Як розпочати ранок максимально продуктивно — поради психолога

Олександра Зоз 09:11, 5 Липня 2024
Продуктивний ранок
Продуктивний ранок/ фото Вільногірськ IN.UA

Мати гарний настрій зранку — можливо. На це варто лише налаштуватися. Щоб підвищити свою продуктивність з ранку, потрібно готуватися до цього ще з вечора, аби позбутися зайвого клопоту та метушні. Можна подбати про наявність продуктів для сніданку та обрати одяг заздалегідь. 

Більше — у матеріалі Вільногірськ IN.UA

Позитивний та продуктивний ранок — запорука хорошого дня

За даними досліджень, люди, які прокидаються раніше, справляються з ранковою рутиною швидше та без зайвої метушні. Вчені зазначають, додаткова година сну, яка постійно переривається будильником, не додасть бадьорості. А тому варто вставати з ліжка з першим дзвінком. Це повпливає на зниження ранкового стресу.

«Прокидаючись раніше, ви маєте змогу без стресу і поспіху пробудитися. Це значно підвищує настрій та продуктивність упродовж дня. Я цим способом користуюсь давно і можу запевнити — це працює»

Олександр Зінченко // практичний психолог

Щоб ранок почався не лише продуктивно, а й позитивно, психолог Олександр Зінченко радить дотримуватися таких правил.

З чого потрібно починати ранок:

  • вставати раніше, ніж зазвичай;
  • наповнювати ранок приємними моментами, як-то насолода кавою;
  • налаштовування себе на гарні події, які будуть цього дня;
  • можна використовувати афірмації, позитивні установки;
  • виконувати фізичні вправи: гімнастику, йогу.

До проведення продуктивного ранку психологи радять готуватися з вечора. Так за дві години до сну краще відмовитися від комп’ютера, відкласти телефон та не скролити соцмережі. Це сприяє порушенню циклів сну. 

Читайте також:

Підписуйтесь

Перейменування копійки: нова назва

Буянова Єва 09:30, 13 Жовтня 2024
Перейменування копійки/ фото facty.com.ua

Національний банк України подав до Верховної Ради законопроєкт щодо перейменування копійки на шаг. На думку НБУ, така зміна назви допоможе відновити історичну справедливість.

Про це повідомив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

На думку НБУ, перейменування завершить грошову реформу, розпочату в 1990-х роках, коли були викарбувані перші експериментальні зразки монет. 

«Дерусифікацію та декомунізацію в монетарній сфері ми вважаємо обов’язковою умовою для ствердження української грошової одиниці як невідʼємного атрибуту суверенної держави та сучасної української нації. Адже національна валюта, як і державні символи України: Державний Герб України, Державний Гімн України, Державний Прапор України, є маркером державної унікальності та самобутності, який презентує нашу країну», – наголошує Національний банк.

Для реалізації розробленого НБУ законопроєкту потрібно внести зміни до таких законів:

  • «Про Національний банк України»
  • «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки»
  • «Про пенсійне забезпечення»
  • окремим законопроєктом – до Податкового кодексу України

Відкарбування нових монет планується у 2025 році та не передбачатиме миттєвого вилучення копійок.

Читайте також:

Підписуйтесь

В Україні поштарів зобов’язали особисто вручати повістки від ТЦК

Дмитро Бойцун Бойцун Дмитро 16:30, 11 Жовтня 2024
“Повістка ТЦК”
фото ілюстративне / Pexels

У разі відсутності людини вдома працівник пошти інформує одержувача за наявним номером телефона або накладає до абонентської поштової скриньки повідомлення про надходження рекомендованого листа з позначкою “Повістка ТЦК”. 

Такі зміни внесли в постанову Кабінету Міністрів України №1147. 

Протягом трьох робочих днів з моменту інформування, отримувач має прийти за листом на пошту. 

Якщо людина не приходить за повісткою, то працівник пошти зазначає, що адресат відсутній за зазначеною адресою. Далі лист повертається в ТЦК чи Міноборони. 

Постановою зазначається, що під час вручення листа з позначкою “Вручити особисто”, повідомленням про вручення з позначкою “Повістка ТЦК”, адресат підтверджує це своїм підписом та зазначає своє прізвище та ініціали або ім’я та прізвище.

Та в Україні від 1 жовтня значно скоротили терміни прибуття до ТЦК після отримання повістки. Якщо раніше йшлося про 14 днів, то тепер ця норма для жителів обласного центру передбачає 7 днів, а для мешканців інших населених пунктів до 10 днів. 

Читайте також:

Підписуйтесь

Перейменування копійки

Перейменування копійки: нова назва

Національний банк України подав до Верховної Ради законопроєкт щодо перейменування копійки на шаг. На думку НБУ, така зміна назви допоможе відновити історичну справедливість. Про це […]

09:30, 13.10.2024 Буянова Єва

В Україні поштарів зобов’язали особисто вручати повістки від ТЦК

У разі відсутності людини вдома працівник пошти інформує одержувача за наявним номером телефона або накладає до абонентської поштової скриньки повідомлення про надходження рекомендованого листа з […]

16:30, 11.10.2024 Бойцун Дмитро

Україна здатна прожити зиму без відключень електроенергії

Відключень електроенергії взимку не планується, та можуть бути через аварійні ремонти, але вони не матимуть системний характер.  Про це міністр енергетики Герман Галущенко заявив на […]

11:00, 11.10.2024 Бойцун Дмитро

Безоплатна медична допомога для ВПО, при інфаркті міокарда, надається у 78 лікарнях країни

Така допомога надається за договором із НСЗУ в межах пакету “Медична допомога при гострому інфаркті міокарда”. Внутрішньо переміщені особи можуть розраховувати на всі необхідні діагностичні […]

09:05, 11.10.2024 Бойцун Дмитро

Забудьте про тривоги: поради та вправи від вільногірського психолога для очищення думок

Щороку, починаючи з 1992 року, у світі відзначають Всесвітній день психічного здоров’я (World Mental Health Day). Це свято нагадує людям про важливість відновлення власних ресурсів, […]