ТОП-5 захоплюючих фільмів для суботнього вечора

Вікторія Вікторія Пасайлюк 18:49, 15 Червня 2024
Фільми з закрученим сюжетом
Фільми на вечір / фото Вільногірськ IN.UA

Вечір суботи — вечір кіно. Можна розслабитись, знаючи, що в неділю можна буде довше поспати і за чимось смачненьким поринути у захоплюючу кінематографічну історію. Вільногірськ IN.UA пропонує 5 інтригуючих стрічок з закрученим сюжетом.

Фільми з закрученим сюжетом: ТОП-5

Загублена

Кадр з фільму «Загублена» / скриншот

Головні герої Нік та Еммі — зразкова родина. Обоє красиві, успішні та неймовірно закохані. Зі сторони виглядає, що у них ідеальна сім’я. Проте картинка ідеальності руйнується, коли зникає головна героїня і її чоловік стає головним підозрюваним.

Перчинки стрічці додають актори, які зіграли головних героїв —  Бен Аффлек та Розамунд Пайк разом вони створили неймовірний дует.

Острів проклятих

Кадр з фільму «Острів проклятих» / скриншот

Як завжди акторська гра Леонардо Ді Капріо і Марка Руффало на висоті. Здається, більше і не потрібно причин для перегляду. Але окрім акторського складу вражає ще і сюжет: двоє федеральних маршалів США прямують на острів, на якому знаходиться психлікарня з душевнохворими злочинцями. Там вони мають розслідувати зникнення однієї із пацієнток з клініки. Героям доведеться зіштовхнутися з таємницями та загадками, які приводять до неочікуваного фіналу.

Шкіра, в якій я живу

Кадр з фільму «Шкіра, в якій я живу» / скриншот

Іспанський трилер 2011 року, який можна віднести до підбірки кінострічок, що можуть шокувати. Пластичний хірург на ім’я Роберт Ледгард оговтується після того, як його дружина потрапила у автокатастрофу, та згодом від реакції на жахливі наслідки аварії закінчила життя самогубством. Він рисвячує себе створенню штучної шкіри, яка б могла її врятувати.

Це одна з найкращих ролей Антоніо Бандераса та один із найжорстокіших трилерів. 

Оселя тіней

Кадр з фільму «Оселя тіней» / скриншот

Ще один іспанський драматичний фільм, який точно не залишить глядачів байдужими. Це історія про трьох братів та сестру, які усамітнено живуть в старовинному маєтку подалі від шумного міста та цивілізації. Вони ні з ким не спілкуються, ні до кого не ходять в гості і нікому не можна приходити до них. Все це через таємницю, яку бережуть головні герої. Таємниця, яка точно вас шокує в кінці стрічки.

Один із найкращих фільмів у своєму жанрі, який точно вартий перегляду.

Платформа

Кадр з фільму «Платформа» / скриншот

Поки ви дійдете до перегляду цього фільму, сподіваємось ваші смаколики вже закінчаться. Ще на початку кінокартини ви зрозумієте, чому…

Сюжет розгортається навколо незвичної багатоповерхової в’язниці. На кожному поверсі перебуває двоє ув’язнених. Через центр вежі проходить прямокутна шахта, з якої раз у день спускається платформа з їжею. Нагорі платформа завалена купою їжі, але поки вона спускається, для в’язнів на нижніх поверхах лишають недоїдки або нічого. Мешканці нижніх поверхів помирають від голоду, скоюють самогубства або стають канібалами, поки їхні сусіди вище бенкетують. Але щомісяця ув’язнені міняються місцями і ніхто не знає чи вистачить йому їжі до кінця терміну. Такий режим намагається змінити головний герой Горенг.

Читайте також:

Як відчути щастя: поради психолога

Підписуйтесь

Фонд соціального житла в Україні: законодавчі передумови мають ухвалити до кінця 2026 року

Анастасія Гришкова 17:00, 23 Червня 2025
Олена Шуляк / фото партія “Слуга народу”

Україні недостатньо лише ухвалити законопроєкт №12377 “Про основні засади житлової політики”, щоб провести повноцінну житлову реформу. Потрібні також нові закони про соціальне житло та зміни до Податкового кодексу.

Про це заявила голова парламентського комітету та лідерка партії “Слуга Народу” Олена Шуляк під час публічного обговорення питання забезпечення житлом переселенців.

Соціальне житло

За словами Шуляк, ухвалення законопроєкту №12377 — лише перший крок. Його потрібно прийняти до кінця 2025 року.

Наступним етапом має стати створення фонду соціального житла. Цей закон також потрібно ухвалити — не пізніше кінця 2026 року.

“Все, що стосується фонду соціального житла, на сьогодні є величезною проблемою на рівні органів місцевого самоврядування. Якщо оцінити, що у нас із соціальним житлом в Україні, то можна сказати, що воно просто дорівнює нулю. Ті десятки об’єктів, які на сьогодні є, вони точно не можуть забезпечити ту потребу, яку необхідно забезпечувати. Тому наступне законодавство буде стосуватися в індикаторах саме соціального житла”, – пояснила Олена Шуляк.

Фонд соціального житла буде належати громадам. Вони надаватимуть квартири в соціальну оренду або як службове житло. Прибутки від оренди підуть до місцевих бюджетів.

Службове житло не можна буде приватизувати — його надаватимуть лише тимчасово.

Також, за словами Шуляк, потрібно оновити податкове законодавство. Сьогодні більшість договорів оренди укладаються «в тіні», тобто без офіційного оформлення. Через це не захищені ні орендодавці, ні орендарі, а держава втрачає податки. Без змін до Податкового кодексу ситуацію виправити буде неможливо.

Читайте також:

Підписуйтесь

В Дія з’явиться нова послуга: можна буде повідомити про початок будівельних робіт

Анастасія Гришкова 15:00, 23 Червня 2025
Нова послуга в Дія / фото ілюстративне/ Rexels

Відтепер власники будинків і господарських споруд можуть подавати повідомлення про початок будівництва та реєструвати готовність будинку прямо у застосунку Дія.

Про це повідомили на сайті державних послуг Дія.

В Дія з’явиться нова послуга

Раніше послуга була доступна лише на порталі Дія або в ЦНАПі. У застосунку оформлення документів стане простішими, а дані підтягуватимуться з реєстрів автоматично.

Дія одразу покаже, якщо щось не так, і підкаже, як виправити. А ще — надсилатиме push-сповіщення, коли документ відправлено, розглянуто чи прийнято на порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕСББ).

Для чого потрібно подавати повідомлення про початок будівництва

Якщо плануєте зводити власний житловий будинок до 500 м² до двох поверхів і без мансарди та господарські споруди — гараж, сарай або літню кухню, ви маєте отримати будівельний паспорт — на порталі Дія або через ЦНАП.

Будпаспорт визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог, яких ви повинні дотримуватися під час будівництва. Після видачі будівельного паспорта необхідно подати повідомлення про початок виконання будівельних робіт.

Читайте також:

Підписуйтесь

Фонд соціального житла в Україні: законодавчі передумови мають ухвалити до кінця 2026 року

Україні недостатньо лише ухвалити законопроєкт №12377 “Про основні засади житлової політики”, щоб провести повноцінну житлову реформу. Потрібні також нові закони про соціальне житло та зміни […]

В Дія з’явиться нова послуга: можна буде повідомити про початок будівельних робіт

Відтепер власники будинків і господарських споруд можуть подавати повідомлення про початок будівництва та реєструвати готовність будинку прямо у застосунку Дія. Про це повідомили на сайті […]

Незаконний вилов риби: за понад 2 місяці завдано збитків на три мільйони гривень

З 1 квітня по 19 червня, за період весняно-літньої заборони на вилов риби водна поліція Дніпра виявила десятки порушень, вилучила сітки, човни та задокументувала незаконний […]

Погода

Якою буде погода у Вільногірську цього тижня

Цього тижня у Вільногірську обіцяють сонячну та теплу погоду. Температура повітря поступово підвищуватиметься до +30 градусів. Про це свідчать дані метеорологічного сайту Sinoptik.ua. Прогноз погоди […]

Розкрадання 230 мільйонів на обладнанні для онкохворих: підозрюється депутат з Дніпропетровщини

В Україні викрили злочинну організацію, яка привласнила понад 231 мільйон гривень під час закупівель медичного обладнання для онкохворих пацієнтів. Серед підозрюваних — представники приватних компаній […]