Погода, протягом тижня від 16 до 22 грудня, обіцяє бути хмарною. Дрібний сніг розпочне цей тиждень. Температура протягом тижня коливатиметься від -2 до +7 градуса.
Прогноз погоди на тиждень — читайте на Вільногірськ
Яка погода очікує Вільногірськ на цьому тижні
Згідно з даними метеорологічного сайту Sinoptik.ua, у понеділок 16 грудня хмарна погода протримається у Вільногірську цілий день. Вранішній дрібний сніг поступово перейде у сильний дощ зі снігом, який ввечері зміниться дрібним дощем.
У вівторок 17 грудня у Вільногірську протягом усього дня погода буде похмурою. Увесь день йтиме дощ, який до вечора повинен послабшати.
У середу 18 грудня ясному ранку прийде на зміну хмарна погода, яка утримається у Вільногірську до самого вечора. Цього дня опади не очікуються.
У четвер 19 грудня ранок у Вільногірську очікується ясний, а вдень та ввечері небо буде ховатися за хмарами, також без опадів.
У п’ятницю 20 грудня ранок та день у Вільногірську будуть хмарними, тільки ввечері небо проясниться.
У суботу 21 грудня у Вільногірську протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Дрібний дощ йтиме весь день і не припиниться до самого вечора.
У неділю 22 грудня весь день у Вільногірську буде хмарним. Опади цього дня не очікуються.
Для багатьох святкові дні можуть стати періодом емоційного виснаження, присутня також апатія та тривога. Особливо це актуально в умовах війни, коли невизначеність і страх за майбутнє накладаються на традиційні святкові обов’язки. Як же зберегти емоційну рівновагу та не дати святам стати джерелом стресу?
Редакція Вільногірськ.IN.UA взяла ексклюзивні коментарі у психолога з приводу апатії під час свят.
Чому святкові дні можуть викликати апатію
Однією з основних причин, чому святкові дні не приносять радості, є відсутність базових потреб і невизначеність щодо майбутнього. Якщо людина не має впевненості в завтрашньому дні, не може забезпечити себе та своїх близьких, святкові традиції стають просто нагадуванням про те, що важливіші питання залишаються невирішеними.
“Свято — це момент відпочинку від побутових справ, але коли немає впевненості в завтрашньому дні, важко насолоджуватися навіть простими радощами”, — пояснює психолог.
Вплив соціальних мереж на емоційний стан
Соціальні мережі часто посилюють почуття самотності або апатії, особливо в період свят. Проте самі по собі соцмережі не є причиною цих емоцій. Все залежить від того, як людина ставиться до контенту, який вона споживає.
“Якщо людина шукає в мережах тільки негатив або хоче втекти від реальності, це може тільки погіршити її емоційний стан”, — зазначає Олександр.
Емоційне виснаження через святкові обов’язки
Святкові дні часто супроводжуються великою кількістю справ: приготування їжі, покупки подарунків, організація святкових зустрічей. Це може призвести до емоційного виснаження, особливо коли людина бере на себе надмірну відповідальність.
“Якщо ви відчуваєте, що святкові дні виснажують вас, варто запитати себе, чому ви берете на себе таку відповідальність. Можливо, це пов’язано з потребою бути корисним або відсутністю уміння відпочивати”, — пояснює психолог.
Коли варто звернутися до психолога
Якщо святкові дні викликають сильний стрес, негативні емоції або навіть ненависть, не слід ігнорувати ці відчуття. Психолог радить звертатися за допомогою, щоб розібратися в причинах таких емоцій, апатії і знайти способи змінити ставлення до свят.
“Іноді варто переорієнтувати свою енергію на щось інше, наприклад, волонтерство або організацію зборів для допомоги нужденним. Це допоможе знизити рівень стресу та дати відчуття значущості”, — додає спеціаліст.
Як підтримати близьких, які відчувають депресію під час свят
Якщо ви помітили, що ваші близькі переживають депресію або тривогу під час свят, важливо змінити фокус їх уваги. Переключити їх на інші активності, які приносять задоволення, або допомогти їм зосередитися на чомусь позитивному, наприклад, волонтерстві або інших корисних справах.
“Замість того, щоб зациклюватися на святкових традиціях, варто знайти інші способи, які можуть принести радість та допомогти знизити тривогу”, — радить психолог.
Деякі кімнатні рослини можуть здаватися чудовим вибором для спальні, але не всі з них підходять для цієї зони. Дізнайтеся, які рослини краще не ставити у спальні, щоб зберегти комфорт і затишок.
Редакція Вільногірськ.IN.UA зібрала ТОП-5 рослин, які не варто ставити у спальні.
5 рослин, які краще не ставити у спальні
Бостонська папороть
Ця рослина вимагає специфічного поливу та постійної вологості, що робить її більш підходящою для вулиці, ніж для спальні. Крім того, як зазначила Віллберн, бостонські папороті потребують великої кількості сонячного світла.
Фікус ліровидний
Цей сорт фікуса матиме проблеми з ростом у спальні, оскільки потребує багато світла. До того ж, він, ймовірно, буде занадто великим для більшості спалень.
Каучукове дерево
Ця рослина потребує більше природного світла, ніж може забезпечити спальня. Каучукові дерева також можуть досягати значної висоти, тому вони є кращим варіантом для вітальні.
Гарденія
Ці рослини легше вирощувати на вулиці в теплому кліматі, ніж у приміщенні. Вони дуже чутливі до змін освітлення, схильні до шкідників і не витримують коливань температури та вологості.
Ехеверія
Ехеверія потребує достатнього освітлення для здорового росту, тому її краще розміщувати на підвіконні.
Для багатьох святкові дні можуть стати періодом емоційного виснаження, присутня також апатія та тривога. Особливо це актуально в умовах війни, коли невизначеність і страх за […]
Деякі кімнатні рослини можуть здаватися чудовим вибором для спальні, але не всі з них підходять для цієї зони. Дізнайтеся, які рослини краще не ставити у […]
Горіхи — це не лише смачний перекус, а й справжній скарб для вашого здоров’я. Вони насичені корисними жирами, вітамінами та мікроелементами, які підтримують серце, мозок […]
Новий рік часто асоціюється з новими стартами, прагненням до самовдосконалення та великими планами. Але що саме в цьому періоді надихає нас на зміни? Редакція Вільногірськ.IN.UA […]
Богдана Фактуліна, донька загиблого захисника України Олега Бандурченка, активно підтримує військових, беручи участь у різних зборах. Своє рішення Богдана мотивує відданістю та пам’яті про батька, […]