У Вільногірську поліція підсумувала свою роботу перед громадою

Анастасія Гришкова 16:31, 4 Лютого 2025
Євген Кучугура / фото, Вільногірська міська рада

Поліція Вільногірська підвела підсумки своєї діяльності за 2024 рік. За рік було зареєстровано понад 4,8 тисячі заяв і повідомлень про правопорушення. Поліція відреагувала на 548 випадків, а також завершила розслідування у 244 кримінальних справах, 70 з яких направлено до суду.

Звіт представили під час 78-ї сесії Вільногірської міської ради.

Кадрові зміни у поліції Вільногірська

Про роботу відомства у 2024 році розповів новий начальник поліції.

Як повідомили журналістам Вільногірськ IN.UA в пресслужбі поліції Кам’янського району, у вівторок, 4 лютого, у Вільногірську призначили тимчасового виконувача обов’язків начальника відділення поліції №4 Кам’янського районного управління – підполковника Євгена Кучугуру.

Раніше він очолював відділення поліції №1 Кам’янського. До виконання нових обов’язків Кучугура приступив 20 січня 2025 року. В правоохоронних органах працює з 2021 року.

Як працювала поліція у 2024 році

У сфері профілактики були вирішені 9 випадків зникнення дітей, всі вони були знайдені. Загалом складено понад 2,5 тисячі протоколів, зокрема за п’яне водіння та інші порушення. Сума накладених штрафів склала 2,7 мільйона гривень, з яких стягнуто понад 1 мільйон.

У 2024 році сталося 48 дорожньо-транспортних пригод, з них 13 з постраждалими. Додатково було порушено два кримінальні провадження, одне з яких уже передано до суду.

Під час комендантської години патрулювання забезпечується цілодобово одним нарядом, а додаткові сили з’являються з 18:00, повідомив начальник поліції відповідаючи на питання депутатів.

Також в поліції пояснили,що завдяки відеоспостереженню правоохоронцям вдалося зафіксувати підпал під час комендантської години, триває розслідування цього інциденту.Крім того, у поліції Вільногірська виникли труднощі через недостатню кількість дільничних офіцерів.

Наразі в місті працює лише один дільничний на весь район. Також важливою проблемою є складність охоплення всієї території міста через обмежені ресурси.

Читайте також:

Підписуйтесь

З 1 липня Пенсійний фонд буде відповідальний за оформлення і контроль виплат соціальних допомог

Анастасія Гришкова 17:00, 1 Липня 2025
Пенсійний фонд адмініструватиме соцвиплати / фото, ПФУ

З 1 липня 2025 року Пенсійний фонд України почне адмініструвати соціальні виплати. Для отримувачів нічого не зміниться — всі, хто мав право на допомогу, й надалі її отримуватимуть.

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики.

Тепер звернутися за соціальними виплатами можна буде не лише в ЦНАПах та місцевих радах, а й у найближчих сервісних центрах Пенсійного фонду. Це зробить отримання допомоги зручнішим і доступнішим.

Замість паперової тяганини процес повністю цифровізують. Після подання заявки у будь-якому зручному місці вона одразу потраплятиме на розгляд працівникам Пенсійного фонду. Після ухвалення рішення гроші надійдуть безпосередньо на банківську картку отримувача.

Читайте також:

Підписуйтесь

Як ветеранам отримати слуховий апарат: інструкція

Анастасія Гришкова 15:00, 1 Липня 2025
Слуховий апарат / фото, ілюстративне Rexels

Ветерани й ветеранки війни та військовослужбовці, які мають порушення слуху, можуть безоплатно отримати слухові апарати, навіть якщо їм не встановлено інвалідність. Україна вже закупила понад 24 400 сучасних слухових апаратів.

Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів.

Як отримати слуховий апарат

  1. Зверніться до свого лікаря (сімейного, терапевта або педіатра), який направить вас до сурдолога.
  2. Пройдіть обстеження у лікаря-сурдолога — отримаєте медичний висновок.
  3. Звернутися до медичного закладу, який бере участь у програмі.

Зокрема треба подати документи

  • паспорт громадянина України;
  • посвідчення ветерана війни або іншого документа, що підтверджує ваш статус;
  • направлення від лікуючого лікаря;
  • висновок військово-лікарської комісії – для військовослужбовців або витяг з рішення ЕКОПФО (або чинне рішення МСЕК) про встановлення інвалідності та рекомендації індивідуальної програми реабілітації;
  • результати вимірювання гостроти слуху (аудіограма), який надається лікарем-сурдологом після обстеження;
  • довідка про присвоєння ідентифікаційного номера (за наявності).

Читайте також:

Підписуйтесь

З 1 липня Пенсійний фонд буде відповідальний за оформлення і контроль виплат соціальних допомог

З 1 липня 2025 року Пенсійний фонд України почне адмініструвати соціальні виплати. Для отримувачів нічого не зміниться — всі, хто мав право на допомогу, й […]

Як ветеранам отримати слуховий апарат: інструкція

Ветерани й ветеранки війни та військовослужбовці, які мають порушення слуху, можуть безоплатно отримати слухові апарати, навіть якщо їм не встановлено інвалідність. Україна вже закупила понад […]

Як нараховується пеня за несплату аліментів

Якщо платник аліментів затримує виплати більше ніж на місяць, одержувач має право вимагати пеню — 1% від суми боргу за кожен день прострочки. Про це […]

У Дніпрі рятують сокола, який, ймовірно, збив ворожий дрон

До Дніпра з Запоріжжя доправили сокола, який отримав травму, атакуючи російський дрон. Про це повідомила зооволонтерка Вероніка Конькова на своїй сторінці у Facebook. За її […]

У Верхівцевській громаді чоловік кинув гранату в людей — загинула жінка, є постраждалі

Інцидент стався 28 червня близько 23:00 на території Верхівцевської громади. Внаслідок вибуху загинула 50-річна жінка. Ще четверо людей, серед яких 15-річна дівчина, отримали тілесні ушкодження. […]