Кошти будуть нараховані тим громадянам, які мали покупки українських товарів і сума кешбеку становила понад 2 грн за вересень. За результатами вересня таких споживачів виявилося 646 378. У інших або не було нарахувань або вони становили менш як 2 грн.
Про це повідомляє Міністерство економіки України.
З 22 по 31 жовтня українці отримають першу виплату «Національного кешбеку». 646 378 українцям держава перерахує сумарно 37,2 млн грн, накопичені за покупки в вересні. Умовою виплати кешбеку є активація картки для виплат в Дії
Витратити свій кешбек можна на послуги — комунальні, медичні, транспорт та інші. Або задонатити на Збройні Сили України чи придбати військові облігації.
“Для нас дуже важливо, щоб українці обирали українське. Очікуємо, що такі додаткові переваги не лише будуть соціальною підтримкою, але стимулюють розвиток українських виробників”, — зазначила Перша віцепрем’єр-міністерка України — Міністерка економіки Юлія Свириденко.
Щоб отримати національний кешбек, потрібно:
- Подати заявку через сайт чи мобільний застосунок банку, який бере участь у програмі, або звернутися до відділення. До програми долучилися такі банки: ПриватБанк, monobank, Укргазбанк, Sense Bank, ПУМБ, Абанк, Банк Глобус, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Ощадбанк, Акордбанк та Банк Кредит Дніпро;
- Визначити картки, з яких ви оплачуєте покупки, і надати банку дозвіл на передачу інформації про транзакції з цих карток в магазинах-учасниках програми;
- Відкрити фізичну чи віртуальну картку, куди нараховуватиметься кешбек;
- У Дії в розділі Сервіси обрати картку «Національний кешбек» для виплат;
Кешбек у розмірі 10% від вартості нараховується за купівлю товарів українських виробників, що включені у програму. Максимальна сума виплат — 3 тис. грн на місяць.
Для тих, хто не активував в Дії свою картку для виплат, кошти не зникнуть. Вони будуть виплачені в листопаді після активації. Отриманий кешбек не буде оподатковуватись. Відповідний закон прийнятий Верховною Радою.
Читайте також:
- Найк про, бос KFC та скуф: пояснення молодіжного сленгу
- У Дніпрі хочуть повернути старі назви: Короленка, Фабра та Амурський міст
Підписуйтесь