Якщо класичне дріжджове тісто здається вам надто вибагливим, спробуйте приготувати ніжну сирну паску. Сирна паска не потребує довгого замішування та підходить навіть для тих, хто лише починає знайомство з великодньою випічкою.
Рецепт сирної паски – читайте на Вільногірськ.IN.UA
Інгредієнти:
сир(5-9%) – 500 грамів;
яйця – 4 штуки;
сметана (15-20%) – 4 столові ложки;
цукор – 150 грамів;
ванільний цукор – 16 грамів;
борошно – 2 столові ложки;
ванільний ароматизатор – 2-3 краплі;
сухофрукти – 75 грамів;
вершкове масло для змащування;
дрібка солі.
Приготування:
Розігріти духовку до 180 градусів та змастити форму маслом.
Змішати сир, збиті яйця, сметану, цукор, ванільний цукор і дрібку солі. Додати ароматизатор та перемішати до однорідної консистенції. Далі додати промиті, просушені та обсипані чайною ложкою борошна сухофрукти.
Вилийте суміш у підготовлену форму, рівномірно розподіливши. Запікати в духовці 40-50 хвилин.
Забезпечення житлом родин військових/ фото АрміяInform
Вже 284 українські Герої та їхні родини отримали можливість придбати власне житло в рамках програми забезпечення житлом родин військових. Це військові, які були змушені покинути свої домівки через війну, ті, хто отримав поранення та інвалідність, а також рідні полеглих захисників.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Щоб підтримати цих людей і висловити вдячність за їхню відвагу, минулого року держава спрямувала кошти на забезпечення їх житлом. Зокрема, Дніпропетровська область отримала 1,2 мільярда гривень для забезпечення житлом 570 людей.
За словами Сергія Лисака, програма дає змогу самостійно обирати, де й у яких умовах розпочинати нове життя.
Він додав, що родини військових вирішують, у якій області жити далі, та обирають між квартирами у новобудовах, житлом на вторинному ринку чи приватними будинками. Після покупки вони облаштовують свій новий дім — простір тепла та спокою.
Договір про нерухомість замість аліментів/ фото ілюстративне, Pexels
Якщо один із батьків платить аліменти, можна домовитися про їх припинення — для цього він має передати нерухоме майно у власність дитини або батька/матері, з ким вона проживає. Такий договір про нерухомість замість аліментів потрібно офіційно оформити як альтернативу регулярним аліментним виплатам.
У рамках договору можна передати будь-яке нерухоме майно — земельну ділянку, квартиру, житловий будинок чи інші об’єкти.
Як укласти договір
Спершу потрібно звернутися до органу опіки та піклування, надавши документи на майно та посвідчення особи — паспорт громадянина України і податкову картку.
Отримайте дозвіл.
Зверніться до нотаріуса та отримайте договір (якщо дитині є 14 років, вона має брати участь в укладенні договору).
Наступні кроки
Після підписання договору батько або мати, з ким проживає дитина, бере на себе обов’язок самостійно забезпечувати її, а майно може бути оформлене або виключно на дитину, або у спільну часткову власність з тим одним із батьків.
Таке майно можна продати, але до повноліття дитини — лише за згодою органу опіки, а після досягнення 18 років вона може розпоряджатися ним самостійно як власник.
Чи можна розірвати договір
Це можна зробити лише через суд, договір може бути визначений недійсним:
на прохання особи, яка передала нерухомість, у разі виключення її імені з актового запису про народження дитини;
якщо той з батьків, з ким проживає дитина, не виконує обовʼязки щодо її утримання.
Як отримати юридичну консультацію
Кожен може безкоштовно отримати юридичну консультацію від системи безоплатної правової допомоги. Юристи підкажуть, як правильно оформити договір про передачу нерухомості замість аліментів, які документи потрібні та куди звертатися.
Окремі категорії людей мають право ще й на безоплатну допомогу в суді. Це, зокрема, внутрішньо переміщені особи, діти, люди з низьким доходом (до 6056 грн на місяць для працездатних, до 4722 грн для пенсіонерів, до 6056 грн для осіб з інвалідністю), а також ветерани війни. Юристи вивчать вашу ситуацію, за потреби підготують документи, подадуть заяву до суду і представлятимуть ваші інтереси.