Коли вільногірці можуть прийти з питанням до міського голови та керівників виконавчих органів

Дмитро Бойцун Дмитро Бойцун 13:30, 18 Березня 2025
Вільногірська міська рада/ фото Вільногірськ IN.UAВільногірська міська рада/ фото Вільногірськ IN.UA

Вільногірська міська рада має чітко визначений графік прийому громадян. Жителі міста можуть особисто звернутись до міського голови, або керівників виконавчих органів та обговорити важливі питання.

Графік прийому громадян можна знайти на сайті Вільногірської міської ради.

Прийомні дні у міській раді Вільногірська

Прийомні дні в міській раді – це визначені години, коли громадяни можуть звернутися до посадових осіб з особистими питаннями або питаннями, що стосуються громади. Вони дозволяють мешканцям напряму отримати консультації, роз’яснення та розв’язувати проблеми, які належать до компетенції місцевої влади.

Це можуть бути питання житлово-комунального господарства, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, землекористування, розвитку міської інфраструктури та багато іншого. Прийомні дні забезпечують відкритість влади, дозволяючи мешканцям впливати на ухвалення рішень і бути почутими.

Крім приймальних днів, мешканці міста можуть подати своє звернення онлайн або за номером телефону: 0 800 300 172.

Василенко Володимир Павлович – міський голова

До міського голови можна звертатися з питаннями загального розвитку міста, реалізації міських програм, стратегічного планування, роботи комунальних підприємств та інших питань, що потребують втручання на найвищому рівні міської влади.

Міський голова приймає у перший понеділок місяця з 15:00. Таким чином наступний прийом громадян відбудеться 7 квітня.

Боклаг Антон Сергійович – секретар міської ради

Секретар міської ради займається координацією роботи депутатського корпусу та організацією роботи ради. До нього можна звертатися з питаннями щодо місцевих нормативних актів, порядку денного засідань міської ради, а також механізмів взаємодії громади з депутатами.

Секретар міської ради приймає в останню п’ятницю місяця з 13:00 до 15:45. Таким чином наступний прийом громадян відбудеться 28 березня.

Петруша Інна Олександрівна – заступниця міського голови, директорка департаменту соціально-гуманітарної політики

До заступниці міського голови варто звертатися з питаннями, що стосуються соціального захисту населення, освіти, медицини, культури та спорту. Вона також займається питаннями соціальних виплат і підтримки пільгових категорій громадян.

Директорка департаменту соціально-гуманітарної політики приймає щовівторка з 13:00 до 17:00.

Зюзь Валентина Георгіївна – заступниця міського голови, начальниця міського фінансового управління

Заступниця міського голови з фінансових питань розглядає запити щодо міського бюджету, його розподілу та фінансування міських програм. До Валентини Зюзь також можна звертатися з питаннями про виділення коштів на соціальні, освітні, культурні або інфраструктурні проєкти, а також щодо прозорості міських фінансів.

Начальниця міського фінансового управління приймає у перший понеділок місяця з 14:00 до 17:00. Таким чином наступний прийом громадян відбудеться 7 квітня.

Варницький Ростислав Юрійович – заступник міського голови, начальник управління архітектури, капітального будівництва та ЖКГ

Якщо у вас є питання щодо житлово-комунального господарства, благоустрою міста, стану доріг, водопостачання, ремонту житлових будинків або роботи комунальних служб – звертайтеся до Ростислава Варницького. Також він займається питаннями містобудування, дозволів на будівництво та реконструкцію.

Начальник управління архітектури, капітального будівництва та ЖКГ приймає у кожний другий вівторок місяця з 10:00 до 12:00. Таким чином наступний прийом громадян відбудеться 1 квітня.

Левченко Ольга Миколаївна – начальниця служби у справах дітей

До начальниці служби у справах дітей можна звернутися з питаннями захисту прав дитини, опіки та піклування, усиновлення, соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також Ольга Левченко розглядає звернення щодо проблемних сімей, насильства в сім’ї та інших питань, пов’язаних із дитячим добробутом.

Начальниця служби у справах дітей приймає у понеділок, середу та четвер з 8:00 до 12:00.

Читайте також:

Підписуйтесь

НБУ скасовує ліміт у 150 тисяч гривень на перекази “з картки на картку”

Дмитро Бойцун Дмитро Бойцун 10:45, 2 Квітня 2025
обмеження
Переказ коштів / фото ілюстративне, Pexels

Національний банк України вирішив не продовжувати обмеження в 150 тисяч гривень на місяць для вихідних переказів між фізичними особами в межах одного банку.

Про це повідомляє Національний банк України.

Як зазначили в НБУ, що зазначені обмеження стимулювали роботу над комплексними рішеннями, які були спрямовані на мінімізацію використання платіжної інфраструктури в протиправній діяльності. За час дії обмежень:

  • зменшилась кількість підозрілих переказів ;
  • банки приділили більшу увагу до проблеми так званих “дропів” — людей, які за гроші дозволяють використовувати свої рахунки для сумнівних операцій;
  • банки створили власні правила безпеки.

“Минулого року ми фіксували аномальний сплеск обсягу переказів між рахунками фізосіб, який наразі знизився внаслідок введення регуляторних обмежень, комунікації НБУ, що звернула увагу ринку на проблему дропів, та впровадження Меморандуму”, – зазначили фахівці НБУ.

Читайте також:

Підписуйтесь

Україна отримала €3,5 млрд від ЄС у рамках “Ukraine Facility”: на що підуть гроші?

Дмитро Бойцун Дмитро Бойцун 09:30, 2 Квітня 2025
Український прапор / фото ілюстративне, Pexels

Україна отримала 3,5 млрд євро від Європейського Союзу в межах інструменту “Ukraine Facility”. Транш складається з пільгового фінансування у розмірі 3,1 мільярда євро та грантової підтримки у розмірі 400 мільйонів євро.

Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

У 2025 році в межах “Ukraine Facility” передбачено близько 12,5 мільярдів євро фінансової підтримки для України, з яких 1,5 мільярда євро у вигляді грантової підтримки.

До кінця четвертого кварталу минулого року країна виконала 13 ключових індикаторів, визначених Планом України, що дозволило вчасно та у повному обсязі залучити відповідний транш.

Реформи, передбачені інструментом, охоплюють такі сфери, як:

  • боротьба з корупцією;
  • покращення бізнес-клімату;
  • ринок праці;
  • регіональна політика;
  • енергетика;
  • екологія;
  • управління державними фінансами та підприємствами.

Читайте також:

Підписуйтесь

НБУ скасовує ліміт у 150 тисяч гривень на перекази “з картки на картку”

Національний банк України вирішив не продовжувати обмеження в 150 тисяч гривень на місяць для вихідних переказів між фізичними особами в межах одного банку. Про це […]

10:45, 02.04.2025 Дмитро Бойцун

Україна отримала €3,5 млрд від ЄС у рамках “Ukraine Facility”: на що підуть гроші?

Україна отримала 3,5 млрд євро від Європейського Союзу в межах інструменту “Ukraine Facility”. Транш складається з пільгового фінансування у розмірі 3,1 мільярда євро та грантової […]

09:30, 02.04.2025 Дмитро Бойцун

Зростання ВВП України у 2024 році: які галузі стали рушійною силою економіки

За підсумками 2024 року валовий внутрішній продукт (ВВП) України зріс на 2,9% порівняно з попереднім роком. Номінальний ВВП за рік склав 7658,7 мільярда гривень. Про це повідомляє […]

10:39, 01.04.2025 Дмитро Бойцун
Погода

Перші дні квітня: якою буде погода у Вільногірську цього тижня

Згідно з прогнозом погоди у Вільногірську, протягом тижня з 31 березня до 6 квітня, погода обіцяє бути хмарною, з частими опадами. Температура протягом тижня коливатиметься […]

09:30, 31.03.2025 Дмитро Бойцун

Наймодніші кросівки на весну 2025: ТОП-5

Наймодніші кросівки на весну

16:00, 30.03.2025 Єва Буянова