5 успішних людей, які прокидаються до 6 ранку

Вікторія Вікторія Пасайлюк 18:21, 19 Травня 2024
Тім Кук / Фото з відкритих джерел

Успішні люди часто прокидаються дуже рано. Можливість почати день раніше дає, зокрема, час для тренувань та спокійної роботи, а експерти кажуть, що це ще й корисно для здоров’я. 

Телеграм-видання Почни Щось ділиться добіркою відомих «ранніх пташок» та розповідає, як саме вони проводять свої ранкові години.

Тім Кук: прокидається між 4 і 5 ранку, щоб прочитати листи

«Я читаю електронні листи від клієнтів і співробітників. Клієнти розповідають мені, що їм подобається в нас або що вони хочуть змінити. А співробітники підказують мені ідеї. Це спосіб “заземлитися” в те, що відчуває спільнота, і мені це подобається», — пояснює головний виконавчий директор Apple

Решта його ранку передбачає силові тренування, підготовку до роботи, каву та легкий сніданок.

Ісса Рей: прокидається о 4 ранку, щоб потренуватися

Авторка серіалу «Біла ворона», виконавиця ролі президентки у фільмі «Барбі» та співзасновниця компанії Sienna Naturals розповідає, що її улюблений спосіб приділяти час собі — це ранній підйом.

«Я встаю о четвертій, і це мій час для тренувань, — каже вона. — І одразу після цього я беру каву, щоденник і просто сиджу зі своїми думками».

Еван Шпіґель: встає близько 5 ранку заради «часу для Евана»

Генеральний директор Snap Inc. так описує свою мотивацію ранніх підйомів: 

«Я встаю дуже рано, тому що це єдиний “час Евана”, коли інші люди ще не прокинулися. Я отримую пару годин між 5 і 7 ранку, щоб робити все, що я хочу».

Боб Айгер: встає о 4:15 ранку, щоб насолодитися тишею

Генеральний директор Disney розкрив свої методи ефективного використання часу: «Щодня потрібно мати спокійний час для роздумів, коли вас не бомбардують зовнішні сили».

«Це мій найбільш творчий час. Я також намагаюся перед тренуванням не переглядати пошту. Це може відвернути увагу або й змінити настрій. Мені потрібен цей час для ясності думок», — додає Айгер.

Джон Донахью: прокидається о 5:45 ранку і п’є воду та каву

Генеральний директор Nike, який сам себе називає «створінням звички», прокидається щодня о 5:45. 

«Перше, що я роблю, це випиваю 33 унції [приблизно літр] води та дві чашки кави, а потім роблю розтягування за допомогою масажеру. Я медитую 10 хвилин, а потім займаюся з персональним тренером Nike — з 7 до 8 ранку, чотири рази на тиждень», — розповідає Донахью.

Читайте також:

Підписуйтесь

З 1 липня Пенсійний фонд буде відповідальний за оформлення і контроль виплат соціальних допомог

Анастасія Гришкова 17:00, 1 Липня 2025
Пенсійний фонд адмініструватиме соцвиплати / фото, ПФУ

З 1 липня 2025 року Пенсійний фонд України почне адмініструвати соціальні виплати. Для отримувачів нічого не зміниться — всі, хто мав право на допомогу, й надалі її отримуватимуть.

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики.

Тепер звернутися за соціальними виплатами можна буде не лише в ЦНАПах та місцевих радах, а й у найближчих сервісних центрах Пенсійного фонду. Це зробить отримання допомоги зручнішим і доступнішим.

Замість паперової тяганини процес повністю цифровізують. Після подання заявки у будь-якому зручному місці вона одразу потраплятиме на розгляд працівникам Пенсійного фонду. Після ухвалення рішення гроші надійдуть безпосередньо на банківську картку отримувача.

Читайте також:

Підписуйтесь

Як ветеранам отримати слуховий апарат: інструкція

Анастасія Гришкова 15:00, 1 Липня 2025
Слуховий апарат / фото, ілюстративне Rexels

Ветерани й ветеранки війни та військовослужбовці, які мають порушення слуху, можуть безоплатно отримати слухові апарати, навіть якщо їм не встановлено інвалідність. Україна вже закупила понад 24 400 сучасних слухових апаратів.

Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів.

Як отримати слуховий апарат

  1. Зверніться до свого лікаря (сімейного, терапевта або педіатра), який направить вас до сурдолога.
  2. Пройдіть обстеження у лікаря-сурдолога — отримаєте медичний висновок.
  3. Звернутися до медичного закладу, який бере участь у програмі.

Зокрема треба подати документи

  • паспорт громадянина України;
  • посвідчення ветерана війни або іншого документа, що підтверджує ваш статус;
  • направлення від лікуючого лікаря;
  • висновок військово-лікарської комісії – для військовослужбовців або витяг з рішення ЕКОПФО (або чинне рішення МСЕК) про встановлення інвалідності та рекомендації індивідуальної програми реабілітації;
  • результати вимірювання гостроти слуху (аудіограма), який надається лікарем-сурдологом після обстеження;
  • довідка про присвоєння ідентифікаційного номера (за наявності).

Читайте також:

Підписуйтесь

З 1 липня Пенсійний фонд буде відповідальний за оформлення і контроль виплат соціальних допомог

З 1 липня 2025 року Пенсійний фонд України почне адмініструвати соціальні виплати. Для отримувачів нічого не зміниться — всі, хто мав право на допомогу, й […]

Як ветеранам отримати слуховий апарат: інструкція

Ветерани й ветеранки війни та військовослужбовці, які мають порушення слуху, можуть безоплатно отримати слухові апарати, навіть якщо їм не встановлено інвалідність. Україна вже закупила понад […]

Як нараховується пеня за несплату аліментів

Якщо платник аліментів затримує виплати більше ніж на місяць, одержувач має право вимагати пеню — 1% від суми боргу за кожен день прострочки. Про це […]

Право на які освітні пільги мають військовослужбовці

Військовослужбовці, учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та постраждалі внаслідок російської агресії мають право на освітні пільги. Про це повідомляє Міністерство юстиції України. […]

З 1 липня в Україні запрацює нова базова соціальна допомога: що потрібно знати

З 1 липня 2025 року в Україні стартує новий механізм соціальної підтримки. Базова соціальна допомога об’єднає кілька видів виплат в одну, а її мінімальний розмір […]