід проходитиме в селі Бабин Косівського району Івано-Франківської області.

Учасники протягом тижня допомагатимуть облаштовувати простір БУР-гір — місце для волонтерської спільноти, де можна навчатися, відновлюватися, відпочивати та разом працювати над новими ідеями.

Програма табору передбачає спільне облаштування простору, будівничі та практичні роботи.

А також тренінги, неформальні обговорення і обмін досвідом.

Окрім волонтерської роботи, учасники зможуть прогулятися карпатськими стежками, разом готувати їжу та проводити вечори у спільноті.

Хто може долучитися

До участі запрошують молодь із різних регіонів України. Зокрема, табір розрахований на тих, хто хоче волонтерити та допомагати громадам, навчитися нових практичних навичок, а також цікавиться відбудовою, спільнотворенням, подорожами Україною та новими соціальними зв’язками.

Попередній будівничий досвід для участі не потрібен. Організатори забезпечують проживання та харчування, а витрати на доїзд покривають частково.

Зареєструватися на БУР-табір можна за посиланням.

Контролер скляного виробництва до ТОВ “МАКСИТРОН”: відкрита вакансія  фото 5

Контролер скляного виробництва до ТОВ “МАКСИТРОН”: відкрита вакансія 

На сайті Державної служби зайнятості опублікували вакансію контролера скляного виробництва до ТОВ “МАКСИТРОН”. Досвід роботи не вимагають, а кандидату пропонують заробітну плату 13 184 гривні.  […]

10:03, 03.09.2026 Єва Буянова
Тиждень у горах безкоштовно: охочих запрошують до БУР-табору  фото 6

Тиждень у горах безкоштовно: охочих запрошують до БУР-табору 

Зображення створено за допомогою ШІ ГО «Будуємо Україну Разом» збирає волонтерів до будівничого табору в Карпатах. Приєднатися запрошують молодь з усіх куточків України. У Карпатах […]

Українська у школі та батьківських чатах: за що можуть оштрафувати фото 7

Українська у школі та батьківських чатах: за що можуть оштрафувати

Зображення створено за допомогою ШІ Напередодні нового навчального року Уповноважена із захисту державної мови Олена Івановська звернулася до освітян та представила практичну пам’ятку щодо застосування […]

Генератори та резервний фонд: як у Вільногірську готуються до можливих блекаутів та аварій взимку  фото 8

Генератори та резервний фонд: як у Вільногірську готуються до можливих блекаутів та аварій взимку 

У Вільногірській громаді готуються до можливих перебоїв з електропостачанням та аварійних ситуацій у холодний період. Комунальне підприємство “Жилкомсервіс” має генератори, які вже під’єднали, перевірили та […]

12:18, 02.09.2026 Єва Буянова
Відкриті вакансії до ТОВ “ПП “ГІДРОСПЕЦСЕРВІС”: від електрогазозварника до машиніста конвеєра  фото 9

Відкриті вакансії до ТОВ “ПП “ГІДРОСПЕЦСЕРВІС”: від електрогазозварника до машиніста конвеєра 

На сайті Державної служби зайнятості опублікували низку вакансій до ТОВ “ПП “ГІДРОСПЕЦСЕРВІС”. Підприємство шукає працівників робітничих професій із досвідом роботи та готове запропонувати заробітну плату […]

10:07, 02.09.2026 Єва Буянова