Як війна змінила життя вільногірського музиканта: історія митця

Наталія Москаленко 17:31, 8 Листопада 2024
Максим Антонов / фото з особистого архіву митця
Максим Антонов / фото з особистого архіву митця

Максим Антонов — талановитий виконавець і композитор з Вільногірська, який активно сприяє розвитку музичної культури нашого міста. Він регулярно виступає на благодійних концертах на підтримку ЗСУ, а його пісні поступово набирають популярність. 

Читайте більше про нього на Вільногірськ IN.UA.

Професійний шлях митця

Максим почав свій музичний шлях у юності, коли його дядько подарував йому гітару та показав три акорди. Без гаджетів, вони з друзями збиралися разом і співали пісні у дворі. Музика стала невіддільною частиною його життя, як повітря чи вода. Після вступу до медичного коледжу в Дніпрі він знайшов однодумців і заснував свій перший гурт. З того часу Максим завжди писав і виконував лише власну музику. У його репертуарі — рок-пісні з елементами фолку, інді та бардівської пісні. Творчо він надихався такими музикантами, як Леммі Кілмістер з Motorhead та Річі Блекмур з Deep Purple.

«Раніше життя мало більше рок-н-ролу. Зараз вже займаюсь більш спокійною та якісною музикою. Здебільшого завжди акцентую саме на тексті пісень. Через них я висловлюю свої думки, почуття, ну і просто те, що хочеться донести до людей. Тепер вже, на фоні інших нових артистів, які здебільшого роблять музику більш розважальною, моя є сумною. Звісно ж є пісні в мене і про любов, і про війну, просто про життя. Пишу про все, що відбувається в цьому житті», — розповідає Максим Антонов. 

Максим Антонов / фото з особистого архіву митця
Максим Антонов / фото з особистого архіву митця

З початком повномасштабної війни Максим зменшив кількість концертів, але не припинив виступати. Він регулярно дає концерти у рідному місті разом з іншими талановитими виконавцями. Щоб підтримувати форму, Максим раз на 1-2 тижні збирається з друзями на репетиції, а іноді грає на гітарі й самостійно.

Виконавець народився і провів більшу частину дитинства у Новосибірську, але завжди підтримував Україну й був готовий захищати її, якщо виникне потреба.

Раніше музикант був лідером гурту St П’ятки у П’ятихатках, де й розпочалася його музична кар’єра. Зараз він керує новим гуртом, склад якого змінюється через обставини: троє учасників основного складу тепер служать у ЗСУ, тому склад, назва та репертуар гурту постійно змінюються.

«Музика в нашому місті завжди була на рівні, талановитих людей насправді багато, чому я радію. Іноді думаєш, що вже все в цьому житті бачив, а потім зустрічаєш одну ось таку талановиту людину, з якою дуже цікаво спілкуватись», — ділиться Максим думками стосовно розвитку творчості у Вільногірську. 

Сім’я Максима

«Він надійний, дуже хороший чоловік і чудовий тато. У нас троє дітей, яких він дуже любить. І він надзвичайно спокійний. Ось, наприклад, він єдиний чоловік з моїх знайомих, який навчив свою дружину водити машину без нервів і криків. Мені з ним комфортно навіть коли я за кермом, а він сидить поруч. Думаю, дівчата-водійки мене зрозуміють», — розповідає дружина Максима Міла Антонова.

Жінка також займається музикою. У 36 років вона вирішила стати бек-вокалісткою у гурті Максима, але згодом почала виконувати пісні самостійно. В основному вона співає поп композиції, іноді виступаючи з гуртом або в дуеті з донькою Аріною, яка нещодавно закінчила музичну школу Вільногірська.

«Я теж виросла на рок-музиці, мене батько підсадив. З досвіду скажу, що ті, хто грає рок, зазвичай бувають дуже спокійними і врівноваженими людьми. Всі свої емоції вони виливають у своїх піснях. Особливо Макс, адже він сам пише пісні, і всі його думки та почуття виливаються на сцені. А вдома він спокійний. Я навіть жартую, що він зовсім не типовий козеріг», — поділилася Міла.

Найближчий виступ Максима

Максим, його дружина Міла та донька Аріна виступатимуть на благодійному концерті у Вільногірському ресторані Garage у неділю, 10 листопада. Метою заходу є зібрати кошти на придбання автівки для військового Євгена П’янкова, бійця 103-ї окремої штурмової бригади, 62 батальйону. Окрім Максима, на сцені виступлять й інші талановиті виконавці.

Редакція Вільногірськ IN.UA запрошує вас підтримати наших музикантів і героя ЗСУ на цьому важливому благодійному заході.

Читайте також:

Підписуйтесь

Крила янгола та нічне ПВО: Перший крок мешканки Вільногірська Олени Філоненко у мистецтві

Буянова Єва 14:00, 2 Листопада 2024
Крила янгола та нічне ПВО/ фото з особистого архіву героїні

Творчість Олени вперше вийшла за межі кімнати, охопивши виставковий простір «Берег-ти» у Вільногірську. Раніше дівчина вважала, що в місті немає перспектив для розвитку, але після появи цього простору впевнена, що будь-який митець може знайти визнання.

Більше на Вільногірськ IN.UA. 

Перші кроки у мистецтві

Шлях Олени у мистецтві почався з дитинства. Мисткиня памʼятає, що через те, що у дитинстві була з фломастерами в руках, вона поступила до художньої школи. У дитинстві займалася різними видами діяльності, але малювання залишалося з нею протягом усього життя. Саме музична школа у Вільногірську, де проходили уроки малювання, стала поштовхом до початку професійної кар’єри.

Олена зазвичай пише картини на замовлення друзів і знайомих, але не вказує ціну, залишаючи її на розсуд замовників.

«Я взагалі не виставляюсь, це моя перша виставка. Я дуже скромна людина і як щось малюю, то майже ніде не показую», – каже мисткиня. 

Дівчина каже, що основна мета в мистецтві – самовираження. Публічних виставок раніше не мала, перший досвід отримала якраз в виставковому просторі, який нещодавно зʼявився у місті.

«Я робила і роблю це більше для себе, ніколи не хотіла визнання. В цей раз мені було цікаво побачити і відчути, як відреагує публіка», – додає мисткиня Олена. 

Вона переважно малює акрилом, обираючи техніку на основі референсів. У її роботах присутні певні мотиви, до яких вона повертається.

«Останнім часом це була лицарська тема. Лицарі з важкими обладунками та мечами. На виставці є ця картина», – пояснює художниця. 

Натхненням для творчості є життя, а викликом для сучасного художника Олена вважає розвиток штучного інтелекту.

«Є великий страх, що художників замінять компʼютери», – каже дівчина. 

Проте Олена продовжує творити. Її остання робота — малюнок тата.

«Він військовослужбовець, ми дуже рідко бачимось, я сумую. Я зобразила тата вночі з ПВО та з крилами янгола, які захищають будинки від ракет», – розповідає молода мисткиня. 

На Вільногірськ чекає ще одна велика виставка Олени в школі мистецтв імені Петра Шияна.

Читайте також:

Підписуйтесь

З Вільногірська на світову арену: Тимофій Костюк та його перемога!

Наталія Філоненко 16:10, 9 Жовтня 2024
Вихованець "Файтер" на світовій арені
Вихованець “Файтер” на світовій арені / Фото Олімпіади Костюк

Тимофій Костюк виборов перемогу та отримав пояс на Чемпіонаті світу WFMC у Німеччині. Вихованець БК «Файтер» успішно представляв Україну в розділах лайт-контакт, лоу-кік, к-1 та бокс.

Більше на Вільногірськ IN.UA

Світові змагання для вихованця БК «Файтер»

У Німеччині нещодавно відбулися змагання «ULTIMATE WORLD CHAMPIONSHIPS 2024 RÜSSELSHEIM AM MAIN GERMANY», які стали успішними для вільногірця Тимофія Костюка.

Варто зазначити, що Україну на Чемпіонаті світу представляли лише двоє спортсменів. Тимофій змагався у ваговій категорії 45+ проти вихованців з Франції, Португалії, Вірменії та Німеччини. Загалом на Чемпіонаті були представлені понад 15 країн.

Тимофій Костюк виборов медалі:

  • 1 золото
  • 1 срібло
  • 2 бронзи

Також став володарем поясу переможця в розділі лоу-кік. 

«Це неймовірний результат! Ми пишаємося тобою, Тимофію! Тримали за тебе кулачки і ти не підвів», – прокоментувала прессекретарка клубу «Файтер» та заступниця голови правління Вільногірської федерації кікбоксингу Ольга Левковець.

Велику підготовку провели тренери Тимофія, Микола Білецький та Валерія Худякова.

«На змаганнях була велика конкуренція. Тимофій впевнено йшов до  абсолютної перемоги. Іноді ставалися перепони. Загалом, боєць гідно показав свою підготовку за що я дякую Валерії Худяковій. Дякую тим, хто фінансово підтримав участь спортсмена на світових поєдинках. Батькам, які завжди вірять у свого сина», – прокоментував тренер Микола Білецький.

Команда Тимофія Костюка дякує захисникам України за можливість привезти перемогу в рідну нескорену країну. Вона також висловлює вдячність усім, хто щиро підтримує спортсмена з Вільногірська, адже ця перемога є здобутком для всієї країни.

Читайте також:

Підписуйтесь

Крила янгола та нічне ПВО

Крила янгола та нічне ПВО: Перший крок мешканки Вільногірська Олени Філоненко у мистецтві

Творчість Олени вперше вийшла за межі кімнати, охопивши виставковий простір «Берег-ти» у Вільногірську. Раніше дівчина вважала, що в місті немає перспектив для розвитку, але після […]

14:00, 02.11.2024 Буянова Єва
Вихованець "Файтер" на світовій арені

З Вільногірська на світову арену: Тимофій Костюк та його перемога!

Тимофій Костюк виборов перемогу та отримав пояс на Чемпіонаті світу WFMC у Німеччині. Вихованець БК «Файтер» успішно представляв Україну в розділах лайт-контакт, лоу-кік, к-1 та […]

Вільногірська педагогиня

Екологічні ініціативи та фінансова грамотність: Вільногірська педагогиня вчить бути успішними

Оксана Соха, викладачка економічних дисциплін у Вільногірському фаховому коледжі, вже 24 роки формує у студентів фінансову грамотність та активно залучає їх до екологічних ініціатив. Вона […]

Анна Кравцова

«Серце, що не втрачає доброти»: історія Анни Кравцової, яка знаходить красу в кожному дні

Анна Кравцова — продавчиня місцевого магазину, яка не лише обслуговує клієнтів, а й створює красу через свої вірші та фотографії.  Журналісти Вільногірськ IN.UA вирішили дізнатися […]

Бійцівський клуб "Файтер" на змаганнях з козацького двобою

Кубок Дніпропетровської області: Бійцівський клуб «Файтер» продемонстрував вражаючі результати

Бійцівський клуб взяв участь у змаганнях Кубка Дніпропетровської області з козацького двобою. 16 спортсменів, серед яких одна дівчинка, боролися на татамі з представниками клубів Запорізької, […]