«Місто засинає, прокидається Мафія»: редакція Вільногірськ IN.UA запрошує на вечори настільних ігор

Наталія Москаленко 18:35, 7 Листопада 2024
Мафія
Мафія / фото Вільногірськ IN.UA

Редакція Вільногірськ IN.UA стала майданчиком для інтелектуально-психологічної гри “Мафія”, в якій взяли участь студенти групи А-222 фахового коледжу Вільногірська. Учасники поринули в атмосферу інтриг і стратегічних маневрів, намагаючись викрити мафію та захистити мирних жителів. Після першої зустрічі, зважаючи на позитивні відгуки учасників, вирішили продовжити таку форму дозвілля. 

Більше на Вільногірськ IN.UA

Гра супроводжувалася активними обговореннями, підозрілими поглядами та цікавими ситуаціями, що додавали азарту і напруги. У той час свічки, смаколики та “вбивства” під час гри створювали додаткову атмосферу таємничості.

“Коли я приходив на гру, я очікував простеньку обстановку, декілька людей і просто гра. Але наша група отримала максимально атмосферну гру” — висловив свою думку Сергій та подякував за важливу для дозвілля молоді ініціативу. 

Сподіваюся, що ми ще будемо так збиратися і буде приходити більше людей. Тоді можна було б і в інші ігри пограти.” –  на останок додала ще одна гостя вечора Уляна. 

“Все дуже сподобалося, дякую, що закликали, було приємно поспілкуватися з такими гарними людьми!” — поділився своїми враженнями один з гравців Ерік.

Окрім гри, учасники взяли участь у розіграші призів. Ерік отримав стильний шопер від редакції Вільногірськ IN.UA.

Команда організаторів, редакція Вільногірськ IN.UA, анонсувала створення Клубу любителів настільних ігор. Там проходитимуть заходи в майбутньому, які зможуть відвідувати усі охочі. Щоб стати частиною спільноти, заповнюйте анкету.“Мафія — це лише початок, і ми маємо багато ідей для майбутніх ігор та заходів.  Наша мета — створити комфортне та дружнє середовище, де кожен зможе відпочити, розслабитися та знайти нових друзів. Слідкуйте за новинами на нашому сайті та долучайтеся до нашої спільноти!”, – керівниця проєкту Альона Щекодіна.

Читайте також:

Підписуйтесь

Як ветеранам отримати слуховий апарат: інструкція

Анастасія Гришкова 15:00, 1 Липня 2025
Слуховий апарат / фото, ілюстративне Rexels

Ветерани й ветеранки війни та військовослужбовці, які мають порушення слуху, можуть безоплатно отримати слухові апарати, навіть якщо їм не встановлено інвалідність. Україна вже закупила понад 24 400 сучасних слухових апаратів.

Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів.

Як отримати слуховий апарат

  1. Зверніться до свого лікаря (сімейного, терапевта або педіатра), який направить вас до сурдолога.
  2. Пройдіть обстеження у лікаря-сурдолога — отримаєте медичний висновок.
  3. Звернутися до медичного закладу, який бере участь у програмі.

Зокрема треба подати документи

  • паспорт громадянина України;
  • посвідчення ветерана війни або іншого документа, що підтверджує ваш статус;
  • направлення від лікуючого лікаря;
  • висновок військово-лікарської комісії – для військовослужбовців або витяг з рішення ЕКОПФО (або чинне рішення МСЕК) про встановлення інвалідності та рекомендації індивідуальної програми реабілітації;
  • результати вимірювання гостроти слуху (аудіограма), який надається лікарем-сурдологом після обстеження;
  • довідка про присвоєння ідентифікаційного номера (за наявності).

Читайте також:

Підписуйтесь

Як нараховується пеня за несплату аліментів

Анастасія Гришкова 13:00, 1 Липня 2025
Пеня за несплату аліментів / ілюстративне фото, Rexels

Якщо платник аліментів затримує виплати більше ніж на місяць, одержувач має право вимагати пеню — 1% від суми боргу за кожен день прострочки.

Про це повідомила Наталія Чернявська, завідувач сектора “Вільногірське бюро правничоїдопомоги”.

Як отримати пеню за несплату аліментів

Пеня за несплату аліментів в Україні передбачена статтею 196 Сімейного кодексу України. Вона є одним із способів впливу на боржника для стимулювання своєчасної сплати аліментів.

Умови для нарахування пені:

  1. Наявність заборгованості зі сплати аліментів.
  2. Заборгованість перевищує один місяць.

Розмір пені становить 1% від суми несплачених аліментів за кожен день прострочення, але не більше 100% від загальної суми заборгованості.

Приклад розрахунку: сума заборгованості — 10 000 гривень, кількість днів прострочення — 20. Розмір пені становить: 10 000 гривень × 1% × 20 = 2 000 гривень.

Пеня не нараховується автоматично — лише за рішенням суду. Таким чином одержувач аліментів повен звертатися до суду про стягнення мені за несплату аліментів.

Пеня не нараховується автоматично — вона стягується лише за рішенням суду. Тому одержувач аліментів повинен звернутися до суду з позовом про стягнення пені за прострочення виплат.

Читайте також:

Підписуйтесь

Як ветеранам отримати слуховий апарат: інструкція

Ветерани й ветеранки війни та військовослужбовці, які мають порушення слуху, можуть безоплатно отримати слухові апарати, навіть якщо їм не встановлено інвалідність. Україна вже закупила понад […]

Як нараховується пеня за несплату аліментів

Якщо платник аліментів затримує виплати більше ніж на місяць, одержувач має право вимагати пеню — 1% від суми боргу за кожен день прострочки. Про це […]

У Дніпрі рятують сокола, який, ймовірно, збив ворожий дрон

До Дніпра з Запоріжжя доправили сокола, який отримав травму, атакуючи російський дрон. Про це повідомила зооволонтерка Вероніка Конькова на своїй сторінці у Facebook. За її […]

У Верхівцевській громаді чоловік кинув гранату в людей — загинула жінка, є постраждалі

Інцидент стався 28 червня близько 23:00 на території Верхівцевської громади. Внаслідок вибуху загинула 50-річна жінка. Ще четверо людей, серед яких 15-річна дівчина, отримали тілесні ушкодження. […]

Вільногірськ наближається до забезпечення житлом переселенців

Ще у квітні 2022 року Уряд ухвалив постанову № 495 про створення фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. У документі визначили, як формувати […]