У Дніпрі відбулися змагання Кубка Дніпропетровщини з кікбоксингу за версією WTKA. Вільногірський клуб «Файтер» під керівництвом тренерки Валерії Худякової став справжньою сенсацією турніру, виборовши 30 медалей та впевнено довівши свою майстерність.
Більше на Вільногірськ IN.UA.
У загальному заліку команда здобула:
17 золотих медалей, продемонструвавши абсолютну перевагу на ринзі.
6 срібних нагород, що стали стимулом для подальших звершень.
7 бронзових медалей, які підкреслюють потужність і згуртованість команди.
Серед чемпіонів та призерів — Богдана Омельченко, Семен Логутов, Михайло Вовк, Тимофій Слизький, Єгор Лутовінов, Богдан Машегіров, Артем Левковець, Тимофій Грищенко, Васильковський Д., Гордій Обжа, Артем Соц, Станіслав Білик, Тімур Сидорюк, Іван Мартюк, Даніїл Волошин.
«Дякуємо організатору змагань, Олійнику Дмитру, за запрошення, дружню атмосферу, чесне суддівство та яскраві поєдинки» – наголосила тренерка Валерія Худякова.
У 2025 році може бути ухвалено рішення про запуск пенсійної реформи в Україні, яка передбачає впровадження накопичувальної пенсійної системи.
Міністерка соціальної політики Оксана Жолнович під час пресконференції пояснила, що це дозволить суттєво збільшити розмір майбутніх пенсій.
Як працюватиме накопичувальна система?
В Мінсоцполітики пояснюють, що запровадження накопичувальної системи, яка є частиною реформи, дозволить працівникам додатково збільшувати розмір своєї майбутньої пенсії протягом робочого стажу.
Водночас це не призведе до збільшення навантаження на платників податків.
Оскільки внески роботодавця та громадянина не збільшаться, та будуть відокремлені із поточного ЄСВ і ПДФО.
Крім того, за власним бажанням працівник зможе сплачувати додатковий добровільний внесок.
Очікується, що впровадження накопичувальної системи дозволить збільшити пенсію ще на 15-20% порівняно з середньою заробітною платою людини протягом життя, додатково до солідарної частини пенсії.
За словами міністерки соціальної політики Оксани Жолнович, громадяни також матимуть змогу добровільно сплачувати більше внесків, щоб забезпечити собі вищий рівень доходу на пенсії.
Що таке коефіцієнт заміщення?
Міністерка пояснила, що коефіцієнт заміщення – це показник, який визначає, який відсоток від середньої заробітної плати людина отримуватиме на пенсії.
Переважна більшість пенсіонерів в Україні отримують пенсію, яка становить лише 28% від їхньої середньої зарплати за життя. Реформа має на меті підвищити цей показник до 40%, що відповідає європейським стандартам.
Переваги нової системи
Гарантія від держави на 40% пенсійного покриття від середньої зарплати й можливість додаткового накопичення коштів для збільшення доходів на пенсії.
Згідно з планами уряду, нова система запрацює з 2026 року.
У вівторок, 28 січня, у Вільногірському фаховому коледжі відзначили День затвердження Державного прапора України. Урочисте відкриття прапорів відбулися на честь цього дня. Їх розгорнули студенти груп А-224 та M-224. Цей день є важливою подією для всієї країни, оскільки символізує прийняття офіційного державного символу, що об’єднує націю.
Журналістка Вільногірськ IN.UA навідалася до Вільногірського фахового коледжу, аби застати цей момент.
Студенти та прапори
Студенти груп А-224 та М-224 взяли активну участь у заходах, вийшовши на вулицю перед коледжем з національними прапорами в руках. Це дало можливість молоді продемонструвати свою патріотичність та відданість рідній країні.
Всі прапори, котрі тримали студенти, були принесені Ігорем Миронюком, викладачем з дисципліни Захист України. Саме він зібрав усіх студентів, аби разом вшанувати цей день.
З промовою також виступила викладачка хімії та біології Лариса Карпич. Вона розповіла про значущість цього дня та історію затвердження синьо-жовтого прапора як офіційного символу України. Лариса Карпич нагадала, що саме 28 січня 1992 року Верховна Рада України офіційно затвердила національні кольори.
“Вітаю з днем прапора. Нехай наш прапор завжди надихає нас на великі справи. Шануємо наш прапор, який об’єднує нас у єдину українську родину. Нехай синьо-жовтий стяг завжди майорить над нами, символізуючи нашу свободу і незалежність”, — висловилася Лариса Карпич.
Історія свята
День затвердження Державного прапора України відзначається кожного року 28 січня. Цей день став важливою віхою в історії незалежної України, коли Верховна Рада України офіційно затвердила синьо-жовтий стяг як державний символ. Прапор складається з двох горизонтальних смуг: верхньої синьої, що символізує небо, і нижньої жовтої, що символізує пшеничні поля.
Синьо-жовтий прапор має глибоке історичне і культурне значення для українців. Його корені сягають часів Київської Русі, а сучасне використання пов’язане з національним відродженням і боротьбою за незалежність України.
Святкування цього дня в навчальних закладах, як у Вільногірському фаховому коледжі, допомагає підкреслити важливість національних символів і виховувати почуття патріотизму серед молоді. Це нагадує нам про цінність єдності, свободи та незалежності нашої країни.
У 2025 році може бути ухвалено рішення про запуск пенсійної реформи в Україні, яка передбачає впровадження накопичувальної пенсійної системи. Міністерка соціальної політики Оксана Жолнович під […]
У вівторок, 28 січня, у Вільногірському фаховому коледжі відзначили День затвердження Державного прапора України. Урочисте відкриття прапорів відбулися на честь цього дня. Їх розгорнули студенти […]
Жителька Кривого Рогу пропонувала жінкам, які опинились у складних життєвих обставинах, роботу в нічних клубах Чехії, обіцяючи плату в розмірі 100 євро за годину. Про […]
На Ігренському півострові в Дніпрі археологи виявили кам’яну стелу, яка датується третім тисячоліттям до нашої ери. Знахідка, яка має як антропоморфні, так і фалічні риси, […]
У Дніпропетровській області з 20 по 26 січня 2025 року зафіксували 9956 випадків захворювань на ГРВІ, включаючи COVID-19. Це на 23,6% більше порівняно з попереднім […]